Nejspolehlivější auta roku 2012

Spolehlivý vůz by měl být dobře stavěný, odolné, málo náklady na údržbu a vysoká na počtu ujetých kilometrů. V mnoha průzkumů automobilovými subjekty, bylo zjištěno, že vozy z Honda a Toyota jsou nejspolehlivější ve všech výše uvedených aspektů.

Spolehlivé Cars v této sezóně

Spotřebitelé nejprve myslet na spolehlivých značek, pokud jde o koupi nového vozu. Existují i ​​jiné auto značky, jako například Ford, Volvo, Volkswagen, atd., které se produkují velmi spolehlivé stroje stejně. Zde je pohled na spolehlivých možností.

Honda Accord
Po celá léta, Honda Accord byl hodnocené nejlepší, pokud jde o hodnotu za peníze, paliva a dlouhou životnost. Vyvolávací cena o $ 21,000 je cenově dostupný, vzhledem k tomu, najeto dne 23 mpg ve městě a 34 mpg na dálnici se rozumí efektivní motor. Tento vůz také byl oceněn za nejlepší prodejní hodnotu a získal hodnocení pěti hvězdiček v bezpečnostních testech v National Highway Traffic Safety Administration (NHTSA).

Toyota Camry
Toyota Camry není pozadu, pokud jde o věci spolehlivosti. Camry je nejbližší a nejtěžší konkurent Accord, vzhledem k cenové kategorii, a spotřebu paliva. Cena za základní varianty začíná na asi 22.000 dolarů, která je menší než Accord. To dává slušnou spotřebu paliva o 22 mpg ve městě a 33 mpg na dálnici. Můžete dokonce zvážit nákup Camry Hybrid model, který začíná na zhruba 27.000 dolarů.

Ford Fusion
Ford je asi nejlepší střední auto v automobilovém trhu. Základní model, sedan FWD s 2,5-litrový I4, stojí asi 21.000 dolarů. AWD sedan s 3,5-litrovým V6 a údaje o hybridu, který má 3,0-litrový plyn / ethanol V6, stojí asi 28.500 dolarů. Základní model poskytuje 22 mpg ve městě a 29 mpg na dálnici.

Porsche Boxster
Porsche je značka, která je spojena s rychlostí a dědictví. Jedním z nejspolehlivějších sportovních automobilů, notoricky potrhlý ​​plemeno, je Boxster. 2-dveřový Roadster, který stojí asi 50.000 dolarů, má 2,7-litrový šestiválcový motor, který se víří ven 265 koní. Být Porsche, motor je rovný-šest a namontovat do zad. Roadster-S stojí kolem 61.000 dolarů. Má 3,4-litrový rovný-šest, která jídla z 315 koňských sil. Roadster dává úžasnou najetých kilometrů 20 mpg ve městě a 30 mpg na dálnicích.

Subaru Legacy
Toto je hodnocen jako jeden z nejlepších aut pro styl, výkonu a spotřeby paliva, což mu dává vysoké skóre v testu spolehlivosti. Legacy má 9 modelů, v rozmezí od $ 20,000 k $ 30.000 a řízeny buď 2,5-litrový I4 nebo 3.6 litru I6. Nejlepší bezpečnostním prvkem Subaru je jeho plný úvazek Symmetrical All-Wheel Drive systém, který pomáhá auto přilnavost povrchu vozovky lepší zrádných podmínkách. Základem 2.5i varianta je k dispozici za cenu kolem $ 20.000 a dává 19 mpg ve městě a 27 mpg na dálnici.

Honda Civic
Civic je nepochybně jedním z nejprodávanějších Hondas v USA. Stejně jako Accord, Honda učinila toto důkladně spolehlivé, uspokojující auto. Na vyvolávací cenu méně než $ 16,000, to je levná. Kromě dobré ceny, můžete očekávat spotřebu paliva o 26 mpg a 34 mpg ve městě a dálnic, resp. Dokonce i high-end varianta, Coupe Si, přichází za cenu pouhých 24.500 dolarů. Je to nejprodávanější osobní vůz v Kanadě, a třetí nejlepší v celkovém prodeje automobilů, za F-150 a Dodge Ram dodávek. To také získal vynikající hodnocení bezpečnosti od National Highway Traffic Safety Administration (NHTSA).

Buick LaCrosse
Buick LaCrosse je věřil být v top 10 z nejspolehlivějších aut. Je to středně velký luxusní sedan, s cena začíná na 30.000 dolarů. Najeto 25 mpg a 36 mpg na dálnici, je, a to všemi prostředky, obdivuhodných. Buick je komfortní, luxusní a technologicky adept, Buick je IntelliLink systém poskytuje smartphone dostupnost.

Volkswagen Golf
Německé automobily jsou obvykle velmi dobře postavená a nový Golf by neměla být výjimkou. Na 18.500 dolarů, základní model není zrovna levné, ale kvalita sestavení a vynikající počet kilometrů 23/33 by měly tvořit pro ni. Tento 2-dveřový manuální převodovka základní model má 2,5 litrový I5 motor produkuje nádherný 170 koní. Interiér VW Golf je určitě nejlepší ze všech těchto vozů.

Spolehlivost vozu do značné míry závisí na tom, jak je poháněn to. Údajně spolehlivé auto, ne-li obsluhovat a udržovat podle potřeby, by se provádět až do normy. Pamatujte si: pokud máte rádi své auto, bude to láska tě zpátky!

Plastic Gas Tank Repair
Otázky Auto Opravy
Nejbezpečnější Sedany 2012
Car Audio Velkoobchod Prodejci
Jak opravit prasklou pneumatikou
Top 10 Nejrychlejší auta ve světě
MP3
Svorky baterie korozi
Bad Příznaky ložisko kola
Car Oprava Tipy
Jak otevřít Stuck kapoty vozu

Leave a Reply