Nejlepší rodinné auto 2012

Rodinné vozy musí být prostorná, aby to vyhovovalo větší počet cestujících. Musí mít také potřebné bezpečnostní prvky. Tyto vozy budou mít dobrou spotřebu paliva. Nicméně, to není jen úspora paliva, ale funkce, jako je dostatek vnitřního prostoru, který drží význam. Tyto vozy nejsou určeny pro každý jednotlivý účel (sportovní, luxusní, atd.). Stručně řečeno, rodinné vozy jsou ne-nesmysl automobily vyráběné na funkčnost, nikoli atraktivním designem a výkonem. Projektování a celkový vývoj rodinných vozů je proto, provádí tím, že se v úvahu řada faktorů. Zde jsou některé z modelů nejlepších rodinných aut pro rok 2012.

Nejlepší Rodinné Auta na rok 2012

Zde je několik populárních modelů vozidel vhodné pro použití rodiny. Informace by měly, aby si vědomi pozoruhodných rysů těchto vozidel.

Toyota Prius

Toyota Prius je v podstatě hybridní automobil s velikostí základní motor 1,8 litru. Čistý výkon generovaný hybridní a pravidelné motor tohoto vozu je 134 koní. Elektronicky řízená plynule měnitelný převod (ECVT) systém je používán v tomto hybridním pohonem. Řídící mechanismus vozu je založen na elektrický posilovač řízení (EPS). Účinnost paliva, dostatek místa pro cestující a náklad a bezpečnostních prvků, aby se Toyota Prius ideální auto pro rodiny s dětmi. Paliva pro města a silnic je 40 mpg a 44 mpg, resp. Mezi bezpečnostní prvky patří Enhanced Vehicle Stability Control (VSC), elektronické rozdělování brzdné síly (EBD), Anti-lock brzdový systém (ABS), systém řízení trakce (TRAC), Smart Stop technologie (SST), Lower kotvy a řetězy pro děti ( LATCH), Pre-Collision System (PCS), sedací senzory pásů varování pro řidiče a cestující, atd. Toyota Prius je navržen pro maximalizaci prostoru pro cestující. Tento vůz má hatchback stylu, orgán, který pomáhá zvýšit nákladový prostor. Zadní sedadla nabízejí dostatek prostoru pro cestující a také přijít s nastavitelnými opěrkami hlavy. Vyvolávací cena Toyota Prius je 24.000 dolarů.

Mazda 5

4-válec 2.5 liter DOHC motor Mazda 5 generuje 157 koní síly. Automatické stupňová převodovka Systém má 5 úrovní, zatímco použití má člověk 6 úrovní. Tato rodina SUV má 6 míst, které jsou uspořádány do 3 řádků. Po sklopení 3. řady, může 44,4 ft3 prostor vytvořen pro náklad. Některé z prvků, které znamenalo pro komfort a pohodlí jsou automatické klimatizace (který také filtruje pyly), Bluetooth hands-free telefon, centrální zamykání (2-stage odblokování), se vztahuje Visor kosmetická zrcátka, osvětlená vstupní, atd. Bezpečnostní funkce Mazda 5 patří ochranu, kterou nabízí 5 airbagy, trojité “H” Výstavba a dalších vyspělých bezpečnostních prvků. Triple “H” Výstavba zvyšuje strukturální tuhost a tím, zvyšuje sílu kritických oblastí vozidla. Standardní Traction Control System (TCS), Dynamic Stability Control (DSC), sledování tlaku v pneumatikách systém (TPMS) a elektronické brzdné síly (EBD), patří mezi vyspělé bezpečnostní prvky. Paliva v městském provozu a dálnic je 21 mpg a 28 mpg, resp. Vyvolávací cena Mazda 5 je 19.600 dolarů.

