Typy Muscle Cars

Automobily jsou bezesporu jedním z nejlepších témat zájmu pro mnoho lidí. Pokud se podíváte na automobilový průmysl na světě, najdete širokou škálu automobilů, které jsou zařazeny do několika kategorií. Jedná se o sportovní vozy, muscle cars, luxusní auta a další v závislosti na velikosti. Svalové auta byla hit na silnicích v 80. 70., a 90. let. Nicméně, jak dnešní spotřebitelé chtějí auta s dobrou plynu najetých kilometrů, použití těchto osobních automobilů vyřazeny. Ale tam je malá třída spotřebitelů, které i dnes upřednostňuje použití těchto svalových stroje.

Typy Muscle Cars

Jednoduše řečeno, jsou svalové auta věřil být ty, které mají dvoje dveře a sedadla, přicházejí s V8 nebo větší motor, a mají značné množství výkonu a točivého momentu. Obecně platí, že tyto vozy mají pohon zadních kol vzhled, který dělá je ideální pro unášená a táhnout proběhnutí. Další vlastnosti těchto vozů je, že jsou k dispozici za slušnou cenu, ale jsou dost vysoké, pokud jde o spotřebě paliva.

Rozhodování o zařazení nebo typy svalových automobilů je velmi obtížné. To je proto, že neexistují žádné důkazy, na kterých lze tyto stroje být tříděny, s výjimkou několika. Jeden takový bodem srovnání je velikost vozidla, například v plné velikosti bouráku nebo pony auto. Full-auto velikosti má větší a dlouhé tělo s motorem V8, vzhledem k tomu, pony auto jsou menší auta s pořádnou motorem. Tam jsou některé s luxusními instalovaných funkcí, které jsou známy jako auta výkonu luxusní.

Nejlepší Bouráky

Chevrolet Camaro
Výroba tohoto vozu z Chevroletu začal v roce 1966 a pokračuje dodnes, se výroba zastavení 2002 – 2009. Tam bylo pět generací až do současnosti. To bylo vyrobeno v soutěži na jeho konkurent Ford Mustang. Camaro má většina ze stejných dílů jako Pontiac Firebird. První generace modelů se pohybovala od 3,8-litrovými motory I6 až 7-litrové V8, zatímco pátý pohybuje generace modelu od 312 bhp 3.6-litrový V6 na 550 koní 6-litrový V8.

Ford Mustang
Ford Mustang je proslulý muscle car z 60. a 70. let, a byl nabízen v pěti generacích. Brzy Mustangs mají 200 HP a 320 HP motory V8, zatímco některé produkovaly dnes mít 5-litrový V8. V roce 2000, bylo asi 173.680 modely prodávané v americkém automobilovém trhu. V současné době, můžete získat 2012 Ford Mustang v základní ceně jen o 22.500 dolarů. Vzhledem k síle a styl, je tento vůz byl oceněn několika uznání v automobilovém průmyslu.

Dodge Challenger
Můžete říci, že Dodge Challenger je typickým příkladem tradiční muscle car. Dokonce i 2011 je Challenger má vzhled a pocit z toho vyrábí v roce 1970. Tento vůz se vyvíjí od roku tři generace. Většina varianty 70s Challenger přišel s 5,2 až 7-litrový motor V8. 2011 top-end varianta vozu je vybaven 6,4 litrovým motorem Hemi V8. Základní cena 2011 model je považován za o $ 25,000. V loňském roce, bylo asi 36.790 z nich se prodávají na trhu v USA.

Pontiac Firebird
Tento vůz byl poprvé představen na trhu v roce 1967, po kterém to bylo k dispozici v dalších dvou generací. Třetí generace vůz byl používán jako KITT v 1982 TV seriálu “Knight Rider”. To je to, co dělal toto vozidlo více než slavný. První generace auto přišel v 3,8 litru I6 na 6,6-litrové motory V8, a čtvrtá generace měla 5,7-litrový V8. Vůz je již k dispozici od roku 2002, ale můžete se pokusit dostat použit jeden.

Právě jsme zahrnoval některé z nejpopulárnějších auta svalu. Existuje mnoho dalších, jako je Ford Thunderbird, Mercury Cougar, Plymouth Barracuda, AMC Machine, Dodge Charger, Chevrolet Corvette, a tak dále. Stejně jako SUV z 80. a 90. let, svalové auta mají velmi mužskou vzhled a cit pro těžké jízdy nadšence.

Skvělé Autopříslušenství
Nahradit alternátor pás
Zabezpečení vozidel Checklist
Jak odpojit autobaterii
Autosedačky
Olej Pan Těsnění
Anti-lock Brake Problémy
Auta
Bad Příznaky ložisko kola
Kontrolní seznam pro údržbu automobilu
Kliknutím Zvuk při spuštění a Car

Leave a Reply