Otázky Auto Opravy

Když vyrostl muži se setkají, je to buď o NFL, motorky, baseball, Ženy (samozřejmě!) a auta. Od nejnovějších high-end auta na vlastní sedan nebo kabriolet nebo pick-upu, tam je řada typů vozidel pro ně mluvit. Musím nerozváděl, že jo?! Pak, ve výchozím nastavení, mnoho časů rozhovor skončí otravování o oprav automobilů a problémy, kterým čelí jejich auta a tak dále. Zde jsou některé běžné dotazy týkající se automatické opravy.

Časté otázky Auto Opravy a odpovědi

Q # 1: Jaké jsou věci v seznamu pro údržbu automobilu musíte vidět, než si vzít auto z příjezdové cesty?

Odpověz
První věc, která je nejvíce zřejmé, je palivo kontrola. Nejprve se ujistěte, že máte dost paliva v nádrži a pak se přesuneme na baterii. Je dobré zkontrolovat, zda autobaterie je dostatečně nabitý, než se dostanete auto z garáže. Bude to dobré zkontrolovat hladinu chladicí kapaliny, pokud byste měl jít na dlouhou expedici. Konečně, zda brzdové destičky jsou ve správném pořadí.

Q # 2: Co má být postup, když se dostanete kontrolní žárovka motoru na přístrojové desce?

Odpověz
Rozsvítí kontrolní žárovka motoru na pouze tehdy, když je něco špatně v souvislosti s motorem. Pokud jste se pokoušeli kontrolu a stanovení pravděpodobné řešení tohoto problému, pak poslední možností je vzít do mechanik. Bude vyřešit váš problém tím, že analyzuje přesně to, co je problém. V poměrně málo případech problém nemusí být velmi závažné, ale tyto automobily problémy by měly být vyřešeny někdy.

Q # 3: Pokud je vozidlo přijato do mechanik, je povinné dodržovat všechny návrhy a doporučení?

Odpověz
Pokud máte reálnou představu o tom, v jakém stavu vaše auto je, můžete odstranit s zbytečnými “add-ons” navržených mechanik. Je zřejmé, že mechanik a poradce by obdržet další příjem, pokud jste lákáni do získání těchto doplňků. Proto, to rozhodně není nutné dodržovat každého návrhu nebo auto opravit informacích poskytnutých něj.

Otázka č. 4: Pokud je to ten správný čas, aby zvážila změnu pneumatik?

Odpověz
Šňůry vidět přes gumy, pneumatiky s běhounem opotřebení a boule, časté vpichy a docela málo, jsou náznaky, že musíte změnit pneumatiky. Pokud je malé množství běhounu na vašich pneumatik, je čas, aby je nahradili.

Q # 5: Co by mohlo být důvodem pro Squeaky brzdy? Znamená to, že brzdy podložky mají problém?

Odpověz
Ano, tam je šance, že vaše brzdové destičky mohou být opotřebované nebo není dostatek brzdové kapaliny. Pravděpodobné, že je třeba prověřit.

Q # 6: Proč ne startovací kliku? Nebo jednoduše řečeno, proč není auto začíná?

Odpověz
V tomto případě by problém být mrtvý baterie. Chcete-li zkontrolovat tento problém, můžete použít tester baterií. To vám pomůže zjistit, zda auto je baterie vybitá nebo v provozním stavu. Pokud je baterie v dobrém stavu, může být startér monitoru je vidět z jakéhokoli pochybení spolu s startovacími kabely a věci s ním spojené.

No, nemůžete opravdu zabývat se všemi otázkami opravy aut naráz a ve skutečnosti to bude opravdu těžké požádat o to udělat! Nicméně mě napadá odhadů opravy aut, které je třeba vzít v úvahu během automatické opravy, zejména pokud jsou užívány k mechanik.

Vtipy od sebe, auto opravit pojištění je dalším aspektem, který je důležitý, pokud jde o automatické opravy. Ale pojištění přijde do obrazu pouze, pokud vaše auto prochází vážnou újmu v důsledku jakýchkoli okolností, jako nehodě nebo rád.

Takže suma sumárum, jaké otázky přijít během automatické opravy, záleží na tom, jak používat auto a kolik jej použít a udržovat ji! Všechno nejlepší!

Typy Muscle Cars
Zabezpečení vozidel Checklist
Jak nainstalovat autorádio
Jak opravit prasklou pneumatikou
Spray Painting
Bubnová brzda Výměna
Nahradit alternátor pás
Diagnostika ječivý zvuk při akceleraci
Interiér vozu
Brzdové vedení Opravy
Výstražná světla

Leave a Reply