Kdy vyměnit Brzdové destičky

Brzdy jsou nejdůležitější součásti vozidla. Můžete si myslet, že je to motor, který je důležitý pro řízení vozidla. Ano, to je jeden z důležitých součástí vašeho vozidla, ale co když vaše auto neměl brzdy? Jak by se to zastavit? Zastavení auto, kdykoliv budete potřebovat, je opravdu důležitější než zrychlovat to. Pokud vaše brzdy jsou opotřebované, může váš vůz nebude schopen zastavit efektivně. Proto údržba brzdového systému hraje klíčovou roli při plnění vašeho vozidla. Ale jak vědět, kdy vyměnit brzdové destičky? Vaše brzdy vám řeknou sami. Stačí jen věnovat jim pozornost.

Brzdové destičky Výměna
Hlavní funkcí brzdového systému je produkovat tření mezi brzdovými destičkami a brzdovým rotorů. Brake destičky jsou desky ocelové doprovodné a mají třecí materiál vázán na povrch, a brzdové kotouče jsou silné kovové disky, které jsou připojeny k vozidlu hnacích náprav. Když stisknete brzdový pedál, je síla působící na brzdové destičky, které jsou nuceny proti brzdových rotory vyrábějí tření. Tření je odpovědný za snížení rychlosti brzdových rotorů, případně zastavení vozidla. Konstantně vysoký tření na polštářky brake způsobí povrch opotřebení, a tím ovlivňují brzdný výkon vozu. Měli byste pravidelně kontrolovat brzdové destičky na Váš vůz, pokud chcete, aby se zabránilo nehodám způsobeným brzdovými selhání.

Nejdůležitější a zřejmé znamení je, když slyšíte vaše auto squealing nebo pískání, pokaždé, když použije brzdy. Většina brzdové destičky mají měkké kovové výstupky na nich, které produkují pronikavé vrzání na kontaktu s brzdovým rotoru. To ukazuje, že třecí materiál současnosti kolem obložení brzdy opotřebované a potřebuje vyměnit. Brzdové destičky lze otřásl nebo chrastítko s uvedením volných dílů.

Když máte pocit, že vaše auto není kontrolováno vámi pouze, že je, když si všimnete tažení vozu z jedné strany na druhou, to znamená, že je čas zkontrolovat brzdy. To může také způsobit kol mání, které mohou být obtížně kontrolovat a může vést k nebezpečné nehody. To jasně ukazuje, že je něco v nepořádku s brzdových destiček a je třeba je vyměnit.

Nejlepší volbou je vizuálně zkontrolovat brzdové destičky pravidelně. Mnoho vozy byly otevřeny ráfky, které vám umožní vidět brzdové destičky bez nutnosti demontáže pneumatiky. Podívejte se na třecího materiálu na brzdové destičky. Pokud je vážně opotřebení, může nechat drážky ve brzdového rotoru. Pokud existují hluboké rýhy nebo výsledky na rotoru je čas na změnu rotor spolu s brzdovými destičkami.

Životnost obložení brzdy závisí na mnoha faktorech, jako je složení brzdovém obložení, tření použitý materiál, hmotnost vozidla, vaše řidičské návyky, atd. Změna brzdové destičky příliš často je jakákoli doba, lepší než měnit příliš pozdě. Čím více budete používat brzdy, dříve se opotřebovávají a kratší je jejich životnost. Můžete udělat brzdového obložení vyměnit manuálně nebo to udělat odborník.

To bylo všechno o brzdových destiček a metody pro výměnu nefunkčních nich. Doufám, že máš odpovědi na otázku “kdy máte vyměnit brzdové destičky a rotory”. Takže se nemusíte ignorovat, když vaše auto se snaží něco říct!

Světlomet Lens Restoration
Car Audio Velkoobchod Prodejci
Rozdíl mezi střešního okna a Moonroof
Bubnová brzda odstranit
Pneumatiky Zarovnání Náklady
Olej Pan Těsnění
Okna auta náklady na opravu
Kované Kola Vs. Litá kola
Parkovací brzda Opravy
Nahradit alternátor pás
Brzdové vedení Opravy

Leave a Reply