Nejlepší sníh Cars

V současné době, najdete mnoho druhů různých, užitečné a zajímavé typy technologií použitých v automobilech. To je hlavní důvod, proč tam jsou třídy aut, vzhledem k použití, výkon, velikost, druh karoserie, počet ujetých kilometrů, a cena. Jednou z nejvíce užitečných forem technologií někdy vynalezených v automobilovém průmyslu je čtyři kola systém, také neformálně jen všech kol pohonu. Tato funkce je velmi užitečná, pokud jde o řízení auta v terénu, písečný, nebo zasněžené a kluzké silnice. To dává řidiči řádné trakci a kontrolu na kolech. Auta, nákladní auta a další vozidla vybavená tímto systémem jsou nejvhodnější mají být přijata v zasněžených silnicích. Další dobrou vlastností v dobrých sněhových automobilů Protiblokovací brzdový systém (ABS), který zabraňuje vozy z smyku a snižuje brzdná dráha výrazně. Existuje mnoho dalších specifikací, které zimní vozy mohou mít jako kontrola trakce, elektronický stabilizační systém, vyšší světlou výšku, nastavení zimní přenos, a mnoho dalších funkcí.

Top Models Sněhové Auto

Suzuki SX4 Crossover
SX4 Crossover Premium AWD varianta Suzuki SX4 Crossover přichází s přenosem CVT a 2.0 liter, DOHC, 16 ventilů motor, který dává celkem 150 koní. Tento vůz Suzuki má spotřebu paliva o 23 MPG na městských silnicích a 29 MPG na dálnicích. Je vybaven 3-Mode inteligentní All-Wheel-Drive (AWD i-) a 4-kolové Anti-Lock Brake System (ABS) s elektronickým rozdělením brzdné síly (EBD) systémy, které jsou užitečné pro jízdu během zasněžených podmínkách. Společnost nabízí SX4 Crossover Premium AWD verzi o 18.500 dolarů za vyvolávací cenu.

Cadillac STS
Ačkoli trochu drahé 47.000 dolarů jako výchozí cenou, 3,6 l V6 Luxury (AWD) varianta Cadillac STS je jedním z nejlepších luxusních vozů pro jízdu v zimě. To má co nabídnout, jako o stabilitě StabiliTrak Elektronický řídicí systém, rychlost-citlivé volantu, trakce, brzdový asistent, a 4-kolové ABS. Existuje mnoho zimní konkrétního interiéru funguje stejně. Paliva tohoto Cadillac je údajně 18 a 27 MPG ve městě a po dálnici, resp. Tento model má 3,6 l motor, který produkuje 302 koňských sil. Všechny tyto vlastnosti dělají to stát mezi deset nejlepších sněhových automobilů.

Audi A8
Tento vůz Audi domy 4,2 l DOHC V8 motor, který generuje dobrý 372 koní. Má quattro stálý pohon všech kol s automatickou převodovkou. Další působivé rysy A8 jsou Servotronic rychlost citlivé řízení, ABS, elektronické rozdělování brzdné tlaku (EBD), a elektronická kontrola stability (ESC), z nichž všechny osvědčit při přijímání vozu na kluzkém a zasněženém silnic. Pokud jde o spotřebu paliva, má se za to, aby 17 MPG na městských silnicích a 27 mpg na dálnici. Možná se budete muset zaplatit minimálně 78.000 dolar a stáhni auto domů.

Volkswagen CC
CC Volkswagen je příliš jedním z nejlepších sněhových automobilů dostupných na automobilovém trhu. V “CC VR6 4Motion Executive” verze přichází v vyvolávací cenou 40.000 dolarů přibližně. Tento vůz Volkswagen má 3,6 l VR6 motor s 280 hp, automatická převodovka, 4MOTION all-kolo-pohon systému, sledování tlaku v pneumatikách Systém (TPMS), a ABS. Další pomůcky, které pomáhají v zimním období patří systém elektronické kontroly stability (ESC), protiprokluzový systém kol nařízení (ASR), elektronický brzdový tlak Distribution (EBD), brzdění motorem asistent (EBA), a mnoho dalších. Výrobce tvrdí, že spotřeba paliva na 17 MPG ve městě a 25 MPG na dálnici.

Existuje mnoho dalších dobří jako Volvo S80, Subaru WRX, Saab 9-3 Turbo X, a BMW 535xi Sedan. Se všemi těmito funkcemi zimních specifické a technologií, pneumatiky, které používáte také hrají velmi důležitou roli v jízdě na zasněžených podmínkách. Výše uvedené vozy jsou generické modely, a varianty se může lišit v závislosti na roku. Doporučuje se navštívit webové stránky výrobce pro vypracované detaily o těchto vozů a jejich specifikace.

Výfukové Leak
Jak číst rozměry pneumatiky
Mrtvý autobaterie
Top 10 Nejspolehlivější auta
Co je Otáčkoměr
Olej Pan Těsnění
Car Dorůstající
Zajímavé Auto fakta
Brzdová světla nepracuje
Automatická převodovka problémy
Jak dlouho Brzdové destičky Poslední

Leave a Reply