Jak se staví vlastní Boxy Autoreproduktor

Před vědět, jak vytvářet vlastní Reprosoustavy pro vaše auto, zde je stručný představu o krabice automobilů reproduktorů a jejich typy. Typ basů obdržíte od vašeho systému autorádia však nezávisí pouze na reproduktoru. Pro optimální výkon reproduktorů, budete potřebovat silné a dobře postavené reprosoustavy. Reproduktory jsou bez Reprosoustavy nebo klecích nejsou schopny dodávat plné basy, protože zvuk ze zadní straně reproduktoru ruší některé nízkých frekvencí vznikající z přední části reproduktoru.

Uzavřené kouty nebo vlastní krabice Autoreproduktor jsou menší než všechny ostatní druhy subboxes, ale jsou nejrozšířenější a snadno postavit. Neumožňují vzduch uniknout z krabice, tak dělat to obtížný pro reproduktor pro pohyb do a ven. To, v důsledku toho zvyšuje přechodové odezvy, tj. užší basy a lepší zvukovou přesnost. Tyto krabice mají dobrou příkon schopnost a jejich neprodyšně uzavřenou design zabraňuje mluvčího motoru strukturu vychladnout jako ostatních polích. Jiné než uzavřených boxů, jsou portován krabice, které používají průchod posílení hlubší a silný bas. Pásmové boxy jsou dalším typem krabic Autoreproduktor, které jsou určeny pro maximální slamu. Oni pracují skvělé pro rap, reggae a tvrdé rockové hudby jako zvuk, který přichází z je agresivní a hlasitý, v úzkém kmitočtovém rozsahu.

Kroky k vytvoření vlastních Reprosoustavy

Níže jsou uvedeny některé základní kroky, které vám pomohou vytvořit Reprosoustavy pro Váš vůz:
Věci Požadováno: ¾ palce s vysokou hustotou dřevotřískové desky, vrtačka, subwoofery autorádio, skládačka, subwoofer, Swiss Army Auto Tools, router, soubor, ¾ palce bit, dolů točitým bit, brusný papír, čepelek, metr, šrouby, tužky, silikon, pájky, pájecí pistole, lepidlo, kalkulačka, poškrábání papíru, koberec.

Pokyny:
Poraďte se se svým subwoofer nebo reproduktor prodejce zjistit správné rozměry skříně. Mějte na paměti, na účet ¾ palce na tloušťku dřevotřísky.
Pomocí tužky a pásky opatření, vyvodit zákonitosti reprosoustava na dřevotřískové desky, která by měla zahrnovat šest stranách pole a centrum dělič pro vnitřní pole oddělit dva reproduktory. Vystřihněte vysledovat vzor s pomocí skládačky.
Při použití mřížku krytu pro subwoofer, nakreslete vnější a vnitřní prostor na umístění tabule, kde chcete umístit reproduktory.
S pomocí routeru s ¾ palce bit, cestou z prostoru mezi vnitřním a vnějším kruhu na řeznou hloubkou 3/8 palce hloubky. S tímto rám reproduktoru bude spočívat na horní straně krabice.
Vyvrtejte velkou díru a pomocí skládačky snížit otvory pro reproduktory. Hladké hrany a směrované oblast se souborem nebo brusným papírem. Řez 2-palcový otvor v každé straně panelů pro konektory kabelů reproduktorů.
Nastavte pole pomocí šroubů a těsnění spár silikonem, aby žádný vzduch uniká, ale ponechat přední panel stranu, protože by to držet reproduktory.
Naneste lepidlo na vnější oblasti pole a zadní koberce a pak přiložte koberec pevně na poli. S pomocí žiletkou, střih vertikální, horizontální a šikmé čáry v hvězdičkový design do koberce, který pokrývá konektoru otvory pro reproduktory.
Dejte konektory otvory, takovým způsobem, že se obě Prong svorky jsou uvnitř krabice. Upevněte konektory šrouby a uzavřete okolí s silikonem.
Solder konektor a kabel reproduktoru, tj. pozitivní drát kladný kabel k reproduktoru a negativní drát se negativní vedením reproduktoru.
Nastavte přední panel na skříni pomocí šroubů a těsnění se silikonem. Place každý reproduktor do hvězdy designu vystřihnout na koberci. Nakonec nainstalujte kryt v autě.

Jsem si jist, že už musíte být s reálnou představu o tom, jak se postavit reprosoustavy pro Váš vůz. Vlastní reprosoustavy může buď zlomit, nebo perfektní nastavení vašeho systému Autoreproduktor, tedy postup pro stavební Reprosoustavy pro vaše auto by mělo být provedeno pečlivě a dokonale.

Bumper Repair Náklady
Přední geometrie kol
Nejspolehlivější auta někdy se budoval
Honda Vs Nissan
Jak k nahrazení kola ABS snímač otáček
Zkontrolujte napájení z autobaterie
Odpor motoru ventilátoru
Autobaterie Životnost
Auto Problémy
Brzdové destičky a rotory nákladů
Jak zkontrolovat alternátoru

Leave a Reply