Řešení problémů měřič ujeté vzdálenosti

Odometer je věrný mile počítadlo na přístrojové desce, které vás informuje o vzdálenosti vaše auto na které se vztahuje. Jeho pracovní je možné díky ozubeným soukolím, který má neuvěřitelnou převodový poměr 1690:1. To je podstatné převodový. To způsobuje vstupní hřídel, aby se 1690 otáček zaregistrovat míli.

Jak opravit měřič ujeté vzdálenosti?

Vzhledem k tomu, že důvod pro počítadla kilometrů problémů je opotřebování Planetová převodovka (což je nejčastější důvod), uvádím přehled obecných opravy postupem zahrnujícím planetové lovného zařízení. Další informace, specifické pro váš model automobilu, naleznete v příslušné Hayne příručce.

Tachometr reset není možné a nelegální
Než budeme pokračovat jedna věc musí být jasně. Neexistuje žádný způsob, jak můžete obnovit stav ujetých kilometrů, kterou projevili počítadla ujetých kilometrů, prostřednictvím tohoto postupu opravy nebo jiným. Takže si nemusíte dělat starosti způsobuje accidental resetování

Buďte Gentle
Tato oprava práce je velmi jemná práce a musíte být velmi opatrní při odstranění všech jeho spojovaných částí a smontování pak společně. Je to dobrý nápad, aby šířil bílý barevný hadr Vašeho pracovního prostoru, zatímco pracujete na rychloměru měřidla. To bude sloužit dvěma účelům. Bude snazší rozpoznat drobné části rychloměru měřicího přístroje a tímto způsobem si můžete být jisti, že nebudou odvalí. Práce vyžaduje hodně trpělivosti podobný hodinář je!

Nástroje a požadovaných materiálů
Nástroje, které budete potřebovat pro výrobu opravou kombinace plochou hlavou a křížovou šroubováky, které vám pomohou v úvodní části. Budete také potřebovat sadu šroubováků používaných pro práci počítač opravit. Jiné, než že budete muset koupit nový ujeté planetární zařízení z obchodu autopotřeb, specifické pro vaši modelu automobilu.

Odpojte záporný terminál baterie vozu
Než začnete, odpojte záporný pól autobaterie. První část je odstranění rychloměrného měřidla. Uchopte plochého šroubováku a používat jej sundejte těsnění kolem obvodu rychloměru měřidla.

Odstraňte Rychloměr Gauge shromáždění
Opatrně vyjměte celou tachometru rozchod sestavu z palubní desky. Musíte být pomalu dělá, starat se o to odpojení vodiče připojené k rozchodu zezadu. Podívejte se na zadní straně měřidla a sledujte drátu spojení na něj. Vezměte snímek, pokud chcete, než půjdete dopředu a vyjměte vodičů. Tak si bude pamatovat, jak dát je zpátky.

Odstraňte Gauge Out of skříně
Další část je odstranění tachometru měřidlo z jeho pláště. K tomu, vložte tachometru rozchod lícem dolů na pracovní plochu. Pomocí křížového šroubováku odstraňte opláštění šrouby. Nyní můžete odstranit jádro měřidla z jeho obalu a umístěte ji na pracovní ploše.

Odebrat Obnovit příspěvek
Nyní musíte odebrat reset příspěvek připojený k plášti motoru, který je malý černý barevný rámeček na zadní straně tachometru měřidla. Pomalu vydobytí stiskem v místě připojení mezi příspěvku a krytu motoru.

Odebrat Rychloměr jehla
Další práce je třeba provádět velmi pečlivě, jak to zahrnuje odstranění rychloměrného jehly, který je náchylný k ohýbání, ne-li zacházet opatrně. Spojka základnu jehly odstraňte ji pomalu první po směru hodinových ručiček, dokud nebude možné zapnout nic víc a pak ji vytáhněte. Můžete mít na rock dopředu a dozadu a vyjměte jej.

Nyní, s použitím počítačového servisu velikost křížového šroubováku odstraňte šrouby umístěné v obličeji rychloměru měřidla. Pokračujte k odstranění krytu motoru z číselníku jeho vytažením.

Odebrat Gear Pod
Další zaměření na krytu motoru, pro demontáž převodovky lusk nachází v horní části skříně a je připojen k jeho víkem. Pozorujte převodovku lusk vyhledejte planetární převodovku dovnitř a pry ho pomocí mini plochý šroubovák.

Vyměňte planetovou převodovkou a namontujte
Poté opatrně dostat nový náhradní převodovku a zasuňte ji do polohy starého planetovou převodovkou. S tím je váš náhradní práci v podstatě hotový a teď musíte začít opětovnou montáž celého zařízení, uvedení každý malý díl vrátit zpět na místo! Jdi na přesný opak a vystopovat své kroky, aby všechny kousky obrysu zpět dohromady.

Tento způsob opravy bude fungovat samozřejmě, pokud je problém se špatným planetovou převodovkou. Pokud existují jiné závažné problémy, pak je to nejlepší ji nahradit.

Jak vyměnit alternátoru
Jak otevřít Frozen dveří automobilu
MP3
Palivo Tlaková zkouška
Car Dorůstající
Bugatti Vs. McLaren
Brzdy Rotory Náhradní Cena
Keramické brzdové destičky
Jak čistit svorkám akumulátoru
Převodovka Problémy
Problémy motor vozidla

Leave a Reply