Uzamčené Keys v Car

Většina řidičů se rozhodně stál tento problém nějaký čas nebo jiný, a to je nepochybně situace, která způsobuje mnoho paniky a zmatku. V dobách jako je tato, je důležité, aby nepřišli o svou vyrovnanost, a vyzkoušet několik technik k odemknutí dveří vozu bez použití klíče.

Pokud zjistíte, že klíče zamčené v autě, musíte jednat chytře. Úplně první věc, kterou musíte udělat, je zkontrolovat, zda jsou všechny dveře jsou zamčené. Pokud budete mít štěstí, můžete najít jedny z dveří odemčené, a váš problém bude vyřešen okamžitě. Můžete také najít okno, které je stékaly dostatečně daleko, abyste si své arm dovnitř a otevřít dveře. Pokud některý z těchto případů se na vás, pak se nemáte čeho bát.

Klíče od auta zamčená

Pokud žádná z těchto situací jsou relevantní, pak je třeba myslet na některých jiných způsobů, jak načíst klíče. Pokud máte náhradní klíč s vámi, použijte ji. V případě, že je rezervní klíč doma, a můžete snadno dostat ty klíče bez plýtvání hodně času, lze je použít také. Je zřejmé, že tento případ neplatí, pokud jste přilepená daleko od domova, nebo jsou ve spěchu. Dalším možným řešením je rozbít okno jedněch dveří se dostat dovnitř. To je něco, co by mělo být provedeno pouze v době nouze, protože náklady na nahrazení okno poběží na několik stovek dolarů, a ty by mohly skončit nepříznivých dopadů na sebe stejně.

Některé další možná řešení se dostat zámečník, jestliže je tam jeden k dispozici v těsné blízkosti. Ten vám bude účtovat malý poplatek, ale on bude mít nový klíč pro Vás připraven během několika minut. Volání své auto pojišťovně (pokud jste si vzali politiku od auta blokování) je také jedním z možných řešení. Další odpověď na to, jak pro načtení klíče zamčené uvnitř vozu je zavolat na vaše auto prodejce, řekněte mu model vašeho vozu a vozidla identifikační číslo, které je viditelné na přístrojové desce před sedadlem řidiče, a oni budou mít na klíč pro vás v nějakém čase.

Dalším řešením je použití Slim Jim, nebo dlouhé pravítko odemknout dveře. Tato metoda nemusí pracovat s mnoha nových modelů a automobilů, a to bude také vypadat velmi podezřelé kolemjdoucí-by, takže musíte být velmi opatrní. Budete muset vložit zařízení mezi dveří automobilu a oknem u rukojeti, a pohybovat kolem a současně se snaží otevřít popisovač ve stejnou dobu. Míra úspěšnosti nemůže být zaručena, ale stojí za to zkusit.

Pokud jste náhodou bez klíče vstupní systém a alarm systém, pomocí Slim Jim nebo rozbití okna určitě spustil poplach. Pokud se vám stalo mít moderní zabezpečovací systém, můžete případně zavolat na společnost, která za předpokladu, alarm, a zeptejte se jich, pokud mohou vzdáleně odemknout vozidlo. Tato metoda má vysokou šanci na úspěch, ale budete muset prokázat svou totožnost na ně. Takže mějte informace o Vaší smlouvě s nimi v ruce za všech okolností.

Musíte si uvědomit, že problém není nový a jedinečný problém. Mnoho lidí se neopatrný dost zažít, a vše, co je třeba, je trochu duchapřítomnost a některé takt se dostat ven z této situace. Je vždy lepší, aby se nějaké opatření a zajistit, že nemáte zkušenosti tuto situaci vůbec. Noste s sebou náhradní klíč s vámi, uchová údaje o své pojišťovny, v autě bezpečnostní agentura a vaše autodům současné s vámi po celou dobu. A co je nejdůležitější, zůstat informováni a nebudete vědět, jak odemknout auto, když jsou tlačítka uzamčená uvnitř.

Auto Dent Removal
Opravy brzd Náklady
Hodnocení Automobilové Bezpečnostní
Hybridní autobaterií
Vyměňte olejovou vanu
Levné RWD auta
Auta
Klíče Zamčené v autě – jak se dostat do
Bad Alternátor Příznaky
Jak odpojit autobaterii
Car Rust Odstranění

Leave a Reply