Nejrychlejší Street Legal auto na světě

Rychlé a luxusní vozy byly vždy inspirací a předmětem zájmu pro mnohé. Tam bylo řečeno hodně o různých typech automobilů, jejich vlastnosti, rychlost, a další aspekty. Mnoho divu, o kterém nejrychlejší ulice auto na světě je.

Bitva o nejrychlejší Street Legal auto na světě

Kolem pěti lety, nejrychlejší sériově vyráběný automobil na zavedení z továrny byl “Bugatti Veyron”. Dne 19. dubna 2005, to bylo rekordman pro nejrychlejší auto na světě s maximální rychlostí 253,81 mil za hodinu. To dosáhlo 0-60 mph za pouhých 2,6 sekundy. Tento záznam byl neporušený do 13.září 2007, kdy SSC Ultimate Aero TT dosáhl nejvyšší rychlosti 256.14 mph. Nicméně, 26. června 2010, pracovníci z Guinnessovy knihy rekordů a německé technické inspekce agentura (TÜV) tvrdil, “Bugatti Veyron Super Sport” bude nejrychlejší produkční auto. Tato druhá varianta na Bugatti Veyron dosáhl nejvyšší rychlost neuvěřitelných 267,81 mph, záznam, který žádný jiný auto rozbity již nyní.

Bugatti Veyron Super Sport

Bugatti Veyron EB 16.4 je vysoce výkonný luxusní auto navržené v rámci koncernu Volkswagen a vyráběl automobily Bugatti SAS Je to vůz, který spadá do kategorii “Grand Touring”. Tento vůz dostane jeho jméno od “Pierre Veyron”, francouzský závodní řidič, který se stal vítězem 24 hours Le Mans “v roce 1939, během svého působení se společnost Bugatti. Maximální rychlost obou variant tohoto vozu byly testovány na Ehra-Lessien zkušební dráze.

První varianta Bugatti Veyron přišel s trvalým pohonem všech kol a 8,0 l W16 quad-přeplňovaný motor, který produkoval výkon 1001 koní. Druhá varianta, která je držitelem rekordu za nejrychlejší auto v současné době, byl odkryt v Pebble Beach Concours d’Elegance v srpnu 2010. Když výrobce tovární jezdec testoval rychlost vozu, bylo zaznamenáno, že nejvyšší rychlost byla 267.81 mph. Společnost tvrdí, že prvních pět jednotek této produkční auto přijde v černé a oranžové provedení, které bylo použito na voze během nejvyšší rychlosti testování. V zájmu ochrany pneumatiky před poškozením, společnost elektronicky omezena maximální rychlost na produkčních modelů Super Sport na 258 mph.

Většina z motoru specifikací Super sportu zůstávají stejné jako jeho tradiční verzi. Je to jen, že výkon motoru byl zvýšen z 1001 hp na 1200 koní. Oficiální cena nejrychlejší auto je údajně kolem 2.700.000 dolarů. Pokročilé funkce tohoto vozu je, že jak to dosáhne 140 mph ochrannou známku “manipulaci režim”, hydraulika, automaticky sníží světlou výšku do 9 cm. Spolu s autem je nižší, jsou křídla a spoiler také aktivována.

V případě, že řidič chce dosáhnout nejvyšší rychlosti, bude muset aktivovat “nejvyšší rychlost režim”. To se provádí pomocí speciálního klíče a přepínání zámek kromě sedadla. Tato technologie umožňující maximální rychlosti funkce je funkční pouze pokud je vůz v klidu. Když je aktivován vysokorychlostní režim, spolu s dalšími automatickými úpravami předních leteckých difuzory blízko a světlá výška snižuje na 6,5 ​​cm.

To byla nějaká informace o nejrychlejší auto na světě. Pro podrobnější informace o tomto voze, můžete navštívit webové stránky výrobce. Další top držáky rychlostní rekord v minulosti jsou Koenigsegg CCR, McLaren F1, a Jaguar XJ220. To jsou jen některé z deseti nejrychlejších aut na světě. Doufám, že tento článek o nejrychlejší ulici právní auto na světě, vám dal mnoho informací o Bugatti Veyron Super Sport.

Parkovací brzda Opravy
Americká auta Vs zahraniční vozy
Známky ucpaný palivový filtr
Car přehřátí
Bugatti Vs. McLaren
Baterie Rekondiční
Jak nastartovat a Car
Ložiska kola Hluk
ABS svítí
Car Rust Odstranění
Rozdíl mezi střešního okna a Moonroof

Leave a Reply