Svorky baterie korozi

Autobaterie je elektrická energie skladování a dodávky systému. Non-pracovní autobaterie může ochromit fungování automobilu. Jedním z důvodů, které stojí za mrtvého nebo nízké výkonnosti baterie může být koroze. Vědět, jak tomu zabránit, je nezbytnou součástí údržby autobaterie. Zde jsem analyzovat příčiny stojí za korozi a sdílejí některé jednoduché tipy, jak můžete zabránit tomu, aby z děje.

Nacházíte se ve spěchu se dostat do vaší kanceláře a spuštění na autě. Získáte sedět, dát v klíči, hit zapalování a nic! Vůz nespustí. Otevřete kapotu zkontrolovat autobaterii a všimněte si, špinavé usazeniny na to, aby zahrnovalo terminál. Ano, to auto korozi svorce baterie pro vás. Jedná se o tichý zabiják autobaterii!

Pro pochopení příčin koroze, je třeba vědět něco o struktuře autobaterii. Každý vůz baterie je vyrobena z řady buněk, které se skládají z elektrochemických olova, stejně jsou talíře Oxid olova, ponoří do kyseliny sírové se zředí vodou. To je důvod, proč se jim říká olověných akumulátorů. Reverzibilní elektrochemické reakce, které se vyskytují v baterii, umožňují ukládání a vypouštění elektrické energie, která pohání vozidlo.

Co způsobuje svorky baterie koroze?
Hlavním důvodem je kyselina sírová, která existuje v nich. Každý z olověných buněk v autobaterii je utěsněna shora. Koroze může dojít v důsledku přetečení kyseliny sírové na ně. Dalším důvodem může být vybudovat vlhkosti, což může také způsobit korozi.

Kovové svorky dostat zkorodované a potažené sloučeniny tvořené proti korozi. Tím se zvyšuje odolnost terminálů, což vede k nízké výkonnosti baterie. Progresivní depozice nerezavějícího materiálu, může mít drastický dopad na auto baterie výstupu, které nakonec vedou k vybitá baterie v důsledku nízké vedení. To je důvod, proč je důležité, aby se člověk učí o Battery čištění a prevenci.

Jak zastavit korozi
Všechny různé způsoby, kterými můžete zabránit korozi, lze rozdělit do dvou základních kategorií. Jedním z nich je preventivní údržba a ostatní jsou vyčištění míst, které mohou zabránit dalšímu poškození. Dovolte mi, abych diskutovat obě strany zde.

Slovo o bezpečnosti před tím, než jít dopředu. Ujistěte se, že se nedotýkejte nerezavějícího materiálu s holou kůži, protože může být škodlivý. Při plnění úlohy, noste ochranné brýle a rukavice.

Odpojte záporný pól autobaterie následuje pozitivní. Nejprve mi dovolte, abychom se podívat na cestě, můžete vyčistit korozi, která již stalo. Vše, co potřebujete, je nějaký čistá voda, jedlá soda, drátěný kartáč, vazelína a hrubé kusy látky. Vyjměte pouzdro baterie a učinit z něj namočte do roztoku teplé vody a jedlé sody. Pak pomocí drátěného kartáče nebo vlhký hadřík, můžete vyčistit korozivní vybudovat. Další smýt zbytek korozi jedlé sody řešení. Kyseliny a jedlá soda bude reagovat za vzniku soli a vody. Ujistěte se, že jste to vypnout pouzdro baterie. Vyčistěte konektory a pouzdro baterie suché po čištění práci.

Nyní se podívejme na preventivní opatření, které může zastavit tento problém z vynořovat. Použít vazelína přes terminály nebo sprej je olejem ve spreji křemíku / barvy automobilu. Nechte jej zaschnout někdy. To může účinně zabránit korozi, a zároveň zajistit, aby vedení přes ně je nerušeně. Můžete připojit svorky na autobaterii znovu po uvedení zpět kryt. Vaše auto baterie je stejně dobrý jako nové znovu. Preventivní údržba je vaše hrází proti každému druhu automobilové problému, který se objevuje!

Dálkové Startéry pro auta
Plastic Gas Tank Repair
Bad Alternátor Příznaky
Rychloměr Cable Replacement
Tlumič výfuku Repair Náklady
Honda Vs Nissan
Palivové Problémy regulátor tlaku
Jak opravit kůže autosedačku
Pískací Brzdy
Jak testovat Starter Solenoid
Car Interior

Leave a Reply