Reproduktory do auta Installation

Většina vozů v těchto dnech přicházejí s audio systému. Nicméně, mnoho majitelů aut není spokojen s továrními reproduktory, které přicházejí spolu s autem. Tovární reproduktory nabízejí byt zvuk a spoustu zkreslení. Navíc, tovární reproduktory jsou nejslabším součásti vozu a nemusí žít až mnoho let. Toto opustí majitelů aut s výběrem modernizace reprosoustav jejich systému autorádia.

Instalace vysoce kvalitní reproduktory v autě nejen že zlepšuje kvalitu zvuku, ale také zvyšuje životnost vašeho zvukového systému. Reproduktory instalace není tak těžké a vyžaduje několik základních nástrojů, které pravděpodobně kolem vašeho domu.

Jak nainstalovat reproduktory do auta

Instalace reprosoustav je poměrně jednoduchý úkol, a může být dosaženo asi za hodinu nebo tak. To vyžaduje jen pár jednoduchých nástrojů a základní znalosti elektrických vodičů nebo automobilový opravy. Můžete získat svou práci tím, profesionální, ale náklady na instalaci je vysoká a může být těžké na vaše kapsy. Nejlepší by bylo, aby “to udělat sami!” Postupujte podle těchto jednoduchých pokynů a dostat své nudné reproduktory vyměnit!

Věci Povinné:
Sady šroubováků
Multi-použití šroubů
Vrták
Blow sušičky
Wire kadeření
Páječka
Odstraňovač izolace z drátů
Sada nástrčných klíčů
Elektrická páska
Ostrý nůž
Super lepidlo

pokyny
Krok 1: Nejdůležitější věc, kterou udělat, než začnete installating je číst instrukce pro vaše konkrétní reproduktory.

Krok 2: Odstraňte panel dveří i gril zahrnující staré reproduktory. K tomu je třeba nejprve odstranit dveří panelu popper.

Krok 3: Pomocí příslušných šroubováky, odšroubovat staré reproduktory a odpojte všechny připojené kabely. Jakmile staré reproduktory jsou odpojeny, opatrně vytáhněte ven z jejich uchycení.

Krok 4: Vaše nové reproduktory mají být instalovány nyní na místě starých. Pokud plánujete použít stejný starý tovární zapojení pro své nové reproduktory, úkol je velmi jednoduchá.

Krok 5: Použití fénu nebo horkovzdušné pistole, zahřejte Dynamat pro instalaci na dveře. Použít a lepidlo na povrchu dveří, kam chcete nainstalovat reproduktor. Sloupněte zadní části Dynamat a nainstalujte jej do povrchu dveří. Použijte váleček stiskněte materiál na povrch, abyste zajistili pevné pouto.

Krok 6: Připojení reproduktorů postroj vašich nových reproduktorů, pečlivě připojení správné svorky. Solder nebo lisování na drát připojení jako instalace vyžaduje. Nastavte reproduktor při otevírání a znovu jej do montáže. Otestujte si své nové reproduktory tím, že hraje na hudební systém.

Krok 7: Pokud jsou v pořádku, je na čase, aby všechno zpátky! Vyměňte gril osazením šrouby pečlivě a také dveře. Vaše nové reproduktory jsou nyní nainstalován a připraven hrát nahlas!

Nebylo to tak jednoduché? Nicméně, každé auto má svůj vlastní typ otázek reproduktory pro instalaci a proto je doporučujeme, abyste si přečetli pokyny v návodu pečlivě.

Průvodce pro Car Care
Autobaterie Údržba
Diagnostika auta potíží
Rozdíl mezi střešního okna a Moonroof
Nejlepší olejového filtru
Příčiny Skřípavý zvuk při řízení
Plastic Gas Tank Repair
Pneumatiky Zarovnání Náklady
Autobaterie Životnost
Olej Pan Těsnění
Bad Alternátor Příznaky

Leave a Reply