Světlomet Lens Cleaner

Na počátku, dovolte mi, abych vás na něco zeptat. Jak těžké by to být pro vás řídit s zatažené světel čočky v noci? No, jsem si jistý, ať už jste expert nebo začátečník, bude vaše odpověď bude “velmi obtížné”! Ale, proč čelí tento problém? Proč ne čištění světlometu objektiv a pak řídit bezpečně? Dobře … dost otázek nyní. Budeme se pohybovat směrem k zaměření naší diskuse. Světlomet objektiv jsou nejzranitelnější díly, na součásti mlha, prach a jiné počasí. Taková mlha nebo zataženo světlometů čočky nejen ovlivňuje celkový vzhled vozu, ale také dělá jízdu obtížné. Řešením tohoto problému je poměrně jednoduché a to je čištění světlometů čočky. Postup je jednoduchý a není trvat mnoho času. Můžete také nemusí být expert na dělání tohoto úkolu. Zde je postup, k čištění mlhavé světlometu objektiv s komerčním čističem světlometů čočky a také homemadeone.

Čištění světlometů objektivu s obchodním Cleaner světlometů čočky

Čištění světlometu objektivu odstraní jeho mlhavé vzhled a poskytne vám čisté a průzračné světlo. I když, čištění světlometu objektivu je nutné, postup je velmi krátká a velmi jednoduchá! K tomu budete potřebovat vrtačku, čistý hadřík kousky, kvalitní čistič a vody displacer. Zde je návod, jak se čistí mlhavé světlometů čočky.

Připraví se malý otvor k nejspodnější části čočky, pomocí vrtacího stroje. To vám pomůže při uvolnění stávající kondenzaci a také zabránit, as čerstvý vzduch by vstoupit do prostoru.
Nyní, dalším krokem je, aby se určité množství čističe a pak aplikovat na měkký texturou čistým hadříkem.
Spusťte tření objektiv, jemně a krouživými pohyby.
Jednou dokončení použití čistič na světlometu, musíte umýt objektiv s vodou. Ale vidět, že si umyl čočku před čistší vysychá.
Co jste udělal se základním přečištění. Nyní, musíte přejít na leštění postupu. Pro tento, aplikovat nějaký karburátor čistič na suchou čistou utěrkou a posypeme trochu kvalitní, vodní přemísťovat sprej na objektivu a potom spusťte leštění objektiv.
Jednou leštění je u konce, přejít na použít nějaký otěru směs na světlometu objektivu. Použijte jemná a čistá hadřík pro tento účel. Po dokončení tohoto, se suchým hadříkem a pak zářit světlometu objektiv.

Čištění světlometů objektivu s domácím Cleaner světlometů čočky

Není vždy nutné, že máte vyčistit světlometu čočky, způsob, jakým mechanika dělat! Za tímto účelem lze také použít pro použití na domácí čističe. Čištění světlometu čočky tímto způsobem, by bylo stejně účinné. Zmiňovaný níže je postup k čištění světlometu objektiv s domácím čistícím prostředkem.

Prvním krokem je připravit vysavač. Vezměte kbelík naplněný nějakou teplou vodou a pak přidat nějaké Mýdlo na praní tvořit bubliny.
Nyní, použijte mycí roztok do světlometu objektivu a pak si to pro někdy. To by změkčit lepkavé částice nečistot.
Jednou se tak děje, je třeba drhnout objektiv jemně, s pomocí čistého hadříku. Mějte drhnutí až do nečistoty jsou odstraněny.

Světlomet čištění objektivu nevyžaduje důkladnou znalost dílů a oprav vozidel. Jen trochu zdravého rozumu a znalostí o čištění postupů je víc než dost.

Půjčovna DVD přehrávače
Odtah zařízení
Kované Kola Vs. Litá kola
Co je to nejrychlejší auto na světě
Jak nabíjet autobaterii
Autorádia Odstranění
Jak vyměnit brzdové rotorů
Kdy vyměnit šokům
ABS svítí
Vagon servisní Plán
Nejlepší RWD auta

Leave a Reply