Příslušenství Car Audio a kondenzátory

Trend instalace hi-fi stereo systém v autě je na vzestupu. Autorádia zařízení je něco, co mnoho lidí se hodně záleží. Lidé dokonce strávit tisíce dolarů, aby si to nejlepší z nejlepších systémů, car audio s nejnovějšími doplňky, které pomáhají při posilování celkové použitelnost systému a také kvalita zvuku.

Doplňky

Existují různé pokročilé příslušenství k dispozici na trhu, který může být připojen nebo používat se systémem autorádia. Cena takové doplňky mohou být stejná nebo dokonce vyšší než ceny audio systému. Mnoho takových příslušenství jsou k dispozici pro lidi s chuti pro lepší nebo nejlepší zvuk. Oni se velmi liší v kvalitě a cenové rozpětí.

V současné době, audio systémy s možností hraní z externích úložných zařízení jako jsou flash disky, externí pevné disky, a iPody, jsou k dispozici na trhu. Uživatel je bez problémů s prováděním několik hudebních CD nebo MP3 v autě. Zařízení tohoto druhu jistě zlepší uživatele zážitek z poslechu.

XM satelitní rádio je také dobrým příkladem příslušenství car audio, a poskytuje dobrý balíček hudby, zprávy a talk show. Je schopen podporovat více než 170 rozhlasových stanic, a to i s křišťálově čisté kvalitě zvuku.

Dokovací stanice je užitečné příslušenství, které mohou být použity v automobilu, stejně jako doma. Spolu s poskytováním nejlepšího zvukového výstupu z iPodu nebo MP3 přehrávače, může také zobrazovat obrázky na monitoru. Kromě toho má také dálkové ovládání.

Podobně, tam je mnoho typů automobilů zesilovačů, rádia, reproduktory, a sub-basových reproduktorů, které mohou zlepšit celkový zvukový zážitek cestujících.

Kondenzátory

Car audio kondenzátor je část, která ukládá energii, která je potřebná pro zesilovač efektivně poskytovat požadovaný efekt a zvuk. Hluboké basy společně s jasností je výsledkem dobrého zvuku kvalitní auto kondenzátoru. Většina lidí ví, jako ztužující kondenzátor. To je zodpovědné za ukládání energie, když není potřeba. To je povolán do akce, když poptávka po moci předčí dodávky schopnost vozu elektrizační soustavy.

Pokud přehráváte hudbu s hlasitým basy a zvuk, a ne pomocí kondenzátoru, bude mimořádný výkon, který je potřeba brát od světel, klimatizace, nebo dokonce na motor. Většinu času se rozsvítí dim a postupujte podle rytmu hudby, a když vypnete světla, hlasitost hudby náhle zvyšuje a zvuk bude čistší.

Audio kondenzátor je nezbytné přidat k normální napájení vozu pro plynulé fungování zvukového zesilovače. Obecně platí, že car audio kondenzátory, které mají kapacitní 0,5 faradů na 3,0 faradů jsou k dispozici v obchodech, car audio. Audio kondenzátor musí být kompatibilní se zesilovačem, a měla by být také umístěn co nejblíže k němu. Pokud potřebujete získat výkonem 500 RMS, jste povinni použít jeden s kapacitou 0,5 faradů. V současné době, digitální nich jsou také k dispozici, které mají obvykle kapacitu počínaje 1,5 faradů.

Můžete si vybrat mezi různými kondenzátorů car audio z několika renomovaných značek, ale jen zjistit, zda jsou v souladu s vozu zesilovače. Kondenzátory car audio jistě ukázala být jedním z nejdůležitějších a pokročilé dílů v automobilovém zvukovém systému.

Udržování váš vůz v Tip-Top tvar pro zimní
Brzdové destičky a rotory nákladů
Jak vyměnit žárovku světlometu
Nová technologie Auto bolest hlavy pro nezávislé mechaniky
Hybridní autobaterií
Solární nabíječka
Autobaterie Testování
Odometer Opravy
Příznaky Bad regulátoru tlaku paliva
Car Audio Instalační příručka
Mp3 přehrávače

Leave a Reply