Příčiny Skřípavý zvuk při řízení

Hladce fungující auto je jako naladěný klavír, s každým z mechanických částí pracujících v harmonii, a každá nota klesá na místě, k vytvoření krásu hladké jízdy. Pokud jsou tyto harmonické zvuky narušen ven poznámek synchronizace zlé Skřípavý hluku, to může být opravdu nepříjemné. Musíte izolovat špatný hráč z auta orchestru a opraví ji nebo vyměňte ho brzy. Cílem psaní tohoto článku je Blog, které vám pomohou diagnostikovat zdroj kvílením nebo squeaking hluk při řízení auta a obnovení krásné harmonii vašeho vozu fungování.

Hluk je nějaký druh chaotického, nesouvislé zvukem, který nelze vysledovat na některou z normální auto funkcí. Expert technici autoservisy, není na rozdíl od vyškolených mistrů orchestru, můžete snadno najít zdroj špatných poznámek, protože se používají k vyslechnutí orchestra téměř každý den.

Když slyšíte bzučivý zvuk při jízdě, cvrlikání hluk při jízdě, nebo kterákoli jiná taková zvuk, mohou přímo říct, co je špatně, protože jejich uši jsou naladěny na těchto zvuků. Nicméně, protože nemáte přístup k této odborné mechanik, bude tento článek vás k možným zdrojům pískání hluk za jízdy, bude to snad vyřešit váš problém a obnovit mír. Můj výzkum zdrojem je také mechanik odborné druhu.

Ječení hluk při řízení – Možné zdroje

Frekvence hluku způsobené auta problému závisí na tom, jaká materiálu se jedná. Skřípavý hluk je obvykle způsoben tím, kovovou škrabkou na kov a může být způsoben některou z “n” počet automobilových dílů, které mohou uvolnit nebo opotřebení. To může také být pryže nebo jiné polymerní materiály odření na kov. Nicméně, nejvíce obyčejné zdroje zvuk pištění, jsou následující.

Bent Brake Rotor Shield
Pokud jste někdy změnit pneumatiky a pozoroval brzdového kotouče sestavu, budete vědět, že je rotoru brzdy štít, který je navržen tak, aby vnitřní montáž bezpečné a čisté. Někdy tento štít může dotknout brzdový kotouč a způsobit zvuk pištění, které budou eliminovány, jakmile se rotor štít je správně vyrovnán.

Opotřebované Brzdové destičky
Nejčastějším důvodem pro kvílením hluk, když je hnací opotřebované brzdové destičky. Když brzdových destiček kotoučových brzd jejich horní povrch poškrábaný, kov je underneath vystavena což způsobí squealing, když přijdou do styku s jinými povrchy. Stuck kolíky v brzdové čelisti sestavy může také způsobit zvuk pištění. Získejte brzdový systém zkontrolovat důkladně se o těchto problémech. Jdi na vysoké polštářky kvalitní brzdové které vydrží déle.

Loose Řemen
Dalším možným důvodem kvílením může být Řemen, který se uvolnil. Otevřete kapotu a zkontrolujte, zda Řemen je volná, a pokud zjistíte, že tomu tak bylo, použijte řemene dotáhnout zpět do polohy. To obnoví věci zpět k normálu.

Ložiska kola selhání
V některých případech to ječení hluk může být způsobeno opotřebované nápravy nebo kola ložiska. Na ložiska působit jako nárazník mezi volantem a nápravou, a když oni se opotřebovávají, tam je tření, což vede k zvuk pištění během jízdy. Pokud je problém ignorován dlouho, bude ložisko kola hluk transformaci od bytí kňučení k broušení zvuk.

S časem, zvykne na všechny podivné zvuky auto dělá a diagnóza se stává snadnější. Každý model vozu má svou jedinečnou sadu problémů, ale s kvílením hluk je jedním z nejčastějších z nich. To lze téměř vždy vysledovat opotřebení brzdových destiček, nebo volné pásy. V případě, že nemůžete izolovat problém na některou z příčin uvedených výše, je třeba konzultovat odborný automechanik, který je dobrý na diagnostikování těchto případů.

Běžné Car problémy
Car Scratch Repair
Brzdový třmen Výměna
Náklady údržba automobilů
Car přehřátí
Průvodce pro Car Care
Brzdový třmen Opravy
Car Pokyny Stereo Installation
Světlomet Lens Restoration
DVD přehrávač Recenze
Výrobci automobilů Seznam

Leave a Reply