Autobaterie Testování

Baterie slouží k napájení elektrické energie v automobilu je dobíjecí baterie. To je často odkazoval se na jako SLI baterie, což je zkratka pro startování, osvětlení a zapalování. Car baterie mají dva terminály, kladný (+) a záporný (-). Ačkoli dobíjecí, většina baterií má životnost 3 až 5 let, po které je třeba je nahradit novými. Správná údržba může zajistit, že vaše baterie jde na 3 až 5 let. Většina z auta začínající problémy souvisí s baterií, a proto je dobře-zběhlý s autobaterie Postup testování může být velkou pomocí.

Některé Upozornění Než začnete

Zatímco testování autobaterie, ujistěte se, že budete postupovat podle instrukcí výrobce. Musíte vzít nějaké bezpečnostní opatření během zkoušení baterií. Používejte ochranné brýle na oči, mohou jiskry létající na kapuci poškodit zrak. Vyhněte se nošení šperků, jako jsou dobrými vodiči elektřiny. Především, co dělat, je odpojit všechny kabely. Ještě důležitější je, vždy mějte na paměti, že baterie vašeho vozu má dostatečný výkon, aby vám intenzivní šok.

Testovací auto baterie pomocí multimetru

S cílem získat přesné čtení na multimetru, restartujte jej a nastavte ji na 50 voltů měřítku. The kabel by měl být připojen na post baterie, namísto kabelu, pro přesné hodnoty napětí. Suřík v multimetru by měly být připojeny ke kladnému (+) terminálu, zatímco tuha by měl být připojen k zápornému (-) terminálu. Po 15 sekundách se na vědomí, čtení na měrce multimetru. Pokud máte 12 V baterií, by čtení alespoň 9,6 na multimetru pro baterie o převzetí. Pokud je to méně, než 9,6, pak je čas se rozhodnout pro novou baterii.

Mnoho lidí se uchylují k praxi zkrat baterie, wherein oni se vodivé předměty a držet jeden konec k jedné svorce, při čištění nebo posouvání jiný terminál s na druhém konci, to vyzkoušet. Vzhledem k jeho nebezpečnosti, který zahrnuje vysoce volt šok – což může dokonce vést ke smrti, jsou metody, jako je tento nejlepší se vyhnout.

Další Jednoduché metody zkoušení baterií

Můžete také určit, zda je baterie vybitá tím, že sleduje pár věcí v autě. Zkontrolujte, zda svítí v autě, včetně výstražných světel, osvětlování správně. Zkontrolujte, zda vaše auto audio systém funguje po zapnete zapalování do polohy ON nebo ACC. Pokud je rádio funguje, ale auto se nespustí, je to znamení na vybitou baterii. V některých případech může být porucha s kabely připojené k baterii, takže je moudré přejít zkontrolovat je před ukvapené závěry. Pokud máte pocit, že auto je baterie vybitá, můžete zjistit napětí pomocí multimetru.

Pravidelná údržba zajistí, že vaše auto baterie vydrží plném období, a všechny vaše auto problémy jsou udržovány na uzdě. Bezpečnostní opatření, jako například v terminálu chránící sprej, pomoc při optimalizaci životnosti na baterie. Jak jsme se zmínili dříve, je dobře obeznámeni s postupem můžete ušetřit cestu do autoservisu, a tím šetří svůj drahocenný čas i peníze.

Jak často vyměnit brzdové destičky
Zadní brzdové destičky Výměna
Americká auta Vs zahraniční vozy
Vzdálená Car Starter instalace
Dashboard Opravy
Parkovací brzda Opravy
Vyměňte olejovou vanu
Řešení problémů měřič ujeté vzdálenosti
Únik oleje Opravy
Diagnostika auta potíží
Spray Painting

Leave a Reply