Bubnová brzda odstranit

Jedním z významných dílčích systémů a montáže automobilů je jeho brzdící mechanismus, bez nichž řízení motorových vozidel by bylo naprosto katastrofální! Drum brzda je druh brzdového systému instalovaného ve vozidle na zadní kola, zatímco přední kola mají obvykle kotoučové brzdy.

Drum Brake Pracovní

Bubnové brzdy práci na principu tření, které může zastavit pohybující se kolem. Každý válec brzda je tvořen ze dvou brzdových čelistí, bubnové připojen k kola a píst, který řídí jejich pohyb spolu se sadou pružin. Když stisknete na pedál brzdy je píst tlačen hydraulickým akce a brzdových čelistí přitisknou na buben a kolem, zastavení jejich pohyb prostřednictvím tření. Po uvolnění brzdového pedálu, jsou boty vytáhl zpět jarní akce. To byl zjednodušené vysvětlení toho, jak buben brzdy práce.

S časem se brzdové destičky opotřebovávají a často je třeba vyměnit. If buben brzdový systém sám o sobě se porouchá, musí být vyměněny, jakmile to bude možné. Nicméně, to je jen zřídka případ a pravděpodobně jediný oprava práce, která přijde až je brzdové obložení náhrada. Ve zbytku článku vysvětlím postup, jak odstranit od bubnové brzdy. Chystáte se přes to vám může pomoci při rozhodování, zda chcete udělat sami, nebo opustit práci pro centrum autoservisu.

Drum brzdové demontáži

Drum brzda výměna je práce, která vyžaduje velké množství mechanických odborných znalostí na vaší straně a odborné znalosti při řešení problémů s autem. Než budete pokračovat s výměnou brzdového bubnu, musíte vědět, zda vaše auto je přední kola nebo pohon zadních kol, jako je rozhodne pozici bubnových brzd a také rozhodnout, jakým způsobem je odstranit. Buďte varoval, bubnová brzda oprava je časově náročná práce.

Věci, které budete potřebovat, aby se od bubnové brzdy udělat výměnu jsou jack, spolu s stojany jack, šroubováky, páčidlo, kleště, kladivo, brzdové pojistný nástroj, kleště brzdové pružiny, klíče, rukavice, a mastnotu. Úplný seznam nástrojů zde by vám měl poskytnout představu o složitosti práce, která je poměrně vysoká.

První věc, kterou musíte udělat, je najít vozu hlavní brzdový válec, který drží brzdovou kapalinu. Musíte odvádět nejméně polovinu brzdové kapaliny, než půjdete na bubny brake odstranění. Musíte doplnit ji novou kapalinou po opětovném instalace nebo výměna bubnové brzdy.

Jakmile jste odstranili brzdovou kapalinu, dalším úkolem je odstranění pneumatiky pro osobní vozidla pro přístup k brzdového bubnu sestavu. Předpokládám, že víte, že pneumatiky postup demontáže pomocí konektoru a stojanů pro bicí a hasáky pro odstranění matic. Jakmile pneumatiky jsou pryč, můžete přistupovat brzdový systém za sebou.

Pokud je vaše vozidlo je pohon zadních kol, se doporučuje následující postup. Vyhledejte kolo klip spojenou s kola šrouby a vyjměte ji. Pak můžete odstranit brzdový buben otáčením brzdy nastavovacím šroubem a zároveň ujistit, že to není přetáhněte proti brzdového obložení.

Následující postup je doporučen, pokud vaše auto je pohon předních kol. Budete muset odstranit ložiska kola společně s nosným víčkem. Pak podobný pohon zadních kol, můžete odebrat brzdový buben otáčením brzdy nastavovacího šroubu. Použijte mazivo if brzdový buben není snadné ho. Dále si budete muset odstranit ruční brzdy kabel spolu s pramenů, které stisknutí brzdové čelisti proti brzdového válečku. Nejprve odstraňte vratné pružiny, a pak hold-down pramenů, které jsou přímo umístěny na brzdových čelistí.

Zbavte se všech ostatních připojení, které jsou vyrobeny s brzdových čelistí. Pak můžete odstranit pár brzdových čelistí spolu s vlastní seřizovací pružiny a šroubem. S tím, postup je kompletní. V závislosti na stavu brzdových destiček a brzdového bubnu, můžete rozhodnout, zda budete muset vyměnit bubnové brzdy zcela nebo jen jít na brzdových destiček nebo brzdové čelisti nahrazení. Náhradní bude zahrnovat instalaci nových brzdových čelistí a brzdovým bubnem. Pak budete muset vrátit vše tak, jak to bylo!

Podrobné pokyny jsou specifické pro vaši modelu automobilu, naleznete v příslušné Hayne příručce. Osobně doporučuji nechat práci nahrazení brzdového bubnu na automechanika, protože je poměrně složitá práce, která vyžaduje značné odborné znalosti.

Bubnová brzda Výměna
Známky ucpaný palivový filtr
Přední geometrie kol
Nejrychlejší Street Legal auto na světě
Car Zvuky a co znamenají
Chladič kapaliny
Jak změnit snímač otáček
Jak vyměnit žárovku světlometu
Půjčovna DVD přehrávače
Létající auta
Autobaterie Tester

Leave a Reply