Alloy Vs. Ocelová kola

Vynález kola by měl být hodnocen jako jeden z největších technologických průlomů moderní doby. Již od prvních vozů z let, po moderních automobilů dnes, jsme byli svědky postupné zlepšování v automobilovém technologie, která zahrnuje vývoj kol. Jsou po všech náhradních dílů pro automobily, které berou tíhu tření a dělat auta se dají jezdit. Dobré kola poskytují stabilitu a větší kontrolu nad řízením, přičemž je schopna přijmout velké množství nákladu. Existuje mnoho možností na výběr z, pokud jde o výběr kol pro vašeho nového vozu. Dva z hlavních možností jsou ocelové a slitinová kola.

Rozdíl mezi slitiny a ocelových kol

Co nabízí strukturu a rozhodne síla faktor kol je materiál, ze kterého jsou vyrobeny. Když mluvíme o porovnávání oceli a kola z lehkých slitin, co jsme v podstatě rozlišuje mezi ráfku materiálů. Okraj poskytuje kolo s požadovanou pevností a stabilitou. Výběr ráfku se na tom, pokud jde o výběr auto kola. Ocelová kola jsou poměrně novým výrobkem. Podívejme se, jak se liší.

Základní rozdíly
Kola z lehkých slitin jsou primárně vyráběny z manganu a hliníku. Slitiny z hliníku, jsou nejvýhodnější. Jedním z hlavních faktorů, které zlepšuje akceleraci a přilnavost kol, kromě zlepšení energetické účinnosti, je odlehčení kola hmotnosti. Kola z lehkých slitin jsou většinou lehčí než tradiční, poskytuje významnou výhodu sportovních vozů. Ve srovnání s nimi, jejich ocel ekvivalenty vážit více. Oni byli v použití pro mnoho let. Teplo vedení prostřednictvím ocelových kol je pomalý, ve srovnání s koly z lehkých slitin, což činí jejich brzdný výkon slabší.

???
Celkově kola z lehkých slitin mají výhodu nad ocelovými koly, díky své menší hmotnosti a jejich vysokou tepelnou vodivosti míry, pokud jde o výkon. Z hlediska estetiky taky, ale skóre více. Nicméně, jedna věc, o ocelových kolech, která by neměla být ignorována, je, že jsou jednodušší na údržbu a opravy, kdy ve srovnání s koly z lehkých slitin. Nabízejí větší konstrukční pevnost, na úkor větší hmotnosti. Vzhledem k vlastní tvařitelnost oceli, ráfky jsou snadnější k opravě a dostat zpět do formy, zatímco kola z lehkých slitin opravy je nákladnější.

Náklady
Pokud uděláte porovnání nákladů, mezi slitiny a ocelovými koly, druhá je podstatně levnější. Kola z lehké slitiny jsou preferovány pro jejich vysoký výkon sílu v sportovních vozů, protože nabízejí větší manévrovatelnost a zvýšení účinnosti paliv, kromě zajištění lepší brzdící výkon.

Alu kola jsou věc jít, pokud jste po sportovních vozů. V opačném případě, ocelová kola jsou nejlepší volbou pro průměrném městě dojíždějící auta. Studie nákladů rovnice a podle vašeho rozpočtu, stejně jako požadavky, jít na ten, který je nejpohodlnější volbou.

Tlumič výfuku Repair Tape
Uzamčené Keys v Car
Bubnová Úprava
Nejlepší rodinné auto 2012
Keramické brzdové destičky
Baterie Rekondiční
Jak nainstalovat autobaterii
Alternátor Řešení problémů
Příslušenství Car Audio a kondenzátory
Kdy vyměnit baterie vozu
Mrtví Příznaky baterie vozu

Leave a Reply