Poplašné systémy pro automobily

První případ krádeže auta byl zaznamenán v roce 1896, byly zavedeny deset let poté, co plynem poháněných vozidel. Studie tvrdí, že v současné době auto dostane rozděleny do každých 20 sekund v samotných Spojených státech. Proto, aby se snížila tuto rostoucí kriminality, a aby naše vozy chráněny, dnes téměř každé auto je vybaveno nejdokonalejších systémů pro automobily alarm zabezpečení. Poplašné systémy pro automobily jsou zatíženy sirény senzorů, a signály, které vytvářejí varovný alarm v případě krádeží motorových vozidel. Základní verze systému autoalarmu se skládá z přepínače na dveřích řidiče, který je připojen k siréně tak, že pokud se někdo pokusí otevřít dveře, siréna začne naříkat.

Dnešní moderní vozy jsou vybaveny nejlepší poplašným systémem, které jsou vyspělejší a rozvíjet. Zahrnují:
Způsobu rozmístění senzorů, které zahrnují přepínače, tlakové senzory a detektory pohybu. Senzory jsou v podstatě powder řízené zařízení, která přijímají a reagují na podnět.
Siréna generovat různé zvuky, takže si můžete vybrat charakteristický zvuk pro vaše auto.
Rádio přijímač, který umožňuje bezdrátové ovládání z klíčenky a udržuje majitel informován.
Pomocné baterie, která může být použita jako náhrada v případě, že originální baterie nefunguje nebo není nabita.
Počítačově řízený systém pro sledování a kontrolu všech těchto operací systému.

Car-Alarm dveřní senzory
Dveřní alarmy jsou nejzákladnější senzor alarmu pro auto. To okamžitě reaguje, když zloděj pokusí otevřít dveře auta. Snímač je připojen buď k sirény nebo vozu osvětlení interiéru. Většina Autoalarmy používají spínací mechanismus postavený uvnitř auta. Jakmile zloděj otevře dveře, dveře od auta přenáší elektřinu na osvětlení interiéru a alarmů zloděj.

Car-Alarm Shock senzory
Otřesový snímač je pokročilý zabezpečovací systémy, které pomáhají při odrazování zlodějů a vandalů. Funguje na jednoduchém principu, v němž, když zloděj předvedení, nebo se pohybuje auto, čidlo vyšle signál podle intenzity automobilové pohybu. Takže, když se auto dostane šok a zažije neidentifikovaný změnu v jeho rychlosti, v plné šíři pípnutí výstražné signalizace. V některých případech, je snímač také připojen na palivové motoru, který přestane dodávat palivo, je-li drastické změny v intenzitě pohybu je detekován.

Car-Alarm Window a Tlakové senzory
Tento snímač je velmi účinné při odhalování rozbitými okny. Je připojen k mikrofonu, který je dále připojen k počítačovému řízeného systému. Když zloděj rozbije okna vozu, senzor detekuje zvuk a tlak vzduchu vozu. Mikrofon monitoruje tlak vzduchu a vzduchu výkyvy, převádí je na elektrické signály, a pošle do systému. Tímto způsobem se spustí sirénu a znepokojuje zloděje.

Car-Alarm pohybu a náklonu
Senzor je velmi užitečné, když zloděj pokusí tažení nebo přetáhnout auto na nějaké jiné místo. Čidlo se skládá z obvodových skenerů, které karta jakékoliv náklon, zvedací a dokonce malý pohyb vozidla. Takhle, jeden může snadno sledovat všechny činnosti, ke kterým došlo v určeném obvodu parkoviště. Proto, pokud nějaký pohyb je snímán, vysílačka vysílá signály, které se odrážejí od přijímače monitory. Tilt Snímač se skládá z řady rtuťové přepínače tvořený dvěma elektrickými dráty a míč rtuti. Tyto přepínače výrobě elektřiny a v případě odcizení vozu náklonu nebo o zrušení, elektrické dráty změnit tok oběhu a upozornit zloděje.

Všechny tyto výše uvedené zabezpečovací systémy pro osobní automobily jsou vysoce efektivní při ochraně auta před zloději, a také pomůže při udržování bezpečnosti vozidel. Při výběru alarmy pro automobily, ujistěte se, že mají hlasitý a účinné sirény nebo alarm, jinak nebudou moci odradit zloděje od krádeže vozu. Ve skutečnosti, v dnešní době mnoho systémů zabezpečení vozidel jsou tam, že herna zaznamenané zprávy, když někdo kroky příliš blízko k autu.

Auto brzdí
Power Windows nepracuje
Disc Vs. Bubnové brzdy
Jak opravit kůže autosedačku
Brzdový třmen Opravy
Problémy auto baterie
Uzamčené Keys v Car
Automatická převodovka problémy
Autorádia Odstranění
Problémy naložení
Udržování váš vůz v Tip-Top tvar pro zimní

Leave a Reply