Tipy pro nákup auta zesilovač zvuku

Pokud chcete, aby odstřelil ty reproduktory vašeho autorádia audio, budete muset nainstalovat car audio zesilovač. V podstatě, zesilovač zachytí zvukový signál ze zdroje a zvyšuje to, což má za následek zvuk sílil. Nejtěžší je zesílení zdrojový signál bez zkreslení něj. V zájmu zachování jejich funkčnosti, zesilovače vyžadují odpovídající napájení a musí mít také schopnost ukládat dostatečný proud, aby mohli dodat všechny výkyvy v hudbě právě hraje.

CD přehrávače nebo kazetové rádio produkuje asi 9 skutečné watts maximálně do 4 reproduktory zvažují sílu, kterou je k dispozici od elektrického systému vozidla. Nicméně, v případě, že budete chtít víc, než je k napájení reproduktorů, které máte, budete potřebovat zesilovač. Zesilovače poskytovat vyšší výkon výsledný ve své schopnosti přehrávat hudbu hlasitěji. Kromě toho, zesilovače zlepšit kvalitu zvuku v každé úrovni svazku, který hraje hudba dovnitř

V případě, že uvažujete o koupi auto audio zesilovač, budete potřebovat s přihlédnutím několik faktorů předem. Některé z těchto faktorů jsou síla, kanály, a teplo. Níže je několik tipů pro nákup automobilu audio zesilovač.

Síla zesilovače autorádia

Energie je jedním z nejdůležitějších aspektů, které je třeba vzít v úvahu, když si koupíte auto audio zesilovač. V zásadě existují dva druhy výkonů: 1) RMS, a 2) Peak.

Hodnocení RMS je měření, kolik energie zesilovač bude moci použít, aby k napájení reproduktorů. Při nákupu si auto audio zesilovač, dávejte pozor, aby vybrat jeden, aby odpovídaly hodnocení jednotlivých reproduktorů a subwooferů. Pokud tak neučiníte, existuje vysoká šance poškození reprosoustav.

Druhým typem výkonem je vrchol hodnocení. Jedná se o měření, kolik energie, že zesilovač má schopnost používat v případě, že jsou náhlé amplifikace zvuku. Toto hodnocení není tak důležité jako hodnocení RMS. Zesilovače Auto audio obvykle nižší RMS hodnocení ve srovnání s maximální hodnocení.

Výkon zesilovačů se pohybuje od cca 20 wattů na kanál do více než 1000 wattů na kanál, zatímco ceny se pohybují od něco jako $ 50 až tisíc dolarů v závislosti na kvalitě, výkon, a funkcí.

Zvažte kanály zesilovače autorádia

Další věc, kterou je třeba vzít v úvahu při nákupu car audio zesilovač je, kolik kanálů mají. Zesilovače se pohybují od jednoho výstupního kanálu až na 8 kanálů. Mezi oblíbené modely, které v současnosti jsou 2 a 4 kanálové ty, i když mono zesilovače jsou také stále velmi populární. Je to počet kanálů, které budou rozhodujícím faktorem, kolik reproduktory mohou být připojeny k zesilovači. Zesilovače Auto audio mají levé a pravé signál pro každý z kanálů, které mají.
Přemýšlejte o tepelném faktoru zesilovače autorádia

Další věc, kterou budete muset přemýšlet o tom, je topný faktor, když si koupíte své auto audio zesilovač. Vždy se podívejte na ty, které mají chladič určený do nich. Jedná se o kovové pásy, které jsou poskytovány na vnější straně zesilovače. Teplo, které je generován zesilovače autorádia je absorbován chladičů.

Kupte si auto audio zesilovač s předzesilovačem výstup

V případě, že chcete jít na více zesilovače, car audio pro váš audio systém, pak budete potřebovat jeden s předzesilovačem výstup, který vám umožní připojit více zesilovačů k sobě. Zesilovač, který má výstup předzesilovač vyšle signál do druhé zesilovačem.

Kvalita zesilovače autorádia je také důležité,

Ano, kvalita zesilovače autorádia má rovněž třeba mít na paměti při nákupu jednoho. Obecně platí, že hmotnost a velikost zesilovače sám je dobrým indikátorem kvality výkonu, stejně jako stavět. Obvykle zesilovače, které jsou lepší kvality mají obvykle větší a těžší chladič ve srovnání s jedním, který je méně kvalitní zesilovač se stejným výkonem. Ačkoli mnoho vysoce kvalitní zesilovače nemusí vždy následovat tento podle předpisu.

Vezměte v úvahu frekvenční signály reproduktory obdrží

Aby bylo možné vyrobit basové tóny, větší velikosti subwoofery car audio vyžadují nižší koncové frekvence. Nicméně, ujistěte se, že není jít na frekvencích, které jsou pod nebo nad rozsah, který je doporučeno. Pokud je frekvence příliš vysoká, bude to znamenat nežádoucí účinky na kvalitu zvuku, a je-li příliš nízká, může dojít k poškození reproduktorů. Většina zesilovače přicházejí s podzvukovou filtrem, aby se zabránilo frekvence, které jsou příliš nízké, a také crossover eliminovat vyšší rozsah frekvencí. Tyto komponenty budou pomáhat mluvčím dostává správné frekvence, které potřebují pro výkon na optimální úrovni.

Nákup kvalitní car audio zesilovač je jako nakupování pro jakoukoliv jinou komponentu pro váš systém autorádia. Za prvé, musíte mít dobrou představu, co máte v úmyslu dosažení se vašeho zesilovače, a pak se důkladný výzkum z možností k dispozici odpovídajícím způsobem. Nemusíte kupovat nejdražší auto audio zesilovač, pokud jste právě instalujete vynikající kvalitu car audio systému ve Vašem vozidle. Ale pokud je vaším cílem je účast v car audio soutěže, pak se budete muset jít na vysokou kvalitu a drahé auto audio zesilovač. Činit informovaná rozhodnutí o zjištění všech skutečností před nákupem auto audio zesilovač.

Auta, která Seat 7
Nejlepší rodinné auto 2012
Příznaky Bad regulátoru tlaku paliva
Světla Dashboard Výstražné
Nahradit alternátor pás
Vzdálená Car Starter instalace
Jak testovat autobaterii
Alternátor Řešení problémů
Svorky baterie korozi
Vynález kola
Autosedačky

Leave a Reply