Geometrie kol nákladů

Vynález kola je hodnocen jako jeden z člověka vrcholných úspěchů a moderních automobilových výrobců udržet zdokonalování kola technologie, aby se auto jízda plynulejší a vozidla, snadno manipulovatelný. Jeden z relativně méně známých, nedoceněný, ale důležité úlohy pro údržbu automobilu je geometrie náprav. This Blog článek je zaměřen na poskytování odhad nákladů geometrie náprav a také návod k složitosti tohoto postupu. Vyrovnání je důležitá práce, která má přímý vliv na ovladatelnost a kontrolu, při jízdě. Proto je je údržbové práce, které by neměly být ignorovány. To může stát jak hodně jak $ 50 na více než 150 dolarů.

Náklady na seřízení geometrie kol

One může buď jít na dvou řízení geometrie kol nebo čtyři kola zarovnání postupu, v závislosti na stupni a umístění posunutí přítomného. Čtyři geometrie kol postup se obecně doporučuje, a to vás bude stát kolem $ 50 na $ 95. To zahrnuje kamion a auto kola zarovnání. Vyrovnávací náklady na užitková vozidla sportovní může pohybovat od $ 90 až 160 dolarů. Je jen málo cena, kterou zaplatí, srovnání s tím, co budete muset zaplatit za nahrazení pneumatiky. Pneumatiky zarovnání v high-end modelů automobilů, jako je BMW může být dražší než 300 dolarů. Některé autoservisy nabízejí záruku na pneumatiky zarovnání na omezenou dobu.

Úvod do techniky geometrie kol

Dovolte mi uvést stručné vysvětlení toho, co vše se podílí na realizaci této techniky. Je to všechno o úpravu některých parametrů spojených s vyrovnáním kol s odkazem na sobě, stejně jako pozastavení. Tam jsou tři důležité parametry, které rozhodují, jak dobře automobilových pneumatik jsou v souladu. Jedná se o následující:

Vzepětí
Castor
Toe

Camber je definován jako úhel mezi průměrem kola a kolmé nakreslené s ohledem na rovině. Je to měřítko toho, jak rovný nebo kolmo kolo je v souladu s ohledem na rovině. Odklon se měří ve stupních a v ideálním případě by měla být nulová, takže pneumatiky jsou dokonale kolmo k zemi, s pneumatikou povrchem a tvoří i kontaktní. If odklon není správné nebo mimo správnou hodnotu, pak nadměrné opotřebení kol následuje.
Castor je opět úhel souvisí pneumatik zarovnání, který měří úhel provedené řízení pivot, s čárou procházející středem kola. Tento mechanismus otočné osy jsou součástí vozu pozastavení a jejich sladění s koly přímo ovlivňuje car manévrovatelnost. Znepokojivé ricinového vyrovnání může vést k řízení manévrovacích problémy.
Posledním důležitým parametrem, který je upraven v průběhu geometrie kol, je prst úhel. Jedná se o opatření, jak jsou na auto kola uspořádány s ohledem na sobě. V ideálním případě by měly být rovnoběžné, ale pokud tomu tak není, je nezbytné, aby nesete vyrovnávací náklady a obnovit zpět do normálu, aby se zabránilo problémům při řízení vozu při zatáčení. Tak nějaká geometrie kol postup upravuje tyto tři parametry a umožňuje řízení jednodušší. To je důvod, proč by měl člověk nikdy ignorovat jak tento postup udělat pravidelně.

Kdy by geometrie kol která mají být přijata?

Další otázka, která musí být zodpovězena, je načasování řízení kola vyrovnání a jeho plánování času. Jedním z ukazatelů kol aut, potřebují vyrovnání je pozorován účinek na opotřebení. Když kola jsou nevyrovnané, a to nejen se ovládací orgán řízení obtížné, vede k potřebě včasného nahrazení kol. V ideálním případě by kolo zarovnání postup naplánován každý rok nebo po 10.000 km od běhu (podle toho, co nastane dříve). Náklady na sladění kol se liší podle modelů automobilů. Nicméně, obecně nepřekročí rozsah vyrovnávacích cen uvedených výše.

Diagnostika ječivý zvuk při akceleraci
Jak vyčistit litá kola
Ohřívače Pokyny Základní Náhradní
Nejlepší automobilových značek
Samolepky na auta
Nejspolehlivější auta
Jak dělá měniče točivého momentu Pracovní
Bezpečnosti vozidel
Car Přehřátí způsobuje
Alternátor Problém Diagnóza
Top 10 Nejspolehlivější auta

Leave a Reply