Problémy autoalarm

Jen stěží si víme, že proti krádeži, které jsme instalované pro bezpečnost automobilů se jednoho dne stane příčinou bolesti hlavy pro nás. Autoalarmy, které jdou mimo kdykoliv a kdekoliv, bez ohledu na jejich vlastníky, jsou zdrojem velkých nepříjemností. Někdy mohou být tyto alarmy vás probudil uprostřed noci s jejich otravné pípání, zatímco se občas může odradit své sousedy nebo špatné nic netušící kolemjdoucí. Pokud máte to štěstí, a pak stisknutím pravého tlačítka na dálkovém ovladači může vypnout tu věc se, jinak budete muset provést některé vážné mechanické práce zakázat alarm.

Běžné problémy autoalarm

Autoalarm, že jde pryč u Will
Mohlo by se jednat o nesčetné problémy ve vnitřním obvodu alarmu konzole, kdy se to stane. V této situaci se spustí alarm, i když tam není jediná duše se blíží auto. Můžete zastavit alarm jednoduše uvedení na zapalování. Else, můžete také zkusit vypnout tlačítko pro alarm, který se nachází pod volantu. Nicméně, pokud se to nevyřeší problém, budete muset odstranit pojistku alarmu. Obvykle pojistkové skříni pro alarm je umístěn pod volantem na levé straně. Nicméně, pokud váš zabezpečovací systém pro automobily se stane, že po uvedení na trh jeden, pak zjistíte, poplašné pojistku v kapuci. Zkontrolujte uživatelské příručce pro diagramu pojistkové skříňce. Poplašné pojistka je pravděpodobné, že bude označen symbolem. Pomocí jehly nos kleště, vytáhněte pojistku z krabice. Nicméně, pokud se nemůžete rozhodnout, který z pojistek je alarm pojistka, pak může vykonávat pokusů a omylů, dokud vytáhněte vpravo pojistku a získat alarm vypnutý. Pokud toto řešení nezdá pracovat, budete muset odpojit záporný pól autobaterie, zakázat ji. Nicméně, použijte tuto možnost pouze jako poslední možnost, jak odpojením záporného terminálu prostředky, nelze spustit vaše auto.

Autoalarm, že odmítá jít pryč
I když, to není situace, která může způsobit, že veřejné rozpaky, to jistě může klást bezpečnost vašeho vozu v ohrožení. Když zamknete svůj vůz pomocí dálkového, můžete vidět LED bliká, ale není tam žádný hluk. Zářící LED indikuje, že auto alarm systém je na, jen to není žádný zvuk. Zkontrolujte, zda panic tlačítko na dálkovém ovladači funguje, nebo ne, pokud ano, pak to znamená, že není problém s rohem. Pravděpodobně jste dostal nesprávný režim alarmu nastavený na. Chcete-li obnovit správný režim, naleznete v Uživatelské příručce a podržte a stiskněte pravé tlačítko na dálkovém ovladači. Pokud nemáte manuál, pak byste měli udělat pár pokusů, které mají zjistit, které režim funguje pro vaše alarm.

Normálně, najdete vše, co potřebujete, pokud jde o mechanismus z vás alarm systém v uživatelské příručce sám. Kromě řešení výše uvedených, můžete také chtít vědět, zda vaše baterie potřebují změnu, nebo ne. Také je nutné zajistit, pokud vaše vzdálené funkce správně, nebo ne.

Pokud je vaše auto alarm nereaguje na nic, pak budete muset odpojit záporný pól a koudel vaše auto k nejbližší čerpací stanici. Měli byste nejlépe odneste jej do své vlastní prodejce opravit alarmu problém pro konkrétní značku vašeho automobilu.

Světla Dashboard Výstražné
Nejlepší Concept Cars
Auto adaptéry okna opravy
Palivo Tlaková zkouška
Auto Tažné
Kola
Střešní okno Vs. Moonroof
Jak testovat autobaterii
Nejlepší předního kola řídit auta
Dashboard Opravy
Car Audio a Video Nákup Tipy

Leave a Reply