Skákání autobaterii

Zvětšit obrázek
Zde získáte do vašeho auta jako obvykle, vložte klíč a zapněte zapalování. Nic. Vůz se nespustí. Důvodem je pravděpodobně to, že vaše auto baterie vymřela. Nemůže dodat elektrický proud dostatečně velký, aby spuštění zapalování. Jeden jednoduchý způsob, jak z toho ven, je dostat nabíječku připojenou k napájení a dostat auto baterie nabitá znovu. Jiným způsobem, v případě, že nemáte nabíječku nebo napájení kolem, je nastartovat auto baterie. Je to docela jednoduchá technika se dostat jen o dost nabití baterie, ke spuštění zapalování a dostat se na místo, kde se můžete dostat nabitá správně.

Pozor. Tam je velmi minutu možnost exploze způsobené zánětem vodíkového plynu, vytvořené z vybití autobaterie. Nicméně, může řádný technika propojení startovacích kabelů se tomuto problému vyhnout. Každopádně, pro explozi nastat, bude vodík musí být docela hustá a autobaterie bude muset sedět mrtvý nějakou dobu. Stačí sledovat správnou techniku ​​doporučuji zde a nemusíte se starat o tomto problému. Trik je v tom, aby se zabránilo jiskření během autobaterie jumpstart. Používejte ochranné brýle a rukavice v průběhu řízení.

Postup

Chcete-li vytáhnout z postupu, musíte mít pár bateriových startovací kabely s vámi. Termín skákání auto je jako převáděného epiteta, převedené z používání propojovacích kabelů! Tato technika je nemožné bez dalšího pracovního vozu s řádně nabité baterie. Ujistěte se, že auto Booster je baterie má stejnou napětí hodnocení jako Mrtvé auto baterie ratingu. Začněme s postupem pro skákání baterii s kabely a přinášet ji zpět k životu.

Park Booster Vehicle & Switch elektrického příslušenství v obou autech
První věc, kterou musíte udělat, je dostat pracovní auto nebo “booster vozidlem” a zaparkovat v blízkosti automobilu s vybitá baterie. Měly by být dostatečně blízko pro startovacího kabelu z jedné baterie automobilu dosáhnout jiného vozu baterii, aniž byste se dotkli. Vypněte pracovní auto a položil obě auta v poloze bez zařazeného převodu. Další vypnout všechny doplňky v povzbuzující vozidla, které spotřebovávají elektřinu. To zahrnuje rádio, klimatizace, čelní sklo ještěrčí, atd.

Připojení Booster kabel k kladnému pólu obou autobaterií
Otevřete kryty z obou vozů a získat dobrý čistý pár propojovacích kabelů. Určit kladný a záporný pól na obou baterií tím, že na “+” nebo “-” znamení. V případě, že svorky jsou rezavé, budete muset seškrabovat rzi předtím, než jdete na připojení startovacích kabelů. Prvním krokem je připojení jednoho pozitivního (červená) konec propojovacího kabelu na kladný pól z Mrtvého vozidla startovacího kabelu. Ujistěte se, že sponka startovacího kabelu je kousání se do akumulátoru a bezpečně připojen. Druhý konec červeného startovacího kabelu by měl být připojen ke kladnému pólu vozidla posilovací akumulátoru.

Připojte záporný pól & uzemnit připojením
Nest krokem je připojení černou (negativní) propojovací kabel k zápornému pólu ve vozidle Booster akumulátoru. Poté připojte druhý konec negativního pomocného startovacího kabelu, na pozemní pozice. Tento důvod pozice je jakákoli část z lesklého kovu na automobilovém podvozku. Ujistěte se, že tato uzemňovací bod je daleko od mrtvého autobaterie. To snižuje nebezpečí výbuchu a zároveň poskytuje solidní základ pro váš proces přenosu náboje. Ujistěte se, že uzemnění je pevná.

Zapněte Booster Vehicle a zahájení nabíjení
Než budete pokračovat, ujistěte se, že propojovací kabely nejsou zasílány v cestě žádné pohyblivé části, pod kapotou v obou autech. Nyní spusťte posilovače vozidlo a udržovat ji v nečinnosti na chvíli, až se přenosu náboje z pomocného akumulátoru do vybitá baterie se stane. V případě, že vybitý akumulátor byl mrtvý na dlouhou dobu, bude to chvíli trvat. Po nějakém čase, zkuste spustit mrtvého auto. Šance jsou, že v případě, že nejsou žádné jiné problémy, bude vůz začne lehce. Jakmile auto začala pracovat, vyjměte startovací kabely s akumulátory, přesně obráceném pořadí připojení. Zavřete kapotu obou vozů, vypněte posilovače auto a udržet auto skočil vybijí baterie. Pohon je na místo, kde se můžete dostat baterie plně nabita pomocí nabíječky.

Skákání baterii v dešti je naprosto možné. Ujistěte se, že jste provést zapojení přesně. Tato jednoduchá technika může jistě přijde vhod, když jste přilepená a pletl kvůli vybitá baterie.

Autobaterie Výměna
Nejlepší Sedan for the Money
Jak vyměnit žárovku světlometu
Kdy vyměnit šokům
Top 10 Nejspolehlivější auta
Autobaterie Tester
Odstraňování Car Elektrické Problémy
Vyměňte olejovou vanu
Jak nastartovat a Car
DIY Autoservisy
Problémy Car Alternátor

Leave a Reply