Car Audio Instalační příručka

Pokud nechcete utrácet peníze v instalaci audio v autě, pak můžete postupovat podle instalačních pokynů v tomto článku k dokončení procesu sami. Pro dokončení procesu úspěšně, budete potřebovat všechny potřebné car audio zařízení, před rozjezdem s procesem. Prosím, dbejte na to, aby nový vůz audio systém, který si koupíte by měl mít konektor kabelového svazku. To umožní, aby úkol velmi jednoduchý pro vás. Mějte sadu šroubováků s sebou pro snadné provedení celého procesu. Toto auto audio průvodci instalací byla rozdělena do dvou částí, odstranění starého stereo a instalaci nové stereo.

Odstranění staré Audio systém

Pro nastartování tohoto procesu, musíte být vědomi vedení car audio. Před zahájením, odpojte baterii od vašeho vozu elektrického systému. Můžete jednoduše udělat odpojením negativní vodič baterie. Staré auto audio systém, který chcete odebrat, je obecně spojen do auta systému s montáží pružinu nebo šrouby. Pokud bylo připojení pomocí pružinu montážní, použijte DIN nástroje vytáhnout klipy. Jakmile uslyšíte cvaknutí, je potvrzeno, že jste úspěšně odstranili stereo ze svého panelu. Pokud je stereofonní byla nainstalována pomocí šroubů, budete muset odstranit plastový obložení a vyšroubujte šrouby. Uvidíte plastový kabelový svazek za autorádia. Tato plastová úvazek spojuje stereo k vozu elektrického systému. Odpojte konektor z tohoto kabelového svazku. Posledním krokem je odpojit kladný a záporný pól jednotlivých reproduktorů z audio systému. Toto je jednoduchá. Stačí jen odpojit zbývající dráty.

Instalace nového Audio System

Prvním krokem v tomto procesu se stává velmi jednoduché, pokud jste si koupili auto audio systém s kabelového svazku. V případě, že nemáte na kabelový svazek, budete muset provést proces připojování každého drátu ručně. Zde, za to, že máte kabelový svazek společně se svým novým car audio systému, můžeme pokračovat zbývající procesu. Pokračujte a připojte konektor svazku vodičů do vašeho audiosystému vozu. Dalším krokem je připojení reproduktorů do stereo systému. Připojte kladný a záporný pól reproduktorů k vašemu autorádiu. V případě, že reproduktorový systém má pouze jeden drát, pak budete muset zakoupit novou zapojení reproduktoru pro připojení reproduktorů. Jakmile jste dokončili všechny tyto spoje, nedávejte do autorádia v jeho kabinetu. Je vždy moudré zkontrolujte, zda jsou nastavení pracovat před přišroubováním ve vašem systému car audio. Připojte záporný pól baterie k autu elektrického systému a hrají CD v novém zvukovém systému. Pokud to funguje správně, jednoduše řečeno audio systém do případu, to se dostalo spolu s a přišroubujte jej na palubní desku.

Ty by měly vést několik věcí na paměti, když přistoupíte k instalaci autorádia. Pokud váš nový audio systém nemá kabelový svazek, pak neodstraňujte kabelový svazek z auta starou audio systému. To vám pomůže při určování dráty, které budete muset ručně připojit v novém zvukovém systému. Přestože již bylo zmíněno, budu opět zdůraznit na skutečnost, odpojit Vašeho vozu baterie z audio systému, před pokračováním v instalaci.

Kdy vyměnit šokům
Otázky Auto Opravy
Výrobci automobilů Seznam
Wet Cell Battery
Car se problémům
Olej Pan Těsnění
Nejlepší Sedan 2012
Otáčkoměr Řešení problémů
Průměrné auto Životnost baterie
Driverless Car
Svorky baterie korozi

Leave a Reply