Nouzový brzdový svítí – Co dělat?

Ze všech různých subsystémů, které tvoří hladké fungování vašeho vozu možné, jednoho jejíž výživné si nemůžete dovolit ignorovat je auto brzdný systém. Bez dobře fungující auto brzdí váš řidičský může být potenciálně katastrofální. S řadou různých modelů automobilů na trhu, je to mimořádně možné poukázat na to, co přesně může být problém, když parkovací brzda svítí, i poté, co jste uvolnil brzdu. To, co následuje, je obecný diskuse o možných příčin, které mohou vést k problémům Auto Brake vedoucích k trvale zapnutý brzdění světlo.

Nouzový brzdový svítí – možných příčin

Primární funkce světla nouzové brzdy je určit, kdy je parkovací brzda nebyla uvolněna. Nouzové nebo parkovací brzda je mechanická brzdový systém, používaný hlavně při parkování aut na svazích. Nicméně, jak jste si možná všimli, někdy to svítí i po vyřazení parkovací brzda. Existuje více než jeden důvod, proč k tomu mohlo dojít. Za prvé rozhodl, že není nic špatného na tom světelného indikátoru elektrického obvodu, zde jsou některé z důvodů, proč může být pobývají na:
Problém s přepínačem parkovací brzda
Jedním z důvodů, proč může být parkovací brzda světla zůstanou zapnutá, je selhání funkce přepínače spojené s brzdovým pedálem. Takže první věc, kterou byste měli udělat, je zkontrolovat parkovací brzdového pedálu spínač pro přesazení. Si to zkontrolovat od automechanika vědět, jestli je to opravdu tak. Pokud zjistíte, že brzdová světla nefungují, problém většinou spočívá v elektrickém systému, který ovládá brzdy.

Brzdová kapalina Ztráta z hlavního válce
Pokud se nic v nepořádku s pedálem brzdy úpravě, druhý největší pravděpodobností příčinou je nízká hladina kapaliny ve vašem brzdného systému v hlavním válci. A ztráta tekutin obvykle označuje únik prostřednictvím systému. Chcete-li zkontrolovat, zda je to skutečně problém, budete se muset podívat hladiny kapalin v hlavním válci, který je přiváděn do tekutiny potřebné pro brzdové fungování.

Nízká úroveň tekutiny způsobí přerušení problémy, jako je ztráta hydraulického tlaku. Ztráta tekutin v automobilu brzdového systému na jedné straně, může způsobit nerovnováhu, která by mohla způsobit, že světlo přijde na.

Pokud je ztráta brzdové kapaliny je opravdu problém, budete muset obnovit ztracený brzdovou kapalinu co nejdříve. To je nejlepší vzít auto do autoservisu centrum Pronto a doplňte brzdové kapaliny, po důkladné prohlídce brzdového systému.

Opotřebované brzdové třmeny
Dalším důvodem, který, spolu s fluidním úniku, může zhoršily stav vašeho brzdového systému způsobuje světlo zářit, je opotřebením brzdových třmenů. To bude více tekutin je třeba vyvodit z nádrže vede k dalším problémům. Podívejte se brzdové třmeny a brzdové obložení opotřebení a odření. Je lepší dostat brzdové destičky a třmeny odhlásil pravidelně, jako součást plánu pro údržbu automobilu.

S největší pravděpodobností viníkem je vadný nouzový brzdový spínač nebo nízkou brzdové kapaliny. Ať už je tomu, je doporučeno, že máte zkontrolovat brzdový systém co nejdříve. Není vhodné, že ignorovat problémy s brzdami, jak náhlý selhání tohoto systému může být fatální. Rush svůj vůz do nejbližšího centra autoservisu, jako nouzové brzdy svítí může být jen naznačuje hrozící selhání brzd v tvorbě!

Audio knihy
Auto Problémy
Jak čistit svorkám akumulátoru
Plastic Gas Tank Repair
Autobaterie Údržba
Střešní okno Opravy
Disc Vs. Bubnové brzdy
Brzdy Rotory Náhradní Cena
Běžné Car problémy
Auto Dent Removal
Vlastní systémy Car Audio

Leave a Reply