Problémy motor vozidla

Motor je srdcem a duší vašeho vozu. To se mísí palivo a vzduch, komprimuje je a zapálí směs vytvořit sílu, která se používá pro pohyb auta. Hlavní část motoru je válec, ve kterém jsou dodávány paliva a vzduchu. Písty ve válcích pohyb nahoru, a komprimovat paliva a vzduchu směs. Vzhledem k tomu, směs se lisuje, zapalovací svíčky zapálit. Spalovací přinutit písty dolů, která pohání klikový hřídel, připojené k vozu nápravu.

Problémy v motoru auta

Tam může být mnoho důvodů, proč auto motor nemusí fungovat správně. Zde jsou některé z nejčastějších problémů, které mohou nastat v autě motor.

Bad Palivo Mix: Bad palivová směs by mohla vést vzhledem k přítomnosti některých nečistot v palivu, nebo proto, že palivový systém neposkytuje správné množství paliva do palivového mixu. Špatná palivová směs může také dojít, pokud je přívod vzduchu je nevlastní, což vede k více vzduchu v palivové směsi než palivo.
Nedostatek komprese: Je důležité pro stlačování vzduchu a paliva správně, tak, aby se směs musí vznítit. Vadná komprese může dojít, pokud je díra nebo netěsnost v válce nebo pístní kroužky jsou opotřebované, díky kterým vzduch nebo úniku paliva projít píst, když se směs se stlačený. Porucha sacích a výfukových ventilů těsnění správně, bude také mít za následek únik vzduchu nebo paliva.
Nedostatek Spark: Jiskra je důležité, aby zapálení palivové směsi. Pokud je zapalovací svíčka nebo vodič vedoucí k ní opotřebované nebo natržená, může jiskra není způsobena. Pro vzduch-palivová směs pro vznícení, jiskra musí dojít v pravý čas. Pokud jiskra příliš brzy nebo příliš pozdě v cyklu zapalování, by palivo hořet.
Přehřátí Auto: Chladicí systém zabraňuje motoru od dobývání přehřátí, jako příliš mnoho topení snižuje účinnost motoru. Vadný chladicí systém by mohl být způsoben netěsností chladícího systému, špatný výkon ventilátoru nebo opotřebované fan pásy.
Změny v Typ oleje a oleje: Olej stupňů a typ oleje použít pro auto, by měl být podle společnosti doporučení. Auto motor může reagovat, ukazuje na nějaký problém, pokud olej správné třídy a typu se nepoužívá. Vlhkost nebo nečistoty v oleji může také omezovat výkon motoru.

Řešení problémů Auto Motor

Hlavními příčinami problémům s motorem, jsou opotřebované nebo ucpaný autodíly. Opotřebované části může způsobit přehřátí motoru, motor stoupající a jiné problémy. Například, poškozené těsnění a ventily způsobit nadměrné spotřeby paliva. Proto je vhodné, aby motor by měl být pravidelně kontrolován na opotřebované nebo poškozené díly. Pokud se tato část je nalezen, pak by měl být buď opravit nebo vyměnit. Jeden by měl také dávat pozor, aby všechny části motoru auta jsou čisté a unclogged. Například, v případě, že olejové filtry nejsou čisté, pak to bude bránit tok motorového oleje, které budou v pořadí snížit účinnost motoru auta. Je vždy užitečné si přečtěte návod a postupujte podle doporučení před opravou nebo výměnou žádnou část motoru auta. Jeden musí vždy pamatovat, že přidání jakoukoli část do motoru auta, které je neslučitelné s typem a značce motoru může poškodit motor automobilu.

Spalovací motor, který se používá v automobilech, je výsledkem úsilí vyvíjené Daimler a Benz Německa. Kromě napájení auta, to je použito v mnoha jiným účelům. Úsilí se na účinnější motory, které poskytují větší výkon tím, že spotřebovává menší množství paliva.

Problémy naložení
Solární nabíječka
Jak diagnostikovat Car problémy
Jak změnit alternátoru
Nejspolehlivější auta někdy se budoval
Problémy Car Alternátor
Odometer Opravy
Odtah zařízení
Problémy autoalarm
DVD přehrávač Recenze
Diagnostika ječivý zvuk při akceleraci

Leave a Reply