Keyless dálkové programování

Dálkové rychloupínací systém je systém vyrábí AB Makkar, strojní inženýr, aby vzdáleně povolit nebo zakázat přístup ke všemu, od zemí, stavební, automobily, atd. Běžně používané v automobilech, tento systém funguje tak, že provedením všechny základní funkce Typický klíče od auta bez jakéhokoliv fyzického kontaktu s vozem, stejně jako zamknutí / odemknutí na centrální zamykání na dálku, i když jste několik metrů nebo uvnitř budovy, nebo zapnutí / vypnutí osvětlení interiéru, atd. Před tím, než keyless vzdálené programování, dejte nám nejprve snaží pochopit, jak vzdálené keyless systém funguje.

Jak se Remote Keyless System Work?

Funkce pro vzdálený keyless systému jsou především přítomny na klíči nebo vestavěný do klíče zapalování rukojeti. Tlačítka na FOB se používají pro zamykání a odemykání dveří, nebo na podporu jiné auto nástroje jako otevření / zavření zadní dveře zavazadlového prostoru, okna, atd. systémové funkce pomocí rádiových vln vysílání na určité frekvenci, která se liší v závislosti na zemi je použit palců Například, nejvíce vzdálené keyless systémy v Severní Americe a Japonsku pracují na 315 MHz frekvenci, zatímco v Evropě tyto systémy práce na 433,92 MHz. Nicméně, v dnešní době záloha vzdálené keyless systémy využívají šifrování udržet auto zloději v zachycení a spoofing signál. Chcete-li označit, zda je vůz zamknutý nebo odemknutý tam jsou některé nenápadné nastavit blikání vozidel lampy nebo výrazné zvuky jiné, než na roh nebo někdy Horn se, že pípne dvakrát naznačují, že auto bylo odemčené, a pípne jednou signál auto má byly zablokovány.

Jak naprogramovat dálkové ovládání Remote?

Přívěsek na klíče vyzařuje zvláštní rádiové frekvenci s přiděleným, zřetelný digitální identity kódu, který je identifikován vozu počítači. Proto, centrál dálkový programování není nic jiného než programování auto počítač, není FOB sám. Nicméně, zde jsou keyless vstupu vzdálený programovací instrukce následovat:
Přijmout veškerá dálková ovládání nebo klíčenky vozidla na straně a zajistí, že všechny dveře, okna, atd. jsou uzavřeny v průběhu programování.
I když budete potřebovat pouze jeden dálkový ovladač pro vstup programovacího módu, by měly být všechny dálkové ovladače se programují na stejnou dobu.
Sedět v autě a otočte klíč do “o” poloze tak, aby palubní rozsvítí a potom, během 5 sekund stiskněte zamykací tlačítko na dálkovém ovladači pro druhé, nebo tak, a pak uvolněte tlačítko.
Otočte klíč do polohy “vypnuto” a znovu opakujte výše uvedený krok nejméně 3 až 4 krát, do 5 sekund z předchozího kroku.
Když otočíte klíčkem, aby “na” pozici pro počtvrté, stiskněte zamykací tlačítko na dálkovém ovladači, zámky, aby cyklistický zvuk, ale bude odemknout v tomto bodě. Nyní je váš systém v programovacím režimu a zajistí, že nemusíte otočte klíčem polohy “vypnuto”.
Po vstupu do programovacího režimu, do 5 sekund stiskněte zamykací tlačítko na dálkovém ovladači pro druhé nebo tak, a pak uvolnění. Krok by měl být dokončen do 10 sekund a vždy, když je stisknuto tlačítko dálkového, musí zámek opakovat v opakování sekvencí.
Nakonec vypněte zapalování úplně, vyjměte klíč, vystoupit z auta a zavřel za sebou dveře. Keyless vzdálené je nyní naprogramován a měl by fungovat.

Proto, keyless remotes vám umožní zadat své auto bez tápání pro klíče, který je nejen pohodlnější, ale také důležitý z hlediska bezpečnosti car pohledu.

Převodovka Problémy
Car Top nosič zavazadel
Rychloměr nepracuje správně
Nejlepší automobilových značek
Reproduktory do auta Installation
Mrtvý autobaterie
Kdy vyměnit rotorů
Jak diagnostikovat Car problémy
Problémy spínač zapalování
Příznaky Bad Palivové čerpadlo
Top 10 Nejrychlejší auta ve světě

Leave a Reply