Nejlepší předního kola řídit auta

V automobilovém trhu, většina aut se obvykle dodávají s předním ovládacím pohonu kola. Přední auta pohonu kola jsou určeny k použití na standardních silnicích a pro každodenní jízdy účely. Nicméně, pokud chcete auto, které si můžete vzít na terénu a zasněžených oblastech, tyto typy vozů nejsou vhodné. Jejich výkon na kluzkých silnicích je lepší než zadní kola řídit auta ačkoli. Pohon všech kol auto je nejvhodnější pro náročné jízdy výzvy. Ve většině aut od známých značek, budete mít možnost buď pohonem předních kol nebo všech kol. Přední auta pohonu kola jsou dobrou volbou, pokud si chcete koupit rodinný sedan.

Nejlepší předního kola řídit auta

2011 Chevrolet Cruze LS
Tento vůz od Chevroletu je výsledkem dobrý vzhled a styl, bezpečnost, a hodnotu za peníze. Varianta LS je namontována s 136-hp 1,8 l DOHC I-4 motor a 6-stupňovou manuální převodovkou převodovkou. To má StabiliTrak elektronické kontroly stability a trakce systém, který funguje ABS v případě potřeby. Tato bezpečná-to-drive car obsahuje celkem 10 airbagů pro bezpečnost cestujících. S palivovou ekonomiku 26/36 MPG ve městě / dálnice, to je jeden z nejvíce úsporných vozidel. Navíc, je tento vůz ceněný u asi 17,000, což je docela přijatelné.

2011 Dodge Avenger Express
Na první pohled by se mohlo toto auto rozdávat vzhled o muscle car, který není. Je to středně velký sedan od svalové značky Dodge, která se honosí 2,4-litrový I4 DOHC 16-ventil motoru, který generuje sílu 173 koní. Na palivové účinnosti 21 MPG města a 30 mpg na dálnici, kilometrový je přijatelná. Získáte 4-rychlostní automatickou převodovkou na této Dodge. Nejzákladnější model, který je Avenger Express je k dispozici asi 19.500 dolarů. Pokud jde o bezpečnost, se skládá ze šesti airbagů, ESC, kontrola trakce, a ABS.

2011 Honda Accord LX Sedan
Tento vůz od Hondy, je údajně získaly řadu ocenění za bezpečnost silničního provozu a také hodnotu za peníze. To je pravděpodobně jeden z nejpopulárnějších vozů v Americe. Má standardní technickou konfiguraci s 2,4 l 4-válec DOHC motor, produkovat 177 hp. Varianta LX z Accord má 5-stupňovou manuální převodovkou. Na palivové nádrži 18,5 galonů, to dává 23 MPG ve městě a 33 mpg na dálnici. Jedná se o kompletní bezpečnostní balík s Assist stability vozu (VSA) s kontrolou trakce, ABS, EBD, brzdový asistent a. Navíc, cena je také cenově dostupné kolem 21.000 dolarů.

2011 Hyundai Sonata GLS
To je nejvíce stylový a levný luxusní automobil v automobilovém trhu. GLS varianta tohoto elegantní vypadající auto má 2,4-litrový motor, který má sílu 198 koní. 6-stupňová manuální převodovka je standardem, který může být upgradován na automatickou převodovkou. Být luxusní vůz, bezpečnost je také považován za, což je důvod, proč přichází s funkcemi, jako je ESC, systém kontroly trakce, a EBD. Najeto je lepší než Accord na 24/35 MPG ve městě / dálnice. Základní cena této varianty se považuje za asi 19.500 dolarů.

2011 Honda Civic Sedan DX
Stejně jako Accord, to je také velmi populární dvoudveřové auto na americkém automobilovém trhu. To má jednoduchý technický nastavení s 1,8-litrovým 16-ventil SOHC motoru, 140 HP, a 5-stupňovou manuální převodovkou. Najeto Občanské Sedan je prohlašoval, že je kolem 26 MPG ve městě a 34 MPG na dálnici. Spolu se standardními funkcemi, jako je asistence stability vozu (VSA), kontrola trakce, ABS, EBD a, ale také má tělesnou strukturu, která je vyrobena podstatně snížit dopad hlavy-na srážky. Na základní cenou o $ 16,000, to je jeden z nejvíce levných sedanů.

2011 Toyota Camry
To je jeden z nejprodávanějších a nejspolehlivějších modelů z Toyoty. Je to středně velký sedan, který má bezpečnost, stejně jako komfort funkce. Velmi Základní model je sloučena s 2,5-litrový 4-válcový motor DOHC, který přispívá k celkovému výkonu 169 koní na 6-stupňovou manuální převodovkou. On-off fungování řízení stability vozu (VSC), lze ovládat spínačem. S kilometrů prozatím dvacet dva třicet třitina MPG ve městě / dálnice, je to úspornější auto. V základní ceně 20.000 dolarů, nebudete muset utrácet hodně na sedanu FWD.

Další předního kola řídit auta

Ford Fiesta
Ford Fusion
Ford Taurus
Ford Focus
Mitsubishi Eclipse
Volkswagen Jetta
Volkswagen Golf
Volkswagen Passat
Honda Fit
Honda Insight
Suzuki SX4 Sedan
Toyota Yaris
Toyota Avalon
Toyota Corolla
Mitsubishi Lancer
Mitsubishi Galant
Nissan Altima
Nissan Maxima
Hyundai Accent
Hyundai Elantra
Hyundai Azera
Kia Optima
Chevrolet Aveo
Chevrolet Impala
Chevrolet Malibu
Buick LaCrosse

To je obecný nejlepší pohon předních kol vozů seznam. Existuje mnoho dalších modelů, které bychom mohli přišel o. Výše jmenovaných jsou jen některé z nejpopulárnějších a spolehlivé ty. Subaru je značka, která nenabízí žádné vozidlo s přední nebo zadní pohon kola, a je nejpozoruhodnější na výrobu AWD auta.

Jak Bleed Brzdy
Auto Dent Removal
Uzamčené Keys v Car
Odstranění výplně dveří
Spray Painting
Lamborghini Historie
Brzdy Rotory Náhradní Cena
Honda vs Toyota
Keramické brzdové destičky
Driverless Car
Létající auta

Leave a Reply