Ford Focus

2.0L Ti-VCT GDI I-4 motor Ford Focus vytváří sílu 160 koní. Toto auto je dodáván s 5-stupňovou manuální a 6-stupňovou automatickou systémů rychlosti přenosu. Nejnovější technologické vlastnosti, jako je hands-free Sync, automatizované parkovací asistent, MyFord dotykovým displejem atd. přijít na relativně nižší cenu v Fordu Focus. Dotkněte se MyFord systém nepřináší s sebou nepořádek tlačítek a knoflíků, místo toho přichází s dotykovým displejem a je provozován pomocí hlasových příkazů. Počet míst k sezení je 5, zatímco celkový objemem cestujících, které mohou být ubytováni ve vozidle je 90,7 ft3, zavazadlový prostor objem 13,2 ft3. Komfort a pohodlí vlastnosti Fordu Focus patří centrální zamykání, přední přihrádky dveří úložného prostoru, osvětleného vstupu, stropní lampy, systém filtrace vzduchu, Manuální klimatizace, atd. Ve všech, interiéry tohoto vozidla jsou stylově zařízené a dostatečně prostorná pro rodiny s dětmi . Paliva je jedním z faktorů, který dělá Ford Focus jedním z nejlepších rodinných aut. Najeto z 26 mpg a 36 mpg je získat v městských podmínkách a dálnic, resp. Vyvolávací cena Ford Focus SE (5-dveřový) je 18.300 dolarů.

Kia Optima

2.4 liter 4-válcový motor Kia Optima generuje sílu 200 koní. Přeplňovaný 2.0 liter motor generuje 274 koní síly. To není run-of-mlýn, neatraktivní druh rodinný vůz, ale má dobrý vzhled, stejně jako na požadovanou funkčnost. Lemy jsou k dispozici v Kia Optima patří LX, EX, EX Turbo, SX a Hybrid. Manuální šestistupňová převodovka systém je standardem pro LX trim, zatímco pro všechny ostatní výbava, se používá šestistupňová automatická převodovka systém. Čtyřcestný výkon sedadlo spolujezdce, panoramatické střešní okno, vyhřívaná zadní sedadla, vyhřívaná a odvětrávaná přední sedadla, funkce ovladače paměti jsou funkce dostupné pro EX a SX lišt. The Uvo elektronika systém rozhraní je k dispozici ve všech obrubách kromě LX. Bezpečnostní funkce tohoto vozu patří trakci a kontrolu stability, čtyři-kolové brzdy protiblokovací kotoučové, boční hlavové airbagy, boční airbagy, atd. Fuel Economy všech ostatních lišt kromě hybridního modelu je 24 mpg a 34 mpg ve městech a na dálnicích, respektive . Pro Hybrid lemem Kia Optima, paliva je 35 mpg a 40 mpg ve městech a dálnic, resp. Vyvolávací cena Kia Optima je 19.500 dolarů.

Toyota Sienna

Toyota Sienna je v podstatě minivan vhodný i pro velké rodiny. 4-válec 16 ventilů Dual VVT-i 2.7 liter motor generuje výkon 187 koní. Toyota Sienna má elektronicky řízená automatická převodovka systém s 6 úrovní. Toto vozidlo je v obou AWD a FWD drivetrains. AWD funkce je užitečná zejména pro ty, kteří mají často řídit sněhem a deštěm. Tichý a plynulá jízda si můžete vychutnat v Toyota Sienna. Toto vozidlo je určeno pro sezení 7-8 cestujících v závislosti na modelu. Údaje úspory paliva pro městské podmínky a dálnic jsou 19 mpg a 24 mpg, resp. Vyvolávací ceny Toyota Sienna je $ 25,000.

Zde jsou další možností pro ty, kteří hledají pro rodinné automobily. Tyto vozy jsou rozděleny do různých skupin, jako jsou sedany, přejezdy, úsporné automobily, atd.

Palivo účinný Cars

Honda Civic Hybrid
Chevrolet Cruze Eco

Crossovery

Honda CR-V
Kia Sorento

Sedany

Toyota Camry
Volkswagen Passat

Velké Cars

Honda Odyssey
Dodge Durango

Rozpočet Cars

Chevrolet Sonic
Hyundai Elantra

Rodinné vozy jsou vyráběny s cílem nabízet výkon, stejně jako dostatek osobní a nákladní prostor. Design a luxusní prvky obecně se zadní sedadlo v procesu navrhování těchto vozů. Nicméně, tam jsou výjimky, jako je Kia Optima, která shrnují ve výkonu spolu s atraktivním designem. Proto zákazníci, kteří mají mnoho možností v dnešním konkurenčním automobilovém trhu. Udělat správnou volbu s přihlédnutím váš rozpočet a specifické potřeby.

Okna auta náklady na opravu
Anti-lock brzdový systém
Nejlepší Reproduktory do auta
Příčiny Skřípavý zvuk při řízení
Alternátor Problém Diagnóza
Palivová nádrž Čištění – Benzín Tank oděvů
Automotive Tipy pro řešení problémů
Auto brzdí
Vagon servisní Plán
Dekorativní Mats podlahy auta
Jak vyměnit brzdové rotorů

Leave a Reply