Brzdové destičky Výměna

Když brzdy Vašeho vozidla nejsou plnění jejich poslání, je čas pro vás, aby zvážila výměně vašich brzdové destičky. Jedná se o jednoduchý úkol, který si můžete provést sami as trochou úsilí můžete provést tuto práci jako profík. Budete se cítit znatelný rozdíl v účinnosti vašich vozidel brzd, pokud brzdové destičky opotřebované, a to může způsobit nějaké vážné škody v dlouhodobém horizontu. Brzdové destičky opotřebovávají velmi brzy, protože oni jsou používáni značně, a jako takový se stává naprosto nezbytné, aby pravidelně vyměnit brzdové destičky, pro bezpečnost každého, kdo řídí vozidlo.

Náhradní Požadavky
Musíte mít vždy použijte manuál vašeho vozidla před vámi, když jste s tímto postupem, a každý krok musí být věnována náležitá pozornost. Pokud existuje jedna věc je horší, než jízda s opotřebených brzdových destiček, je to, kterým se stanoví nové brzdové destičky nesprávným způsobem. To může ukázat jako mnohem nebezpečnější a riskantní, a tak to musí být provedeno velmi pečlivě a opatrně. Je to asi nejlepší navštívit mechanik poprvé, a získat nějaké první ruky pokynů na výměně brzdových destiček. Poté, co jste se naučili, jak na to, můžete nahradit brzdových destiček se příště a vyhnout se další problémy

Budete potřebovat následující materiály Při výměně brzdových destiček.

Otevřený maticový klíč, nebo nastavitelný hasák.
C-clamp.
Tahat klíč.
Bungee kabel.
Hammer.
Allen klíče.

Ujistěte se, že vaše auto je stoupaly před zahájením tohoto postupu, a šikovný tip pro všechny začátečníky je prolomit oka z volantu PŘED zvedněte vozidlo. Uvolněte všechny šrouby a pak zvedněte ji, a to vám ušetří spoustu problémů později. Nestyď se a odstranit kola po tom.

Instrukce
Nyní je potřeba najít brzdový třmen. V ideálním případě, ve většině automobilů mělo by to být těsně nad okem šrouby a brzdového kotouče. Třmenu musí být odstraněny dříve, než půjdete dál. Většina modelů automobilů má 2 šrouby, které drží třmen na místě. Jakmile jste odstranili nich můžete odpojit třmen tahem nahoru. Najít místo někde tam umístit třmen, a pokud jste schopni učinit, pověsit ji odněkud s bungee šňůry. Nevisí ji brzdovém potrubí, protože to bude jistě způsobí, že brzdy selhání. V průběhu celého řízení, dávejte pozor, abyste nepoškodili brzdové vedení v žádném případě.

Nyní pečlivě sledovat, jak jsou brzdové destičky drží na místě. Poznámka přítomnost a polohu nějakých šroubů nebo svorek, protože nové destičky budou muset být umístěny ve stejném způsobem. Pomalu posuňte staré brzdové destičky, a posuňte v těch nových. Všechny klipy, které jste odebrali se musí vrátit do stejné držení nové brzdové destičky na místě. Některá stará vozidla mohou být ochotny nechat se brzdové destičky jít, tak wiggle kolem nich informaci dříve, než je odstranit.

Teď před vámi vyměnit třmen je třeba nastavit píst brzdy na něj. Tento píst tlačí proti brzdových destiček, a již nyní bude upravena tak, aby nastavení vaší staré opotřebované brzdové destičky. Snaha, aby se vešel na nových destiček v tomto stavu pouze poškodit nové podložky. Pomocí C-sponu a zatlačte píst, pokud v co možná. To je nedílnou součástí postupu, a ten, který nesmí být ignorovány za žádných okolností.

Nyní nahradit sestavu třmenu a utáhněte všechny šrouby, které jste si původně odebrané. Zkontrolujte brzdy několikrát stlačením brzdového pedálu, než jste znovu připojte kola. Jakmile píst se přizpůsobit novým brzdových destiček po několika tlačí, budete cítit rozdíl. Now připevněte kola a tahat ho znovu. Brzdovém obložení byly úspěšně nahradit. Pamatujte si, že tento postup bude stejný pro změnu zadní brzdové destičky.

Náklady na výměnu přední nebo zadní brzdové destičky mohou být cokoliv mezi $ 30 – $ 100 v závislosti na kvalitě brzdových destiček a model vozu. Tyto náklady na práci se budou lišit od opravny k opravě obchod, ale můžete vyhnout placení, že po tato brzdová pokynů podložky náhradní. Nejen, že ušetříte peníze, ale můžete také získat skvělý pocit úspěchu a uspokojení. Bezpečnost Vašich brzd byl nyní zrekonstruován, takže můžete být v klidu.

Lamborghini Historie
Vzdálená Car Starter instalace
Auto adaptéry okna opravy
Antifreeze Leak
Autobaterie Životnost
Autobaterie
Autolak
Dálkové Problémy Car Starter
Autoservisy
Výstražná světla
Auto brzdí

Leave a Reply