Poplašné systémy pro automobily

První případ krádeže auta byl zaznamenán v roce 1896, byly zavedeny deset let poté, co plynem poháněných vozidel. Studie tvrdí, že v současné době auto dostane rozděleny do každých 20 sekund v samotných Spojených státech. Proto, aby se snížila tuto rostoucí kriminality, a aby naše vozy chráněny, dnes téměř každé auto je vybaveno nejdokonalejších systémů pro automobily alarm zabezpečení. Poplašné systémy pro automobily jsou zatíženy sirény senzorů, a signály, které vytvářejí varovný alarm v případě krádeží motorových vozidel. Základní verze systému autoalarmu se skládá z přepínače na dveřích řidiče, který je připojen k siréně tak, že pokud se někdo pokusí otevřít dveře, siréna začne naříkat.

Dnešní moderní vozy jsou vybaveny nejlepší poplašným systémem, které jsou vyspělejší a rozvíjet. Zahrnují:
Způsobu rozmístění senzorů, které zahrnují přepínače, tlakové senzory a detektory pohybu. Senzory jsou v podstatě powder řízené zařízení, která přijímají a reagují na podnět.
Siréna generovat různé zvuky, takže si můžete vybrat charakteristický zvuk pro vaše auto.
Rádio přijímač, který umožňuje bezdrátové ovládání z klíčenky a udržuje majitel informován.
Pomocné baterie, která může být použita jako náhrada v případě, že originální baterie nefunguje nebo není nabita.
Počítačově řízený systém pro sledování a kontrolu všech těchto operací systému.

Car-Alarm dveřní senzory
Dveřní alarmy jsou nejzákladnější senzor alarmu pro auto. To okamžitě reaguje, když zloděj pokusí otevřít dveře auta. Snímač je připojen buď k sirény nebo vozu osvětlení interiéru. Většina Autoalarmy používají spínací mechanismus postavený uvnitř auta. Jakmile zloděj otevře dveře, dveře od auta přenáší elektřinu na osvětlení interiéru a alarmů zloděj.

Car-Alarm Shock senzory
Otřesový snímač je pokročilý zabezpečovací systémy, které pomáhají při odrazování zlodějů a vandalů. Funguje na jednoduchém principu, v němž, když zloděj předvedení, nebo se pohybuje auto, čidlo vyšle signál podle intenzity automobilové pohybu. Takže, když se auto dostane šok a zažije neidentifikovaný změnu v jeho rychlosti, v plné šíři pípnutí výstražné signalizace. V některých případech, je snímač také připojen na palivové motoru, který přestane dodávat palivo, je-li drastické změny v intenzitě pohybu je detekován.

Car-Alarm Window a Tlakové senzory
Tento snímač je velmi účinné při odhalování rozbitými okny. Je připojen k mikrofonu, který je dále připojen k počítačovému řízeného systému. Když zloděj rozbije okna vozu, senzor detekuje zvuk a tlak vzduchu vozu. Mikrofon monitoruje tlak vzduchu a vzduchu výkyvy, převádí je na elektrické signály, a pošle do systému. Tímto způsobem se spustí sirénu a znepokojuje zloděje.

Car-Alarm pohybu a náklonu
Senzor je velmi užitečné, když zloděj pokusí tažení nebo přetáhnout auto na nějaké jiné místo. Čidlo se skládá z obvodových skenerů, které karta jakékoliv náklon, zvedací a dokonce malý pohyb vozidla. Takhle, jeden může snadno sledovat všechny činnosti, ke kterým došlo v určeném obvodu parkoviště. Proto, pokud nějaký pohyb je snímán, vysílačka vysílá signály, které se odrážejí od přijímače monitory. Tilt Snímač se skládá z řady rtuťové přepínače tvořený dvěma elektrickými dráty a míč rtuti. Tyto přepínače výrobě elektřiny a v případě odcizení vozu náklonu nebo o zrušení, elektrické dráty změnit tok oběhu a upozornit zloděje.

Všechny tyto výše uvedené zabezpečovací systémy pro osobní automobily jsou vysoce efektivní při ochraně auta před zloději, a také pomůže při udržování bezpečnosti vozidel. Při výběru alarmy pro automobily, ujistěte se, že mají hlasitý a účinné sirény nebo alarm, jinak nebudou moci odradit zloděje od krádeže vozu. Ve skutečnosti, v dnešní době mnoho systémů zabezpečení vozidel jsou tam, že herna zaznamenané zprávy, když někdo kroky příliš blízko k autu.

Jak čistit svorkám akumulátoru
Automatická převodovka problémy
Tipy pro nákup auta zesilovač zvuku
Auto brzdí
Čištění hliníkových kol
Muffler Tipy Instalace
Nejspolehlivější auta
Lamborghini Vs. Bugatti
Řešení problémů měřič ujeté vzdálenosti
Auto se nespustí – FAQ
Jak dlouho Brzdové destičky Poslední

Leave a Reply