Mistr válec Opravy

Při řízení auta, jste cítil rozmačkaný nebo měkký pocit při stisknutí brzdy? Pokud ano, znamená to, že budete potřebovat hlavního válce opravu. Při stisknutí brzdového pedálu, bylo by to potopí a bude dotýkat podlahy. Navíc, úniky brzdová kapalina interně v rámci hlavního válce. Kdykoliv se taková věc stane, budete muset stisknout brzdový pedál znovu a znovu, aby se zastavit auto. Obvykle, když hlavní válec potřebuje opravu, zjistíte, brzdovou kapalinu unikající buď z blízkosti kol nebo z hlavního válce samotné. Takže pokaždé, když zaznamenáte fluid neprotékající ven a zároveň brzdy nefunguje tak dobře, ujistěte se, zda hlavní brzdový válec. Zde vám přinášíme několik tipů na opravu hlavního válce.

Jak opravit Master válec

Prvním krokem opravu hlavní válec je identifikovat nádrž a hlavního brzdového válce. Musíte určit součásti hlavního válce, čidla na výši brzdové kapaliny a tekuté linky. Jakmile jste identifikovali je, budete muset odstranit víčko nádržky brzdové kapaliny a zavést brzdové kapaliny nástroj pro odstranění zbavit brzdové kapaliny. Po odstranění Brzdová kapalina, znovu se válec a znovu víčko. Také je potřeba odstranit elektrické vedení, které se připojují k senzoru hladiny kapaliny. Obvykle se tyto elektrické linky jsou opatřeny bezpečnostními klipy a těchto potřeb na uvolnění před odpojením.

Jakmile jste provedli tyto kroky, budete muset nainstalovat řádku klíč na tratích brzdové kapaliny. Čára klíč je zvláštní v tom smyslu, že může držet pět bodů místo dvou bodů v normálním klíčem. Linka klíč dává více energie a současně době nepoškozuje armatury. Přesuňte klíč ve proti směru hodinových ručiček tak, aby se uvolnily kování z hlavního válce. Jakmile jste odstranili všechny armatury, je třeba odstranit upevňovací šrouby hlavního válce s pomoci nástrčným klíčem. Po odstranění upevňovací šrouby, vyjměte hlavní válec z vozidla.

Jakmile jste odstranili všechny nečistoty z hlavního válce, můžete ji přeinstalovat, pevně dotáhněte upevňovací šrouby, připojte kapaliny, potrubí a snímač. Hlavní válec by měl být naplněn novou brzdovou kapalinu. Čtyři šrouby odvzdušňovací brzdové kapaliny na kola válce nebo brzdový třmen je třeba uvolnit. Jakmile všechny tyto kroky jsou dělány s, vyzkoušejte brzdový pedál stisknutím této ikony. Zde budete muset pomoci někoho, jako osobu bude muset zavřít čtyři šrouby brzdového odvzdušňovacího při sešlápnout brzdový pedál. Pomalu nechte pedál návrat k normálu, protože to by se nechal novou kapalinou do válce.

Hlavní válec náklady na opravu

Hlavní válec oprava vyžaduje velkou péči a čas kromě zkušeností. Odstranění každou část vyžaduje řadu odborných a drahé nástroje tvorby opravu hlavního brzdového válce komplexní a nákladná záležitost. Pokud si to udělat u prodejce, můžete očekávat, že vysolit kdekoli v rozmezí US $ 300 – 350. Nicméně, může jít vyšší a závisí na rozsahu opravy. Opět platí, že pokud máte nahradit jednotlivé master válce v každém kole, by se náklady zvýší. Na druhou stranu, pokud si můžete udělat sami doma, nemusíte platit tolik. Stačí jen zaplatit za brzdovou kapalinu, kromě nástrojů, které budete potřebovat pro opravu.

Tak, hlavní válec oprava není tak těžké, jak by mnozí myslí. Je vždy lepší zkusit dělat sami, ale pokud nemůžete, dostat to děláno u renomovaných mechanik obchodě, takže máte jistotu, kvalitní služby.

Diagnostika skřípavý zvuk při otáčení Váš automobil
Car Audio Instalační příručka
Poplašné systémy pro automobily
Rozdíl mezi střešního okna a Moonroof
Zadní brzdové destičky Výměna
Bad Příznaky ložisko kola
Audio knihy
Alternátor Problém Diagnóza
Střešní okno Instalace
Jak často vyměnit brzdové destičky
Brzdový třmen Opravy

Leave a Reply