Nejspolehlivější auta někdy se budoval

Jen peep pod tvým oknem a co pro vás? Existuje spousta různých modelů automobilů a automobilových značek zvětšovacích přes silnici. Dnes, automobilový průmysl je jedním z nejvíce vzkvétajících firem na trhu. Rostoucí náklady na palivo a vysoké daně, nemá váhat spotřebitele od nákupu auta. To z nás dělá zajímalo, které jsou nejspolehlivější auta. Tato otázka je obzvláště pravdivé pro ty, kteří potřebují najetých kilometrů spolu s pohledy.

Asi před dvěma desetiletími, výrobci se zaměřil na styl a vzhled. Nedali hodně myslel na dlouhodobou spolehlivost vozů. Nicméně, po 1980, myšlení výrobců a spotřebitelů se začala měnit. Lidé začali hledat pro automobily, které poskytl jim s rozšířenou zárukou, stejně jako spolehlivost. Kromě těchto faktorů, lidé začali přemýšlet o bezpečnosti silničního provozu a funkcích poskytovaných vozů, které pomohly zabránit vážným zraněním v případě nehody. Se zavedením asijských výrobců automobilů na trhu, evropští výrobci automobilů příliš musel vytáhnout své ponožky. Pojďme se podívat na top 10 nejspolehlivějších aut vůbec na silnici dnes, v následujících odstavcích.

Top 10 Nejspolehlivější auta někdy

1. Honda Accord
Honda, japonská automobilka je jedním z nejspolehlivějších automobilových značek. Udělali značku na trhu od roku 1976 s vozidlem Honda Accord. Toho, jak vypadá, jsou elegantní a má nejlepší motor, který auto by mohlo přát. Tento středně velký automobil zůstal nejprodávanějším japonské auto po dobu 15 let od roku 1982 do roku 1997. To prošlo mnoho silničních jízdních zkouškách v minulosti, stejně jako současné, tak vynášet tomu titul číslo jedna nejspolehlivější auto kdy byla postavena.

2. Subaru Forester
Další japonský výrobce automobilů, Subaru představila na americký trh na spolehlivé auto s názvem Forester. To je pohon všech kol kombi, který šel na prodej v Americe v roce 1998. To je jeden těžký vůz, který nejlépe funguje na houževnatými silnicích. Zamilujete si prostorný interiér a je zjištěno, že je velmi snadné jezdit SUV.

3. Mazda MX5
Mazda, japonský výrobce automobilů představil lehký dvoumístný roadster na autosalonu 1989 v Chicagu. Od té doby, to získal titul nejprodávanější kabriolet, a je stále milován automobilových nadšenců ve Spojených státech.

4. Mitsubishi Carisma
Mitsubishi Motors poskytly americké rodiny, se spolehlivým velkém rodinném autě. To bylo produkováno od roku 1995 až do roku 2005. Jméno, byla Carisma z kombinace slov auta a řeckého slova “Kharisma”, který znamená “božský dar”. To auto je opravdu Boží dar pro lidi, kteří hledají dlouhodobé spolehlivé rodinné auto.

5. Toyota Yaris
Toyota, produkoval subcompact auto v 1999, který byl dobře přijat na trhu. Vůz byl vyráběn pod dvěma jmény “Yaris” a “Echo” v závislosti na trhu. Tento vůz měl spoustu prostoru pro řidiče i cestující. Motor je poměrně silný a jeden z inteligentních malých vozů investovat palců

6. Honda Civic
Další auto od jednoho z nejspolehlivějších automobilových značek, Honda. Toto auto má, jak vypadá stejně jako silný motor. Je to jeden z nejprostornějších vozů na silnici, která Vám nabízí velkou hodnotu za své peníze. Honda Civic je druhé nejdelší nepřetržitě běžící auto po Toyota Corolla. Výrobce zastavil výrobu Honda Civic Hybrid v prosinci 2010.

7. Nissan Almera
Jednoduchý, nic moc na pohled, středně velké rodinné auto, Nissan Almera přichází jako jeden z nejspolehlivějších vozů někdy postavený. Toto auto bylo praktické a ideální pro malé rodiny. Evropský trh byl plný Almeras, které byly prodány jako tři nebo pět dveří hatchbacků.

8. Honda CR-V
Honda, musím říci více? To byl kompaktní SUV vyráběné od roku 1996 k uspokojení spotřebitele, kteří hledají vozidlo sportovní užitkové. Tento vůz získal spolehlivost skóre 9,0 z 10 v roce 2010. Tak, dokázat to je jeden z dobrých vozů do banky o.

9. Toyota RAV4
Toto bylo první kompaktní SUV má být zaveden v Japonsku a Evropě v roce 1994. To šel na prodej ve Spojených státech od roku 1996. Je to sportovní auto, které je radost řídit, ale trochu drahé na kapse. Nicméně, to stojí za každý dolar, který strávíte na něm.

10. Nissan Micra
Nissan Micra modely jsou považovány za spolehlivé vozy na silnici. Jsou k dispozici v benzinu a jeden model je dodáván v motorové naftě. Zamilujete si jednoduché ovládání a snadné zážitek z jízdy, který je dodáván s Nissan Micra.

Jak můžete vidět, že japonští výrobci automobilů vládnout trhu s některými z nejlepších modelů automobilů na silnici, dnes. To neznamená, že evropské modely aut jsou nižší. Ale když jde o spolehlivost, japonské modely mají lepší slovo. Doufám, že jste našli auto, které vyhovuje vašim potřebám z výše uvedeného seznamu spolehlivých vozů.

Odpor motoru ventilátoru
Rychloměr nepracuje správně
Hodnocení Automobilové Bezpečnostní
Nová technologie Auto bolest hlavy pro nezávislé mechaniky
Skákání autobaterii
Typy Muscle Cars
Hlavní válec problémy
Jak vyměnit zámky na auto
MP3
Auto detailování
Samolepky na auta

Leave a Reply