Vlastní systémy Car Audio

Čísla jsou jako právníci, odhalují jen zlomek pravdy a pohodlně výhled na zbytek.

Takže když někdo chlubí tím, že je nainstalována nejnovější auto audio systém s 5-CD měnič, 10 reproduktory, 2 basové reproduktory, 5 prostorových reproduktorů, 3 reproduktory obklopující zadní reproduktory, a Bůh ví-co-jiného, ​​měli byste klidně vzít v tato poznámka bez mrknutí okem. Ať ten druhý vyhřívat v jeho době slávy po dobu několika sekund, a pak se rozpoutá vašeho vozu zvyk-postavený audio arzenál. Poté, co vaše špatná přítel dostal se z tohoto akustického útoku, můžete si sednout a vysvětlit výhody, které vlastní auto audio systém má přes své run-of-the-mlýn fotografii protějšek.

Přizpůsobení prvků systému Car Audio

Přizpůsobené car audio systém se příliš neliší od audio Slovník automobilového systému, pokud jde o základní komponenty. To více či méně zahrnuje stejné základní části jako jeho protějšek. Hlavní rozdíl spočívá v tom, že v případě, že přizpůsobeného systému autorádia, je každá komponenta samostatně navržen a zakoupit individuálně, zatímco v případě, že audio továrního automobilu, je celý systém navržen a instalován jako jeden celek. V případě vlastní-postavený systém autorádia, můžete individuálně koupit různé komponenty car audio, jako jsou reproduktory, hlavy jednotky, sub-basovými, atd. na one-to-jeden základ, a pak sestavit vytvořit vlastní osobní car audio systém reproduktorů. Vlastní auto audio systém se obvykle skládá z:
Hlavní jednotka: To není nic jiného než čelní ovládací jednotka, která ubytuje CD přehrávač, MP3 přehrávač, DVD přehrávač, rádio, kazetový přehrávač, atd. Při nákupu hlavní jednotku pro své vlastní auto audio, měli byste vybrat ten, který je kompatibilní s maximální počet médií. Také se ujistěte, že má vestavěnou ochranu proti odcizení mechanismus pro zvýšení bezpečnosti. V těchto dnech, některé hlavní jednotky poskytují pokročilé funkce, jako je USB, bluetooth kompatibility, a může být synchronizována s vašimi mobilními telefony stejně.
Vystoupili: Myslím, že není třeba zdůraznit, že je důležité mít dobré reproduktory ve vašem systému car audio. Špatný systém reproduktorů může mít Michael Jackson píseň zní jako Londýnského symfonického orchestru. Takže pokud jste náhodou být hudební fanoušek a purista, měli byste dávat pozor na to, co reproduktory můžete koupit pro vaše auto audio. Reproduktory přijít v několika variantách, jako je dveřní reproduktory, přední reproduktory, zadní reproduktory, podlahové reproduktory a jejich speciálně konstruované boot reproduktory. Každá varianta je k dispozici v různých velikostech, výstupní kapacity, a je určen výhradně pro provádění velmi specifickou roli v kumulativní výroby zvuku.
Subwoofery: Pokud jste typ, který miluje ránu, pak tohle je must-buy. Subwoofery dát, že přidaný basový efekt na celý zvuk a působí pozitivně na nízkofrekvenčních zvukových signálů. V závislosti na vašich potřebách audio, můžete procházet různými subwooferu modelů před zaměřit na vašem konečném výběru. Subwoofery při instalaci jako pár, v zadní části, nebo v zavazadlovém prostoru automobilu, poskytují vynikající zvukovou výrobu.
Zesilovač: Zesilovač je volitelné příslušenství, které byste měli koupit pouze v případě, sub-woofer potřebuje dodatečné zesílení a příkon. Zkušený car audio prodejce může zkontrolovat své nastavení zvuku a poté doporučí vhodný zesilovač a další potřebné příslušenství, které vaše auto audio systém vyžaduje.

Proč byste měli investovat v oblasti zakázkových systémů Audio do auta

Upravené systémy car audio dělat hudbu-poslech opravdu příjemná a blažený. Jeden může dělat, a ocenit jemné nuance hudební která je jen zřídka možné v případě audio fotografii voze. Zároveň, můžete jít o budování vlastní auto audio systém jako na vaše pohodlí a dostupnosti, s ohledem na čas a peníze. Tam je mnoho různých mezi jednotlivými komponentami, car audio, takže byste měli mít dobrý čas zkoumá každou z nich v průběhu procesu nakupování.

Pamatujte si, že pokud jde o vlastní systémy car audio, kvalita je důležitější než kvantita. Takže, až se příště budete mít z vašeho auto na projížďku městem, nezapomeňte vypnout hlasitost, a nechte party začíná!

Autorádia Odstranění
Bumper Repair Náklady
Nejbezpečnějších vozů
Palivo Tlaková zkouška
Nejlepší Sedan for the Money
Spray Painting
Zadní brzdové destičky Výměna
Nejlepší předního kola řídit auta
Průvodce pro Car Care
Jak zvýšit motoru auta je Horsepower
Brzdové vedení Náhradní

Leave a Reply