Nejlepší Reproduktory do auta

Zřídka najdete auto, které bylo cestování mute. Ať už je to pro milovníky hudby, vášnivé řidiče, dlouhá cesta, nebo řízení přes hustou provozu na hlemýždí tempo. Dobrý audio systém, který hraje svou oblíbenou hudbu rozhodně dobrý pocit booster. Ale chytrý a dobrá hudba systém nestačí, aby vám nejlepší výkon. Efektivní a komponentní zvukový systém je poslední poznámka na grafu pro nejlepší hudební výstup. To je téměř náboženstvím, zeptejte se svého nejlepšího kamaráda pro nejlepší auto reproduktoru nebo váš kolega, který je nainstalován jeden v autě. No, ano, slovo z úst byla vždy silná reklamní režimu, a musím říct, že zaručený taky. Nyní máme širokou škálu reproduktorů a zvukových doplňků, které zářilo skrz auto výstavách, předváděcích, motoristických časopisů, a další. Tak jak si vybrat ten nejvhodnější? Máme rychlý přehled některých faktorů, které se v dobré auto reproduktory, a seznam nejlepších auto reproduktory na trhu dnes.

Doporučené Reproduktory do auta
Sestavili jsme širokou škálu spolehlivých a renomovaných auto reproduktory, s ohledem na jejich značky, kvalitu a hodnocení. Pojďme zjistit některé, které jsou v drážce.

Hybridního Audio Clarus C51-2: velký nízkonákladové se zabývá některými z nejlepších třídy funkcí, které dělá sadu 5.25 řidičů. Vynikající mid-basa a výšky, obrovská členitost vysoké definovaného zvuku dělá bestseller tohoto produktu.
Phoenix Gold RSD-65CS: Jedná se o levný, ale jsou jedním z nejúčinnějších reproduktorů a snadno se instalují příliš. Obousměrná komponentní systém dělá je vhodný pro jakýkoliv styl hudby. Kvalita zvuku je více než hodnota k ceně.
Pioneer TS-A6963R: Tento reproduktor má možná nejjednodušší instalaci s jasnými středy a silné a účinné basy. Má vylepšený zatížitelnost a nejlepší technologií pro lepší zvuk, tento reproduktor je celá hodnota pro vaše peníze.
Hertz MLK 165: Tyto reproduktory, aby jeden z nejlepších balíků s nějakým neuvěřitelné basy, definované zvuk a vynikající výstředná reakce a linearita. I když tyto nemusí jít snadno na kapse, ale opravdu stojí jako jeden z nejlepších reproduktorů automobilu pro basy.
Sony XS-GTX6930: Oni ovládají drážky s 3 pásmové reproduktory a santoprene prostorový zvuk. Tyto Xplod GTX řady reprosoustavy nastaveny vypálit hudbu žít s vysoce orientovaného polyolefínovém (HOP) kužel Surround a in line výhybek pro high-definition detailu.

Tyto reproduktory se některé z nejlepších kvality hlukem a účinků. Některé další graf rangers mlátit reproduktor jsou:

Polk Audio DB6501
Ohnisková vzdálenost Utopia Be č.6

Kenwood Black 12 Subwoofer
Boss Audio CH6950

Pyramid 3,25
Bazooka BTA10100

Dynaudio Esotec 242
Genesis Audiophile

Alpine Type-R SPR-17S
Nekonečno 6929I 330W

Morel Supremo 6
Seas Lotus PS165 / 1

Legacy 8 & rsquo
Zapco CK-16.2

Rockford Fosgate
Pioneer TS-A6963R

Shoppers Guide
Při volbě těchto reproduktorů, existují různé faktory, aby zvážila. Před instalací auto reproduktory, je moudré nejprve studovat kapacitu Vašeho vozu. Ujistěte se, že máte vhodný audio zařízení, které podporuje a napájí reproduktory. Zkontrolujte, zda vaše auto hlava má výstupy, které budou podporovat rozšíření reprosoustav. Citlivost reproduktorů je důležité, je to v podstatě, jak velkou moc vaše auto stereo můžete skutečně dát reproduktor. V závislosti na nízké pohonem autorádia nebo vysokým výkonem, vyberte reproduktory, jako je nízká citlivý pro vysoce výkonné a vysoce citlivá na nízké poháněl stereo. Také, jak velkou moc reproduktor zvládne třeba zvážit. Velikost reproduktoru a design je také důležité, měla by odpovídat interiéry a další součásti vašeho vozu. Rozhodněte se, jaký druh reproduktorů, které potřebujete, kompletní sortiment reproduktorů nebo komponentní reproduktory. Kompletní sortiment z nich jsou dobré, pokud hledáte pro změnu vašeho původního továrního reproduktory v rozpočtu, zatímco komponenty reproduktory vám živou hudbu s mimořádně definovaným zvukem. Můžete si také vybrat reproduktory odpovídajícím způsobem, pokud máte specifický hudební styl vládnout audio.

Jakmile zvážit a zkoumat požadavky a nastavení vozu, výběr z nejlepších nebude úkol. Také, mnoho času, může zvuk v showroomu lišit od skutečného výstupu v autě. Takže pořádný výzkum a trochu studie dobro. Vynikající zvukový systém bude klást život v hudbě, a jistě nastavit náladu vysoká, zatímco se budete řídit!

Odhady Auto Opravy
Brzdy Rotory Náhradní Cena
Únik oleje Opravy
Car Zvuky a co znamenají
Dashboard Opravy
Odstraňování Car Elektrické Problémy
Power Windows nepracuje
Plyn Tank Repair
Spray Painting
Odometer Opravy
Levné RWD auta

Leave a Reply