Přední kolo řídit auta

Auta, ve kterých jsou výkony motoru pouze přední kola známé jako předního kola řídit auta. Příčné motor namísto konvenční podélné motoru se používá pro vozy s touto technologií. Výhodou použití těchto vozů je trakce nabízí nich. Pomáhá při navigaci kluzké silnice bez větších obtíží. Je nutné, aby zimní pneumatiky na těchto vozů, pomáhá orientovat auto v lepším způsobem.

Recenze předního kola řídit auta

Přezkoumání významných modelů těchto vozidel jsou uvedeny níže. Podrobnosti o nejlepších značek dostupných na trhu lze nalézt v tomto psát-up.

Hyundai Sonata
Tento vůz je jedním z nejlepších produktů zveřejněných Hyundai, hodně času a peněz bylo vynaloženo na výzkum tohoto vozu. Společnost proto očekává, že hodně z tohoto modelu. 4-válcový motor tohoto automobilu generuje sílu 198 koní, točivý moment je vyrobeno 184 liber-stop. Tato střední velikosti sedan auto se perfektně hodí pro použití rodiny. Hyundai Sonata také přichází v různých sklonů (SE, GLS, atd.) spolu s mnoha bezpečnostními prvky. Tam je stanoveno, přidat střešní okno a navigační systém. Najeto nabízí Hyundai Sonata na dálnici podmínkách je 35 mpg, když je 28 mpg pro městské podmínky. Tento vůz je cena kolem 19.000 dolarů.

Ford Taurus
Tento vůz je k dispozici v mnoha různých modelech, Taurus SHO je mezi vysoce výkonným ty. Tento vůz je poháněn motorem V6 s objemem 3,5 litru. To produkuje výkon 263 koní. Ford Taurus je známý pro nejdůležitějších funkcí kvalitní bezpečnostní a interiérů automobilů. Mezi bezpečnostní prvky patří čtyři kola anti-uzamknout brzdy, post-crash SOS výstrah, elektronický protiprokluzový a kontrola stability, atd. Mezi další technologické funkce, které nabízí tento vůz patří MyKey rodičovské funkce, systém varování před kolizí, Cross Traffic Alert, capless doplňování paliva, adaptivní tempomat, touch-pas centrál na DO, Stěrače s dešťovým senzorem, slepá skvrna detekce a inteligentní keyless vstup. Cena Ford Taurus se pohybuje od 25.000 dolarů – 38.000 dolarů.

Volkswagen GTI
Tento hatchback model je dodáván s motorem litr 2,0 a vytváří sílu 200 koní. 4-válcový motor Volkswagen GTI přichází s 6-stupňovou dvojitou spojkou automatizovaného nebo 6-stupňovou manuální převodovkou. Způsob, jakým tento vůz pevně svírá povrch silnice je to, co dělá jízdu bezpečné zážitky. Přesné řízení je také jedním z důležitých rysů tohoto vozu. Vysoce kvalitní interiér je jedním z vrcholů Volkswagen GTI. Odhadovaná spotřeba paliva pro vozidel s manuální převodovkou je 32 mpg na dálnici podmínek a 24 mpg při jízdě ve městech. Cena tohoto vozu se pohybuje od 23.500 dolarů – 31.000 dolarů.

Chevrolet Cobalt SS
Tento automobil se vyrábí General Motors a je jedním z nejrychlejších vozů v tomto segmentu. Chevrolet Cobalt SS je poháněný motorem 205 hp. Tento 4-válcový motor o objemu 2,0 litru vydrží 12 psi podporu. V 215/45WR-18 Pirelli P6 pneumatiky zahrnuté v tomto automobilového designu jsou známé pro uchopení, které poskytují. Extrémně stabilní dynamika tohoto vozu je také jedním z jejích vrcholů. Základní cena tohoto vozu je kolem $ 25,000.

Toyota Aurion
Vyráběné společností Toyota v Austrálii, je tento vůz vybaven motorem V6, který má kapacitu 3,5 litru. Aurion Toyota přichází ve 4-dveřový sedan stylu. Interiéry tohoto vozu mají saténový dřeva obilí povrch. Kosmetická zrcátka a celkové upgrade instrumentální panelu jsou některé z rysů interiérů tohoto vozu. Kola z lehké slitiny pro Toyota Aurion přijít v 16 palcové velikosti. Cena se pohybuje od 35.500 dolarů – 50.000 dolarů.

Dnešní přední auta pohonu kola, jak je uvedeno výše, můžete využít příčně montovaných motorů. “End-on” montáž přenos pohání přední kola těchto vozů. Že stálá rychlost spoje propojeny prostřednictvím hřídelí se používají v pohánět přední kola. Tyto vozy ukázat být užitečné v chladných zemích, kde člověk musí řídit ve sněhu. Vozy s předním systém pohonu kola jsou proto nejlépe hodí pro takové podmínky a nabízejí bezpečné a uklidňující zážitek z jízdy.

Průvodce Nahradit a Car Alternátor
Brzdová světla nepracuje
Car Audio a Video Nákup Tipy
Nejdražší auto značky
Nejlepší olejového filtru
Autobaterie korozi
Brzdové obuvi Výměna
Jak nainstalovat autobaterii
Samolepky na auta
Vzdálená Car Starter instalace
Dekorativní Mats podlahy auta

Leave a Reply