Jak vyčistit litá kola

Možná jste namaloval vašeho vozidla hliníková kola doplnit barvu Vašeho vozu, nebo budete pravděpodobně používat eloxované hliníkové kola s cílem zlepšit jejich vzhled. Hlavním problémem je oxidace, která dělá tyto kola vypadají špinavé a staré. Grit, olejové skvrny, a dehtu také udělat své nejlepší, aby jim vypadají ošklivě, které v konečném důsledku, mars krásu vašeho vozidla. Níže jsou uvedeny některé užitečné tipy na jejich čištění.

Především budeme provedení úkolu tím, že kola off jednoho v době, bude to pomůže při manipulaci s volantem snadno, zatímco pokračuje s úkolem.
Před zahájením, odebrat položky jako centrum-čepice, dříků ventilů kryty, atd. Tím se sníží plocha k čištění a budete moci pracovat bez překážek.
Horké prachové částice vzniklé z použití brzd nakonec vést k problémům, prachové částice mixed s dehtem z cesty, a mastnoty mohou uvíznout na kolo.
Po několik charakteristik, které můžete použít pro odstraňování skvrn. Před zakoupením čisticí roztok nebo pasty nebo gel, ujistěte se, že neobsahují amoniak bezvodý chemikálie nebo kyseliny. Ačkoli čisticí roztoky obsahující tyto chemikálie dostane špínu kovové povrchy a dělá to vypadat lesklé, účinek je krátkodobý. Amoniak a bezvodý chemikálie mohou etch a věková kovu v kolech předčasně. Tyto chemikálie mohou způsobit zpětnou oxidaci a pošpinit tyto kola.
Pokud jste vybaven Váš vůz slitiny mag nebo kola z hořčíkové slitiny, vím, že je bílé barvy, které nelze zlepšit leštěním, pokud je méně než 20 procent z hořčíku v něm.
Dalším krokem je umýt kolo. Použijte čistící roztok, aby byly všechny volné nečistoty mimo kola.
Pokud se chystáte použít kartáč, pak použijte kartáč, který je mnohem měkčí a nezanechává škrábance na povrchu.
Snažte se dostat každý kout a skulinu, jak se zbavit na volné špíně. Poté, osušte jej pomocí čistý hadřík nebo ručník.
Dále budeme řešit odstranění odolných olejové skvrny a dehet, které přežily prádlo a stále přítomné na povrchu.
Ty mohou být odstraněny pomocí vosku a mastnoty odstraňovač řešení, jako je barva prep. Nalijte malé množství tohoto roztoku v malém květináči.
Namočte měkký hadřík v roztoku mastnoty remover a otřete se kolo několikrát. Pokud skvrny přetrvávají, otřete kolo s čistým hadrem a znovu použít více vosku a mastnot řešení na kola povrchu.
Jámy, jsou-li přítomni, je třeba vyleštit, aby se jich zbavit. Pamatujte si, že hrubší brusný pad nebo brusný papír, tím více hluboké být škrábance, že zanechává.
Použijte nejlepší stupeň podložky nebo nejméně, můžete začít s je 400 drť mokrá a suchý papír a pak odbýt svou práci a odstranit škrábance, použijte 600 zrnitosti papíru.
V ideálním případě, je doporučeno, aby při teplotě nižší než 180 o zrnitosti brusného papíru na hliníkových kolech, ale pokud to situace vyžaduje, můžete vybrat 80-2000 zrnitosti brusného papíru.
Dávejte pozor, aby stroke rovnoměrně a přímočaře, kolem ráfek a na tvářích, aby dosáhli nejlepších výsledků.
Když se přesunete z jednoho kamínku papíru další, buff pod úhlem 90 stupňů ve směru, který jste použili při posledním zrnitosti papíru.
Vyčistěte hadříkem tak často, jak je to možné odstranit volné nečistoty z povrchu se pracuje v, spíše než pracovat do povrchu.
Tento postup opakujte dokud jste si jisti, že kolo je vyčištění všech skvrn a jam. Zvláštní opatrnosti při čištění plochy s maticí-díry, v rozích a kloubů, zejména tam, kde je povrch připojí na hub.
Pokud jste spokojeni s výsledkem, umýt kolo, jak se zbavit použitého čistícího roztoku a nečistot z povrchu.
Leštění alu kola se vždy doporučuje po jeho mytí, tak použijte měkký a čistý hadřík na první, nechte kolo suché a pak můžete použít některý z leští k dispozici nebo si vybrat vosku a vyleštěte jej.
Opakujte kroky uvedené výše pro ostatní kola.

Po dokončení se všemi koly vozidla, možná budete chtít jít ještě o krok dále a malovat ráfek s barvou, ale je doporučeno nechat tuto práci s odborníky, pokud jste pevnou ruku. Umyjte auto dokončit práci, a s šálkem kouřící kávy v ruce, můžete zastavit a obdivovat zápis.

Je snadné snít o tom, lesklé a poutavé vozidla, ale je obtížné udržet jeden na naše vlastní. Pokyny uvedené výše jsou snadno sledovat a můžete získat požadované výsledky s ním.

Bubnová brzda odstranit
Jak vyměnit alternátoru
Elektrické auto anténa
Průvodce pro Car Care
Nejlepší Concept Cars
Nejspolehlivější auta značky
DVD přehrávač Recenze
Car Přehřátí způsobuje
Jak změnit regulátor tlaku paliva
Okno Odstín Odstranění
Hybridní autobaterií

Leave a Reply