Auto Tažné

Odtah je akt vstupu do konkrétní přívěs k autu, a tažením za, s umístěním auto, loď, nebo motocyklu na přívěsu pro přepravu. Možná budete muset přemýšlet o tom, odtahová v situacích, kdy budete chtít jít na lodičky a vzít si vlastní loď, jen přepravovat další auto nebo motocykl na jiném místě, nebo si rekreační vozidla do jiné oblasti. Odtah může být provedeno silnými vozy a SUV. Při zvažování odtahová pro jakýkoliv účel, je třeba, aby se některé velmi zásadní úvahy v mysli. Přečtěte si o některých důležitých bodů na automobilu tažení.

Důležité informace pro odtahová

Odtah je opravdu vážná úkol, který vyžaduje náležitou pozornost. Ty nejprve třeba vyzkoušet tažných specifikace vozu. Některé vozy a SUV mají větší tažné schopnosti než ostatní. Hmotnost při tažení přívěsů za by měl být pod maximální daném rozsahu, aby přispěly k bezpečné jízdě. Zjistěte celková hmotnost vozidla max. (GVWR) vašeho vozu, což znamená, že celková hmotnost vozu zvládne. To zahrnuje ovladač, všechny cestující, plnou palivovou nádrž, a také jazyka hmotnost přívěsu se přetahuje pozadu.

Tažná kapacita běžně závisí na typu vozidla a výkonu motoru. To se vztahuje na maximální množství váhy auto může táhnout na svahu bez poškození jeho pohonnou jednotkou. Všimněte si, že celková hmotnost přívěsu a zatížení na ní by měla být nižší, než je maximální limit tažné. Tlak v pneumatikách je dalším faktorem, který je třeba věnovat pozornost při vlečení. Vzhledem k tažnému hmotnosti, jsou pneumatiky vystaveny vyšším tlakem, který je důvod, proč může být nutné upravit tlak vzduchu odpovídajícím způsobem.

Při tažení, pamatujte, že podhuštěné pneumatiky zahřát což je důvod, proč mají tendenci k selhání. Ty by mohly být vyžadovány pro zvýšení vzduch v pneumatikách podle zvýšení zatížení přívěsu. Navrhuje se, aby si měřidlo tlaku vzduchu pro kontrolu out tlak v pneumatikách pravidelně během tažení. Můžete odkazovat na návodu k obsluze pro určení přiměřené tlak vzduchu je potřeba nastavit. Dalším bodem, aby se v mysli, je brzdná dráha, která se zvyšuje s hmotností. Pojďme nyní diskutovat o auto tažné zařízení.

Odtah zařízení

K dispozici je široká škála tažného zařízení v závislosti na tom, co metodu, kterou se chystáte použít pro tažení. K dispozici je metoda tzv. dvoukolový tažné, kde pouze za koly taženého vozu jsou v kontaktu se zemí. Vůz tažné zařízení je zde označován jako tažné panence. Tam je další metoda používaná zejména v případě tažných rekreačních vozidel, který je známý jako čtyři kolo dolů vlečení nebo bytu odtažení vozu. V této metodě, se vozidlo, aby bylo taženo nedrží na jakémkoli zařízení, a všechna kola dotknou země. Zařízení používané zde jsou naklápěcí tažné zařízení, naklápěcí přijímač mount, naklápěcí vozidla mount, nebo rám.

Máš možnost o využívající auto odtahové služby v této věci. Tyto služby mají své vlastní automobily a vybavení k tažení jakékoli auto nebo vozidlo. Mohou táhnout nežádoucí vozy z jednoho místa na druhé, tažení vozu do servisu v případě poruchy nebo nehody, a podobné situace. Vlečné sazby závisí na jakém časovém dne jste využívající službu, a jak dlouho budete potřebovat odtah. Odtahová služba pro pět míle by obecně stojí vás od $ 35 do 75 dolarů.

Bad Příznaky ložisko kola
Známky ucpaný palivový filtr
Car Muffler Opravy
Vyměňte olejovou vanu
Jak opravit prasklou pneumatikou
Světla Dashboard Výstražné
Bezpečnosti vozidel
Brzdový třmen Opravy
Jak vyměnit světlomet spínač
Bumper Repair Náklady
Antifreeze Leak

Leave a Reply