Skákání autobaterii

Zvětšit obrázek
Zde získáte do vašeho auta jako obvykle, vložte klíč a zapněte zapalování. Nic. Vůz se nespustí. Důvodem je pravděpodobně to, že vaše auto baterie vymřela. Nemůže dodat elektrický proud dostatečně velký, aby spuštění zapalování. Jeden jednoduchý způsob, jak z toho ven, je dostat nabíječku připojenou k napájení a dostat auto baterie nabitá znovu. Jiným způsobem, v případě, že nemáte nabíječku nebo napájení kolem, je nastartovat auto baterie. Je to docela jednoduchá technika se dostat jen o dost nabití baterie, ke spuštění zapalování a dostat se na místo, kde se můžete dostat nabitá správně.

Pozor. Tam je velmi minutu možnost exploze způsobené zánětem vodíkového plynu, vytvořené z vybití autobaterie. Nicméně, může řádný technika propojení startovacích kabelů se tomuto problému vyhnout. Každopádně, pro explozi nastat, bude vodík musí být docela hustá a autobaterie bude muset sedět mrtvý nějakou dobu. Stačí sledovat správnou techniku ​​doporučuji zde a nemusíte se starat o tomto problému. Trik je v tom, aby se zabránilo jiskření během autobaterie jumpstart. Používejte ochranné brýle a rukavice v průběhu řízení.

Postup

Chcete-li vytáhnout z postupu, musíte mít pár bateriových startovací kabely s vámi. Termín skákání auto je jako převáděného epiteta, převedené z používání propojovacích kabelů! Tato technika je nemožné bez dalšího pracovního vozu s řádně nabité baterie. Ujistěte se, že auto Booster je baterie má stejnou napětí hodnocení jako Mrtvé auto baterie ratingu. Začněme s postupem pro skákání baterii s kabely a přinášet ji zpět k životu.

Park Booster Vehicle & Switch elektrického příslušenství v obou autech
První věc, kterou musíte udělat, je dostat pracovní auto nebo “booster vozidlem” a zaparkovat v blízkosti automobilu s vybitá baterie. Měly by být dostatečně blízko pro startovacího kabelu z jedné baterie automobilu dosáhnout jiného vozu baterii, aniž byste se dotkli. Vypněte pracovní auto a položil obě auta v poloze bez zařazeného převodu. Další vypnout všechny doplňky v povzbuzující vozidla, které spotřebovávají elektřinu. To zahrnuje rádio, klimatizace, čelní sklo ještěrčí, atd.

Připojení Booster kabel k kladnému pólu obou autobaterií
Otevřete kryty z obou vozů a získat dobrý čistý pár propojovacích kabelů. Určit kladný a záporný pól na obou baterií tím, že na “+” nebo “-” znamení. V případě, že svorky jsou rezavé, budete muset seškrabovat rzi předtím, než jdete na připojení startovacích kabelů. Prvním krokem je připojení jednoho pozitivního (červená) konec propojovacího kabelu na kladný pól z Mrtvého vozidla startovacího kabelu. Ujistěte se, že sponka startovacího kabelu je kousání se do akumulátoru a bezpečně připojen. Druhý konec červeného startovacího kabelu by měl být připojen ke kladnému pólu vozidla posilovací akumulátoru.

Připojte záporný pól & uzemnit připojením
Nest krokem je připojení černou (negativní) propojovací kabel k zápornému pólu ve vozidle Booster akumulátoru. Poté připojte druhý konec negativního pomocného startovacího kabelu, na pozemní pozice. Tento důvod pozice je jakákoli část z lesklého kovu na automobilovém podvozku. Ujistěte se, že tato uzemňovací bod je daleko od mrtvého autobaterie. To snižuje nebezpečí výbuchu a zároveň poskytuje solidní základ pro váš proces přenosu náboje. Ujistěte se, že uzemnění je pevná.

Zapněte Booster Vehicle a zahájení nabíjení
Než budete pokračovat, ujistěte se, že propojovací kabely nejsou zasílány v cestě žádné pohyblivé části, pod kapotou v obou autech. Nyní spusťte posilovače vozidlo a udržovat ji v nečinnosti na chvíli, až se přenosu náboje z pomocného akumulátoru do vybitá baterie se stane. V případě, že vybitý akumulátor byl mrtvý na dlouhou dobu, bude to chvíli trvat. Po nějakém čase, zkuste spustit mrtvého auto. Šance jsou, že v případě, že nejsou žádné jiné problémy, bude vůz začne lehce. Jakmile auto začala pracovat, vyjměte startovací kabely s akumulátory, přesně obráceném pořadí připojení. Zavřete kapotu obou vozů, vypněte posilovače auto a udržet auto skočil vybijí baterie. Pohon je na místo, kde se můžete dostat baterie plně nabita pomocí nabíječky.

Skákání baterii v dešti je naprosto možné. Ujistěte se, že jste provést zapojení přesně. Tato jednoduchá technika může jistě přijde vhod, když jste přilepená a pletl kvůli vybitá baterie.

Průměrné auto Životnost baterie
Alloy Vs. Ocelová kola
Car Muffler Opravy
Car přehřátí Problémy
Hybridní autobaterií
Vzdálená Car Starter instalace
Brzdové destičky a rotory nákladů
Elektrické auto anténa
Nejbezpečnější Sedany 2012
Pneumatika Hodnocení: Rychlost Hodnocení a Index nosnosti
Palivové Problémy regulátor tlaku

Leave a Reply