Nouzové Opravy brzd

Bezpochyby, brzdy jsou jedním z nejdůležitějších částí vozidla. Parkovací brzda, také známý jako nouzovou brzdu, zabraňuje samovolnému pohybu vozidla po kdy je zaparkován v daném prostoru. Je to velmi podstatnou součástí a v případě, pokud tyto brzdy nefunkční, oprava je prioritou. Tam může být mnoho různých okolností, kdy záchranná brzda nefunguje, které by mohly vyžadovat, aby vaše auto mechanik a opravení problému. V případě, že problémy brzdění, je uveden seznam možných příčin. Tam může být problém slabých brzd, broušení zvuky, brzdové kapaliny únik, atd. Ale ať už je důvodem pro selhání Auto Brake, volání o opravě nouzové brzdy by měla být přijata okamžitě.

Běžné problémy Emergency Brake

Zde jsou některé pokyny Opravy brzd a ukazatele budete chtít, aby se podívat na.

Brzdy zahřátí (vpředu i vzadu)
Brake zahřívá (pouze zadní)
Nouzová brzda svítí
Spínač parkovací brzdy
Ztráta brzdové kapaliny z hlavního válce
Opotřebované brzdové třmeny
Brzdové světlo na palubní desce se zapne
Třmen Montážní šrouby kůži na vrcholu rotoru
Jedno kolo uzamkne / auto táhne k jedné straně
Vnitřní brzdové destičky opotřebovávají a ne vnější
Úprava požadovaná úroveň pro parkování brzdy
Odstranění zbytkového ventil
Gravity krvácení

S tímto flyspeck seznam problémů, možná budete chtít diskutovat problémy s vaším spolehlivým mechanik a získat brzdový výměnu udělat nejdříve. Pokud jste přemýšlel nad náklady brake opravy, dobře, to by striktně závisí na řadě faktorů. Stejně jako, úroveň brzdy poškození, nové díly, které jsou potřebné jako náhrada, stojí stejně. Obvykle, rozsah z práce brzdy opravy se pohybuje mezi $ 50 až 350 dolarů. Nouzová nebo parkovací brzda opravy operaci je nutno se pokusil, pokud máte dobré znalosti o auto brzdí, jinak byste mohli skončit utrácet více peněz, pokud si to bordel až.

Kdy potřebujete náhradní
Nouzová brzda v autě, je navíc ruční, nebo si můžete říct přebytek Jistota, jen v případě hlavní brzdový systém vozu zažívá mimořádné selhání. V době, často může provoz těchto zataženou ruční brzdou vám zrezivělý kabel, který nakonec bude potřebovat náhradu. Kabely jsou komplikované pracovat s zpočátku, ale s těmito jasných pokynů v následujícím odstavci by neměl vypadat komplexní potom.

Oprava nouzové brzdy
Správné instalace brzdového lanka je velmi důležité, protože to je, když se mění zničený matice kol stud. Pokud jste si vědomi nouzového (parkování) brzdového systému a umístění kabelu, odpojte kabel z tím, že najde cut out a obložení to s odpovídajícím povrchem. Nyní pomalu posuňte kousek do své správné místo. Dále si budete muset použít přidržovač klip sponu brzdové lanko do jeho pozice. Klip by mohlo přijít přes vrchol instalovaného kabelu, libra je uvnitř pomocí malého gumového kladiva, aby ji udrželi na své správné místo. Nyní, kolem brzdový kabel pomalu na háku pohybem nouzové brzdové páky na stejnou dobu. Bude usnadní proces. Pomocí šroubováku otočit páčku ve směru hodinových ručiček směrem k vytvoření hry v pracovním prostoru, tak, aby se kabel sklouzne v hladce na montážní hák. Jakmile jsou všechny tato akce kabelové šroubení je hotovo, pomalu uvolněte brzdovou páčku a nechte se vrátí zpět na své místo.

V případě, že si stále nejste jisti o této opravy práci, nejlepší možností, jak vyřešit váš vůz problémy se načítání pomoc z profesionální mechanik. Good Luck!

Elektrické auto anténa
Jak vyměnit zámky na auto
Nejlepší auto nabíječka
Honda vs Toyota
Palivová nádrž Čištění – Benzín Tank oděvů
Brzdové destičky Výměna Náklady
Bubnová Úprava
Chladič kapaliny
Dálkové Startéry pro auta
Geometrie kol nákladů
Top 10 Nejspolehlivější auta

Leave a Reply