Reproduktory do auta Installation

Většina vozů v těchto dnech přicházejí s audio systému. Nicméně, mnoho majitelů aut není spokojen s továrními reproduktory, které přicházejí spolu s autem. Tovární reproduktory nabízejí byt zvuk a spoustu zkreslení. Navíc, tovární reproduktory jsou nejslabším součásti vozu a nemusí žít až mnoho let. Toto opustí majitelů aut s výběrem modernizace reprosoustav jejich systému autorádia.

Instalace vysoce kvalitní reproduktory v autě nejen že zlepšuje kvalitu zvuku, ale také zvyšuje životnost vašeho zvukového systému. Reproduktory instalace není tak těžké a vyžaduje několik základních nástrojů, které pravděpodobně kolem vašeho domu.

Jak nainstalovat reproduktory do auta

Instalace reprosoustav je poměrně jednoduchý úkol, a může být dosaženo asi za hodinu nebo tak. To vyžaduje jen pár jednoduchých nástrojů a základní znalosti elektrických vodičů nebo automobilový opravy. Můžete získat svou práci tím, profesionální, ale náklady na instalaci je vysoká a může být těžké na vaše kapsy. Nejlepší by bylo, aby “to udělat sami!” Postupujte podle těchto jednoduchých pokynů a dostat své nudné reproduktory vyměnit!

Věci Povinné:
Sady šroubováků
Multi-použití šroubů
Vrták
Blow sušičky
Wire kadeření
Páječka
Odstraňovač izolace z drátů
Sada nástrčných klíčů
Elektrická páska
Ostrý nůž
Super lepidlo

pokyny
Krok 1: Nejdůležitější věc, kterou udělat, než začnete installating je číst instrukce pro vaše konkrétní reproduktory.

Krok 2: Odstraňte panel dveří i gril zahrnující staré reproduktory. K tomu je třeba nejprve odstranit dveří panelu popper.

Krok 3: Pomocí příslušných šroubováky, odšroubovat staré reproduktory a odpojte všechny připojené kabely. Jakmile staré reproduktory jsou odpojeny, opatrně vytáhněte ven z jejich uchycení.

Krok 4: Vaše nové reproduktory mají být instalovány nyní na místě starých. Pokud plánujete použít stejný starý tovární zapojení pro své nové reproduktory, úkol je velmi jednoduchá.

Krok 5: Použití fénu nebo horkovzdušné pistole, zahřejte Dynamat pro instalaci na dveře. Použít a lepidlo na povrchu dveří, kam chcete nainstalovat reproduktor. Sloupněte zadní části Dynamat a nainstalujte jej do povrchu dveří. Použijte váleček stiskněte materiál na povrch, abyste zajistili pevné pouto.

Krok 6: Připojení reproduktorů postroj vašich nových reproduktorů, pečlivě připojení správné svorky. Solder nebo lisování na drát připojení jako instalace vyžaduje. Nastavte reproduktor při otevírání a znovu jej do montáže. Otestujte si své nové reproduktory tím, že hraje na hudební systém.

Krok 7: Pokud jsou v pořádku, je na čase, aby všechno zpátky! Vyměňte gril osazením šrouby pečlivě a také dveře. Vaše nové reproduktory jsou nyní nainstalován a připraven hrát nahlas!

Nebylo to tak jednoduché? Nicméně, každé auto má svůj vlastní typ otázek reproduktory pro instalaci a proto je doporučujeme, abyste si přečetli pokyny v návodu pečlivě.

Jak nahradit Struts
Výfukových plynů systém
Jak čistit svorkám akumulátoru
Lamborghini Historie
Spray Painting
Typy Muscle Cars
Bumper Repair Náklady
Problémy spínač zapalování
Tipy pro nákup auta zesilovač zvuku
Jak vyměnit žárovku světlometu
Okno Odstín Odstranění

Leave a Reply