Nejlepší sníh Cars

V současné době, najdete mnoho druhů různých, užitečné a zajímavé typy technologií použitých v automobilech. To je hlavní důvod, proč tam jsou třídy aut, vzhledem k použití, výkon, velikost, druh karoserie, počet ujetých kilometrů, a cena. Jednou z nejvíce užitečných forem technologií někdy vynalezených v automobilovém průmyslu je čtyři kola systém, také neformálně jen všech kol pohonu. Tato funkce je velmi užitečná, pokud jde o řízení auta v terénu, písečný, nebo zasněžené a kluzké silnice. To dává řidiči řádné trakci a kontrolu na kolech. Auta, nákladní auta a další vozidla vybavená tímto systémem jsou nejvhodnější mají být přijata v zasněžených silnicích. Další dobrou vlastností v dobrých sněhových automobilů Protiblokovací brzdový systém (ABS), který zabraňuje vozy z smyku a snižuje brzdná dráha výrazně. Existuje mnoho dalších specifikací, které zimní vozy mohou mít jako kontrola trakce, elektronický stabilizační systém, vyšší světlou výšku, nastavení zimní přenos, a mnoho dalších funkcí.

Top Models Sněhové Auto

Suzuki SX4 Crossover
SX4 Crossover Premium AWD varianta Suzuki SX4 Crossover přichází s přenosem CVT a 2.0 liter, DOHC, 16 ventilů motor, který dává celkem 150 koní. Tento vůz Suzuki má spotřebu paliva o 23 MPG na městských silnicích a 29 MPG na dálnicích. Je vybaven 3-Mode inteligentní All-Wheel-Drive (AWD i-) a 4-kolové Anti-Lock Brake System (ABS) s elektronickým rozdělením brzdné síly (EBD) systémy, které jsou užitečné pro jízdu během zasněžených podmínkách. Společnost nabízí SX4 Crossover Premium AWD verzi o 18.500 dolarů za vyvolávací cenu.

Cadillac STS
Ačkoli trochu drahé 47.000 dolarů jako výchozí cenou, 3,6 l V6 Luxury (AWD) varianta Cadillac STS je jedním z nejlepších luxusních vozů pro jízdu v zimě. To má co nabídnout, jako o stabilitě StabiliTrak Elektronický řídicí systém, rychlost-citlivé volantu, trakce, brzdový asistent, a 4-kolové ABS. Existuje mnoho zimní konkrétního interiéru funguje stejně. Paliva tohoto Cadillac je údajně 18 a 27 MPG ve městě a po dálnici, resp. Tento model má 3,6 l motor, který produkuje 302 koňských sil. Všechny tyto vlastnosti dělají to stát mezi deset nejlepších sněhových automobilů.

Audi A8
Tento vůz Audi domy 4,2 l DOHC V8 motor, který generuje dobrý 372 koní. Má quattro stálý pohon všech kol s automatickou převodovkou. Další působivé rysy A8 jsou Servotronic rychlost citlivé řízení, ABS, elektronické rozdělování brzdné tlaku (EBD), a elektronická kontrola stability (ESC), z nichž všechny osvědčit při přijímání vozu na kluzkém a zasněženém silnic. Pokud jde o spotřebu paliva, má se za to, aby 17 MPG na městských silnicích a 27 mpg na dálnici. Možná se budete muset zaplatit minimálně 78.000 dolar a stáhni auto domů.

Volkswagen CC
CC Volkswagen je příliš jedním z nejlepších sněhových automobilů dostupných na automobilovém trhu. V “CC VR6 4Motion Executive” verze přichází v vyvolávací cenou 40.000 dolarů přibližně. Tento vůz Volkswagen má 3,6 l VR6 motor s 280 hp, automatická převodovka, 4MOTION all-kolo-pohon systému, sledování tlaku v pneumatikách Systém (TPMS), a ABS. Další pomůcky, které pomáhají v zimním období patří systém elektronické kontroly stability (ESC), protiprokluzový systém kol nařízení (ASR), elektronický brzdový tlak Distribution (EBD), brzdění motorem asistent (EBA), a mnoho dalších. Výrobce tvrdí, že spotřeba paliva na 17 MPG ve městě a 25 MPG na dálnici.

Existuje mnoho dalších dobří jako Volvo S80, Subaru WRX, Saab 9-3 Turbo X, a BMW 535xi Sedan. Se všemi těmito funkcemi zimních specifické a technologií, pneumatiky, které používáte také hrají velmi důležitou roli v jízdě na zasněžených podmínkách. Výše uvedené vozy jsou generické modely, a varianty se může lišit v závislosti na roku. Doporučuje se navštívit webové stránky výrobce pro vypracované detaily o těchto vozů a jejich specifikace.

Hlavní válec problémy
Průměrné auto Životnost baterie
Bezpečnosti vozidel
Autolak
Mrtví Příznaky baterie vozu
Palivová nádrž Čištění – Benzín Tank oděvů
Honda vs Toyota
Jak otevřít Frozen dveří automobilu
Zabezpečení vozidel Checklist
Kliknutím Zvuk při spuštění a Car
MP3

Leave a Reply