Zadní brzdové destičky Výměna

Vyhnout se řádnou údržbu vašeho automobilu brzdného systému může vést k mnoha nebezpečí na silnici. Jste riskovat svůj vlastní život, a navíc životy lidí na silnici taky! Undoubtedly, auto brzdí jsou nejdůležitější součástí vozidla. Takže když vás zažít poruchu vašeho vozu brzdového systému, zvažte úkol dostat to opravit hned. Obvyklá problém v rámci problémů Auto Brake je opotřebením brzdových destiček, buď zadní nebo přední z nich. Jsou to přední vložky, kteří obvykle pomáhají v hladkém brzdového systému a tím i naděje na to vznikajících problémů jsou vysoké. V době, přední brzdy se opotřebovávají v mnoha vozidel, ale stále mnoho lidí dokáží řídit své vozidlo, protože na zadní brzdového systému ještě být aktivní. Ale neberte to jako samozřejmost! Pokud jsou zadní brzdy opotřebení příliš, budete mít žádné prostředky, aby vaše auto zastavit.

Práce z Zadní brzdové destičky

Zadní brzdové obložení rozhodně nabízí vysoký výkon a není ovlivněn aspekty, jako vlhkosti, mokré nebo zledovatělé povrchy. Zadní brzdy jsou stejně jako v systému předních kotoučové brzdy. Ale jediný rozdíl je, že zadní brzda je vykonat okamžitě v době nouze. Když o tom mluvíme, existují dva způsoby používané pro nouzové brzdění. První metodou je brzdová čelist se uvnitř brzdového kotouče, který vedl pákou nouzové brzdění. A druhá metoda je šroub styl pohon se uvnitř brzdového třmenu. Nyní, když jsou aktivovány tyto brzdové systémy, brzdy vtažen do brzdového kotouče a jsou drženy velmi pevně pákou nouzové brzdění.

Výměna zadní brzdové destičky

Než se ponořit kolena do řízení, zda máte všechny požadované materiály před odstraněním opotřebované brzdové destičky. Také, poznamenejte si, že vám bude Demontáž kola z auta, tak zvedat auto na vhodném stojanu zvedáku je životně důležité. Vaše bezpečnost na prvním místě.

Materiály

C-clamp
Lug klíč
Nastavitelný klíč
Allen klíče
Hammer
Malý bungee kabel

Postup

V prvním kroku se zadní destičky kotoučové brzdy náhradní kroku, s okem klíčem, odstranit výstupky vozu přímo před tebou konektor Celé auto do stojanu.
Také se ujistěte, že nemáte práci na autě, která je pouhou podporován jack. Zbytek celý vůz pečlivě na stojanu zvedáku tak, aby se kolo proces odstraňování hladce.
Kromě toho, pracovní proces pokračuje hladší a rychlejší, když je kolo je umístěna na zemi.
Dalším krokem je odstranit brzdové čelisti tak, aby se brzdové destičky klouzat ven přes horní hladce. Je umístěn přímo nad okem šroubů.
Na zadní straně třmenu najdete šroub na jedné z jeho stran.
Odstraňte všechny tyto šrouby a umístěte je stranou.
Nyní chytit třmen z vrcholu a začít vytáhněte ji směrem nahoru. Otočte kolem tak, že uvolňuje rychle. Pokud tomu tak není snadné ho odstranit, použijte kladivo k jejímu několik kohoutků tak, že uvolňuje se trochu.
Jakmile toto vše je hotovo, vytáhněte ji nahoru mírně zajistit, aby si neplatí žádný tlak na brzdovém potrubí.
Zbytek třmen někde v bezpečí. Použijte bungee kabel navléci se třmen z výšky v případě, pokud nechcete najít místo, aby ji stranou. Jen nevisí ji brzdovém potrubí, můžete skončit poškozením linku a vést k selhání brzd.
Je čas vytáhnout své staré brzdové destičky. Před slepě vytažením všechny spoje důkladně podívat na to, jak byly všechny kovové spony spojovány brzdových destiček, atd.
Vzhledem k tomu, třmeny byly odstraněny, měly by Brzdové destičky lze snadno sundat.
Doufám, že jste pochopili všechny tyto kroky, jak nahradit brake destičky jasně, až do tady správně. Je čas na novou zadní výměnu brzdové čelisti. Ve skluzu podložky na svém původním místě, a ujistěte se, že jste nahradit všechny kovové spony a části tak, jak byla odstraněna dříve.
Práce ještě neskončila. No, v mechanismu brzdového systému, faktem je, spolu s opotřebením ven z brzdových destiček, čelistí opotřebení příliš. Takže budete muset zkontrolovat interiéry měřítka kontrolovat stav pístu, který vyčnívá of třmenech.
Držte C-svorka, kde jedna strana c-svorky se zalomí kolem třmenu montáž a druhá obsahující zbytek šroubů proti pístu.
Začněte utáhněte svorku pomalu a plynule, dokud se nezobrazí píst pohánět přímo do třmenu sestavy celou cestu přes nových destiček.
Vzhledem k tomu, píst je pevný stlačený by sklouznutí třmenu montáže nad novými vycpávkami jít hladší.
Doufáme, že tyto pokyny mění zadní brzdové destičky je v pořádku až do tady! Pokud je vše pevně dobře, vyměňte šrouby a matice zpět tak, jak byly, a utáhněte je těžké.
Konečně, můžete zkontrolovat brzdy sešlápnutím brzdového pedálu několikrát zajistit brzdný tlak.
Pokud vše vypadá skvěle, z kola zpět na místo a utáhněte všechny šrouby tahat pečlivě. Postup je tedy úspěšně.

To se nezdá příliš dlouho pravý, ačkoli postup pro vysvětlení by byla zdlouhavá, ale brzda opravy práce rozhodně není. Pokud existují závažné problémy, naložení, které se konají ve vašem vozidle, zanedbávání jejich jistě není možnost, vše, co musíte udělat, je řešit hrazením nějaké dodatečné náklady. Možná, můžete to udělat-it-yourself, pokud jste technicky zvuk v řešení problémů car jinak, můžete zavolat odborníka.

Reprodukční pořizovací cena zadních brzdových destiček

Brzdové obložení Reprodukční pořizovací cena je ideálně méně než 10 dolarů za kus. Všimněte si, že by se brzdové destičky s třmenech zakoupit společně. Stály kolem $ 15 na $ 30 spolu s třmeny. Pokud se chystáte na jakoukoli náhradu obložení brzdy, říkají zadní nebo přední, je vhodné, pokud nemáte na výměnu s párem kola taky. Je vhodné, aby obě nahrazen podložky a třmeny současně, jen k udržení jednotnosti opotřebení.

No, udržet vozidlo v dobrém provozním stavu, nelze zavírat oči k údržbě a pravidelných prohlídek. Je to nejlepší a moudré udržovat tento zvyk, pokud chcete využívat dobrý výkon z vašeho automobilu.

Auto detailování
Jak často udělat chladicí kapaliny Flush
Oken do automobilů nefungují
ABS brzdy Řešení problémů
Výstražná světla
Jak změnit alternátoru
Jak vyčistit litá kola
Car přehřátí Problémy
Tipy pro nákup auta zesilovač zvuku
Brzdové destičky Výměna Náklady
Problémy Cruise Control

Leave a Reply