Parkovací brzda Opravy

Parkovací brzda vozidla je důležitou součástí automobilu, který zabraňuje vozy z Plující spolu, když je zaparkováno to. To je velmi vhodný pro použití v mít, a jeho opravu je aspektem, který nelze opomíjet za každou cenu. Mnoho lidí často přehlíží tento úkol, a důsledky tohoto kroku, takže může být docela strašné. Takže, převzít odpovědnost a uskutečnit to co nejdříve.

Parkovací brzda mechanismus je sekundární systém ve vozidle, a to může být použita samostatně. To je také známé jako ruční brzdy, jak je provozován s rukou. To se používá, když auto není v pohybu, takže je méně setrvačnost překonat, a proto to není tak silný jako pravidelné brzdy, a nevyžaduje tolik síly jeden. Pokud se provádí kompletní opravy práci sami, nebo opouští svůj vůz v obchodě břicha, aby oprava se provádí účinně.

Auta, které pracují na automatickou převodovkou zřídka vyžadují použití parkovací brzdy, jako “Park ‘volba splňuje stejný účel. Ale musí to být občas použita, protože to pomáhá uvolnit kabely uvnitř mechanismu a zabránilo korozi tohoto systému. To také slouží jako nouzová brzda, aby se zabránilo autonehodách, a může být použit v případě, že pravidelné brzdné selhání systému. Oprava bude jednodušší provádět, jakmile pochopíte jeho pracovní mechanismus.

Mechanismus Parkovací brzda

Vozidla, která mají 4 kolové kotoučové brzdy mají brzdové destičky tlačil proti rotoru, kterou třmenu písty. To se obvykle provádí pomocí šroubu mechanismu uvnitř pístu třmenu, a tento mechanismus je iniciován parkovací brzdu. Na druhou stranu, jsou vozidla, která využívají zadní bubnové brzdy, zahájila jí tahem sadu kabelů, které jsou připojeny na sekundární brzdových čelistí. Vytažení brzdu zatáhne oba tyto páry bot ven proti bubnů. To je první věc, která mechanika hledat, a je samozřejmé, že některé základní znalosti o fungování brzdového systému musí být přítomen předem. Car bezpečnost není jen o získání věci opravit, když potíže se objevuje, je to o prevenci car problémy jejich vzniku.

Dalším velmi důležitým faktorem pro fungování tohoto brzdy je parkovací brzda kabelu. Každý, kdo ví, jak to opravit bude vědět, že je důležité kabelu, a určitě se na to podívat s velkou kontrolou. Úprava kabelu určí účinnost brzdy samotné, a mechanik bude muset zajistit, že není příliš těsný, ne příliš volný.

Rez je jedním z hlavních viníků za způsobení parkovací brzda nebude fungovat správně. This rez musí být odstraněna z celého mechanismu, tak aby byla zajištěna jeho hladkost. Přítomnost rzi mohou způsobit kabely svázat dohromady, a to může dokázat být závažnou překážkou pro fungování mechanismu. Rust mohou způsobit více potíže, když se brzda v době nouze, a to může dokonce způsobit, že vozidlo točit a vymkne kontrole. Ujistěte se, že váš mechanik zkontroluje na rez a zbaví toho úplně, zejména pokud jde o propojení ekvalizéru. To opět střetává s vydáním a uplatňování brzdy, a může ukázat jako nebezpečná v některých situacích. Je důležité, aby mazání a potom zkontrolujte fungování kabelu a propojení ekvalizéru, aby zjistili, zda brzda je schopna držet vozidlo, a také odstranit veškeré překážky v jeho práci.

Oprava náklady

Celkové náklady na tuto opravu práci závisí na řadě faktorů. Velikost prodejny, rozsah škod, počtu rozebraných částí, a celkovou dobu, za kterou bude práce na vyřešení problému všude určit, jaké bude celkové náklady. To může sahat od něco mezi $ 50 – 350 dolarů. Takže je vhodné, aby se vaše vozidlo mechanik znáte a se zabýval dříve, jinak můžete skončit dostat ošizený.

Pokud již neznáte význam parkovací brzdou, pak se budete muset dostat trochu více vědomi o bezpečnost obavy jak se to udělat. Pokud tak neučiníte, může vést k mnoha poškozením seriou vy a / nebo jiné, a to je nejlepší být dobře připraven jak je to možné, v případě, že taková situace nastane.

Rychloměr Cable Replacement
Zvuk
Nejlepší rodinné auto 2012
Brzdy Rotory Náhradní Cena
Car se problémům
Hlavní válec problémy
Jak otevřít Stuck kapoty vozu
Nejspolehlivější auta roku 2012
Car Audio a Video Nákup Tipy
Auta, která Seat 7
Jak koupit autobaterii

Leave a Reply