Problémy naložení

Než začnete svůj vůz na disku, jeden by měl zajistit, že brzdy jsou v pořádku. Pokud brzdy nejsou v bezvadném stavu, musejí být opraveny nejdříve nebo jeden může skončit v průšvihu, který může dokonce stát život.

Vozu brzda je velmi důležité, aby řidiči, protože se používá k zpomalit nebo zastavit vozidlo. To může být velmi obtížné zastavit auto, pokud má prudkého brzdění problém. Auto brzdí mohou být různých typů, a jsou nainstalovány výrobcem, v závislosti na rychlosti vozu. Kotoučové brzdy a bubnové brzdy jsou běžně používané ve většině automobilů. Sport a moderní vozy jsou vybaveny kotoučovými brzdami instalovaných buď v přední, zadní nebo obou. Tyto brzdy jsou nainstalovány, protože vozu vysokou rychlostí, a jsou velmi účinné při zpomalení rychlosti nebo zastavení vozu. Auta, které byly vyrobeny před přišel s bubnovým brzdovým systémem, protože jejich rychlost byla poměrně nižší než moderních automobilů. Kromě toho byla kotoučová brzda systém není plně rozvinutý v té době. Bubnové brzdy jsou však méně účinné než kotoučovými brzdami. Jakýkoliv druh nedbalosti v autě problémy mohou vzniknout těžké náklady na opravu. Některé problémy nejsou tak nepříjemné, ale může vést k problémům, pokud není odstraněna. Pojďme diskutovat o některých společných brake problémy a způsoby, jak se jich zbavit.

Zvuk pištění z brzd
Skřípavý zvuk z brzd neznamená jakékoli nepatřičné používání automobilů brzd, ale může ukazovat na opotřebení. Pokud spustit slyší pronikavý pískání při stisknutí brzdového pedálu, může být problém spočívá v brzdových destiček. Ječení zvuk je výrobce technika nechat řidič vědět, že brzdové destičky jsou opotřebované a potřebují vyměnit. Pokud zvuk není tak hlasitý, nebo je přerušovaný, je potřeba zkontrolovat nečistot a prachu ve filtrech. Tento problém může být stanovena mytí auta na automatizované stanici mytí auta. Tam může být mnoho dalších problémů, jako je nízká kvalita brzdových vložek, nesprávným brzdové čelisti, špatný stav podkladu desky, rozdělené opěrné pružiny, nesprávné sladění brzdových likvidátorů, atd. Pokud existuje souvislé kňučení z kola, může se ložiska kol být na vině. Pokud kvílením zvuk přichází, i když nejste sešlápnutí brzdového pedálu, pak brzdové destičky jsou téměř opotřebované, a nemůže být nadále používána. Pokud tento problém není vyřešen, může to mít negativní vliv na brzdové rotory stejně.

Slabé brzdy
Když je pedál brzdy přitisknuté k podlaze, brzdy nejsou tak účinné, jak by měly být běžně. To může být způsobeno nízkou úrovní brzdové kapaliny. Naplňte brzdovou kapalinu na odpovídající úroveň. Voda v brzdové kapaliny může být také problém, který vede ke ztrátě brzdného výkonu. Brzdových destiček může být opotřebovaná, i když tam není kvílením z kola, což znamená, že je třeba je vyměnit.

Hard brzdového pedálu
Pokud stisknete brzdový pedál a pocit, že je to příliš těžké, může být vakuum problém. Posilovač brzd používá vakuum, aby se brzdy fungují. Pokud je netěsnost v vakuového systému, negativní tlak, který je potřeba nebude přítomna. Vakuový systém musí být zkontrolována těsnost. Špatný posilovač brzd může být také problém, pokud pedál je těžké. Tam může být také možnost neschopnosti brzdové kapaliny dospět ke konkrétní roli v brzdovém systému v důsledku nějakého obstrukce.

Pedál Snadno lisované bez jakéhokoliv efektu
Pokud stisknete brzdový pedál na podlahu a nemá to žádný vliv na brzdy, brzdové kapaliny je nutné zkontrolovat. Tam může být vzduch přítomen v kapalině, která může také způsobit tento problém. Špatná hlavní válec může být možná příčina brzdy mít žádný tlak. Nejhorší na tom válci Master je, že nemohou být opraveny a je třeba je nahradit.

Přerušovaný akce brzd
Když aplikovat brzdy, a mají reagovat v hladkém a dokonce způsobem. Pokud sešlápnutí pedálu po delší dobu, a auto dostane brzdnou sílu a druhé ztrácí sílu další, případně, brzdové destičky a kotouče mají být obviňován. If disky šly špatně, je třeba je vyměnit. Ale disku náhradní by vždy měla být provedena v párech, a ne jednostranný.

Takže od nynějška, pokud narazíte na jakýkoliv problém týkající automobilů brzd se ujistěte, že je diagnostikována a stanoví co nejdříve, že by se vyhnout problémům v budoucnu. Důrazně se doporučuje, aby služby a zkontrolovat auto brzdy pravidelně pro všechny možné problémy.

Front End Alignment Cena
Car Oprava Tipy
Jak čistit svorkám akumulátoru
Jak často vyměnit brzdové destičky
Příznaky Bad Starter
Kontrolní seznam pro údržbu automobilu
Automatická převodovka problémy
Čištění hliníkových kol
Průměrné auto Životnost baterie
Car Audio Tipy pro řešení problémů
Car Pokyny Stereo Installation

Leave a Reply