Brzdová kapalina Flush

Všechny vůz brzdové systémy jsou dnes hydraulické typ, který řídit brzdění pomocí tlaku kapaliny. Periodické střídání brzdové kapaliny, je do značné míry ignorovali brzdový systém údržby fuška, vzhledem k malé nebo žádné zmínky, se dostane do automobilových příruček.

Proč je to důležité?
Hlavním důvodem pro pravidelné výměně brzdové kapaliny je chemická povaha glycol bázi brzdových kapalin. Tyto chemikálie jsou hygroskopické, který je, že mají tendenci absorbovat vlhkost. S absorpce vlhkosti, bod varu těchto tekutin klesá a účinnost brzdění také dostane ohrožena. Když bod varu klesá, brzdy nefungují správně při vysokých teplotách nebo vysoké brzdových situace. Čerstvé kapalina je jasné, zatímco ten, který se vstřebává vlhkost je hustší a méně jasné. Toto zhoršení brzdných kapalin kvality může být obzvláště škodlivé pro protiblokovacím systému.

Neexistuje žádný způsob, že je možné zcela zastavit vstup vlhkosti do brzdového systému, jako celý systém je vystaven do atmosféry přes odvzdušnění. Při každém otevření z hlavního válce, je absorbován trochu vlhkosti. Nicméně, proces absorpce je pomalý a pokud si naplánovat pravidelné fluid flush, pak tento problém brzdové vyblednutí, díky absorpci vlhkosti může být na uzdě. Brake návaly záruky, že vaše brzdy mají kratší reakční dobu a pracují perfektně, když je budete potřebovat.

Volba tekutiny,
Je důležité, abyste nahradit staré fluid s správný typ novou kapalinou. Brzdové kapaliny jsou rozděleny do tří hlavních typů, které jsou DOT 3 (nižší bod varu při překročení teploty 400 stupně Celsia) DOT 4 (nižší bod varu při překročení teploty je 450 stupni Fahrenheita) a DOT 5.1 (nižší bod varu při překročení teploty je 500 stupni Fahrenheita ). DOT 5.1 se používají především v závodních autech. Zkontrolujte, co je druh tekutiny používán před a nahraďte ji stejným druhem tekutiny. Ujistěte se, že nová kapalina může je uzavřený, dokud nejste připraveni ji použít.

Postup
Postup je stejný jako v technice krvácení brzd. Na věci, které budete potřebovat pro řízení jsou plastové trubky, box klíč, turecko baster, průhledný plastový láhve a novou kapalinou. Budete také potřebovat další osobu, aby vám pomohl ven. Používejte ruční rukavice a ochranné brýle.

Chcete-li získat přístup k spodních brzdové mechanismy, použijte zvedák. Použijte dva konektory, protože mohou účinně podporovat zvýšený vozidlo. Musíte provést brzdové splachování cvičení pro jednu brzdou kola najednou. První část fluid splachování se otevírá hlavní válec a vypouštění kapaliny pomocí Baster krůtí. Vyčistěte vnitřek důkladně a ujistěte se, že žádné nečistoty nezůstalo.

Nalijte nový tekutina uvnitř hlavního válce a doplňte. Zeptejte se někoho sedět v řidiče seděl a čekat na instrukce. Vyhledejte odvzdušňovací ventil v brzdném systému. Připojte průhledný plastový hadičku na odvzdušňovací ventil a ponořte své druhý konec do jasným láhve, částečně naplněný s brzdným tekutiny. Zeptejte se svého pomocníka, aby zatlačte pomalu na brzdový pedál, bez podlahy IT. Jakmile se přitiskla si ji dolů, otevřete odvzdušňovací ventil čtvrtinu otáčky a kanalizace brzdění tekutinu. Potom zavřete ventil a požádejte pomocníka uvolnit brzdový pedál. Opakujte tento postup, dokud čiré tekutiny začíná streaming z hlavního válce. V pravidelných intervalech, doplnit hlavní válec s kapalinou. Opakujte postup na zbytku systému kol brzdění. To je brzdová kapalina splachování pro vás v kostce. V současné době, speciálně konstruované proplachovací nářadí a stroje jsou k dispozici, které mohou vykonávat práci dokonce snadno.

Brzdové obuvi Výměna
Známky ucpaný palivový filtr
MP3
Jak zvýšit motoru auta je Horsepower
Nejlepší Reproduktory do auta
Auto adaptéry okna opravy
Bumper Repair Náklady
Zadní brzdové destičky Výměna
Skákání autobaterii
Nejlepší auto nabíječka
Alloy Vs. Ocelová kola

Leave a Reply