Top 10 Nejspolehlivější auta

Potenciální kupci automobilů udělat tu chybu, že se nedívá na hlavní detaily vozu před nákupem. Jak všichni víme, že auta v dnešní době stávají nutností více než luxus. Musíme naše vlastní způsoby dopravy, aby se ujistil se dostanete na požadované místo určení v žádném okamžiku. Takže jaké jsou hlavní faktory, které auto kupující bere v úvahu před nákupem nového vozu, jeho cena, jeho najeto, jeho design, motor, interiér a mnoho dalších. Ale většina majitelů si ujít nejdůležitější věc, která je spolehlivost. Po všech spolehlivých automobilů jsou ta, která mají dlouhou životnost. Takže pokud opravdu chcete udělat dobrý automobil investici, myslím, že investice do spolehlivého automobilové značky.

Nejspolehlivější auta

Zeptáte-li se někoho, což je nejlepší auto na silnici. Každý přijde jiný název a také vám potenciální důvod pro to. To důvod, proč nemusí být podporovány, aby se působivé, ale ten samý důvod, bude to auto fanatik koupit, že příslušné auto. V tomto kousku informací o nejlepších 10 nejspolehlivějších aut zjistit, které auto stojí peníze.

Scion XD
Scion XD z Toyota je jedním z nejbezpečnějších hatchbacků na silnici. To bylo propuštěno v roce 2008 a od té doby zastával funkci jednoho z nejbezpečnějších vozů na amerických silnicích. Vůz je vybaven centrální zamykání, zrcadla, okna a všechny běžné funkce, které potřebujete, aby se auto spolehlivé. Jeho 1,8 L motor vám hp 128 a 125 liber točivého momentu. Vůz vám najetých kilometrů 27/33 ve městě a na dálnici. Cena Toyota Scion XD začíná od $ 16,000.

Honda Accord
Lidé na celém světě koupit Honda vozidla se zavřenýma očima, jako je pověst této automobilce. Technologie a design tohoto vozu dělá to vystoupit z šarže. Spolehlivý k jádru, Honda Accord je plné velikosti sedan za rozumnou cenu, a to je také prošel různé nárazové zkoušky s vlajícími prapory. Přichází s cenou 21.000 dolarů hospodaření s palivy Accord je 23/33 město a na dálnici.

Toyota Prius
Prius není nejrychlejší, nebo nejvíce dobře vypadající auto na silnici, ale to je pro tento nedostatek tím, že nabízí 100% spolehlivost a velkou spotřebu paliva. Je to jeden z nejprodávanější vozy v USA, společnost doporučuje výměnu oleje a údržbu až po vůz jede po dobu nejméně 100.000 mil. Cenové rozpětí začíná 23.000 dolarů a najetých kilometrů je padesát jedna čtyřicet osmina město a na dálnici.

Subaru Forester
Opět japonské jméno, Subaru Forester je jeden z nejtěžších aut na silnici. Se spoustou vnitřního prostoru a těžké exteriéru Forester je vynikající volbou pro rodiny s dětmi, kteří hledají se pro kompaktní SUV za rozumnou cenu. V ceně začíná od 21.000 dolarů a ekonomika je dvacet jedna dvacet sedmina ve městě a dálnice.

Ford Fusion
Jeden z nejpopulárnějších vozů na amerických silnicích, Ford Fusion je americká inovace v celé své kráse. Vůz byl vždy spotřebitel oblíbený díky své vysoké spotřebě paliva a nulovými problémy s motorem. V seznamu 10 nejlepších nejspolehlivějších aut, Fusion je určitě dostat místo. To je také jeden z nejdostupnějších vozů ke koupi, společnost označil ji za 21.000 dolarů. Fusion vám dává paliva 22/31 Město a dálnice.

Pontiac Vibe
Tento vůz získal mnoho ocenění a uznání po celém těle. S jeho 1,8-litrový motor že vám může dát sílu, které jste vždy chtěli. S jeho cenou pod 20.000 dolarů Vibe je skvělá volba pro mnoho přísných rozpočtových rodin. To může sedět až 6 osob a má spoustu nákladového prostoru. Vive vám dává průměr 26/32 ve městě a na dálnici.

Hyundai Sonata
Většina lidí bude šokován tím, že vidí Sonata jméno v tomto seznamu. Ano, Hyundai Sonata byla také zařadil jeden z nejspolehlivějších aut na silnici, mnoha automobilových odborníků a kritiků. Sonata je jedním z nejlepších vozů vyrobených z Hyundai s pouze jeden z každých 1000 vozů s minutu problémy. Najeto na Sonata je 24/35 město a dálnice a cenové rozpětí začíná od $ 20,000.

Honda Civic
Od svého spuštění Civic byl jeden z nejprodávanější auta v Americe. Technologie za tento vůz je tak úžasná, že se také v seznamu nejspolehlivějších ojetých vozů. Pro lidi, kteří hledají se dobré rodinného sedanu ve výši 17.000 dolarů, Civic je dobrý obchod.

Ford Crown Victoria
Crown Victoria je vůz, který je používán všemi policejními silami Spojených států. Vůz je velmi jednoduché, má spoustu místa, dává velkou kilometrový výkon a je také cenově dostupné. S tuhou vnější auto je určitě přežít nejtěžší dopravních nehod. S cenovkou 24.000 dolarů a najetých kilometrů 13/17 město a dálnice, její prostý design je stále velmi atraktivní pro americké zákazníky.

Dodge Charger
True American muscle car, Dodge Charger je odvážný hledá rodinný sedan. Auto má nádherný design, je sportovní a velmi silnici friendly. 2011 model je k dispozici s AWD verze a výkonným Hemi V8 motor, který dělá to třída na rozdíl od zbytku. Můžete získat nabíječka za $ 25,000 a to vám dává spotřebu paliva 18/26 město a dálnice.

Takže to byly top 10 spolehlivé vozy na trhu automobilů v USA. Doufám, že jste si vybrali své oblíbené auto z možností uvedených výše. Nezapomeňte vzít si testovací jízdu před nákupem.

Autobaterie
Průvodce pro Car Care
Car Scratch Repair
Top 10 Nejrychlejší auta ve světě
Průvodce Nahradit a Car Alternátor
Přední geometrie kol
Jak vyměnit světlomet spínač
Palivové Problémy regulátor tlaku
Světlomet Lens Cleaner
Jak otevřít Stuck kapoty vozu
Jak změnit alternátoru

Leave a Reply