Pískací Brzdy

Byl jste v poslední době podrobena nesouhlasných akordy pískací brzd, které byly nepříznivě ovlivňující Vaše klidné pokání za volantem? Pak budete muset něco udělat brzy! Chcete-li přejít ke kořenu věci, musíte pochopit, jaké jsou příčiny, které vedou k squeaking brzd a co lze udělat, aby se starat o tento problém.

Pískací brzdy na auta jsou poměrně častým jevem. Hluk jakéhokoli druhu generovaného autem je většinou v důsledku tření a vibracím. Auto být složitý stroj a má nepřeberné množství pohyblivých částí uvnitř, je vázán způsobit hluk některých nebo jiném druhu v důsledku tření a vibrace při vysokých rychlostech.

příčin.

Co vede k pískací brzd při jízdě? Zde jsou některé ze základních příčin:
Metal Resonant Frequency
Hlavním viníkem ječení brzd je rezonanční frekvence celého brzdového systému, která vytváří hluk prostřednictvím vibrací. Azbest byl materiál používaný pro výrobu brzdových destiček material dříve a bylo to podstatně méně hlučné. Nicméně, azbest zjištěno, že jsou karcinogenní a následně byl zakázán vládou Spojených států. Nyní většina použité materiály mají širší kovové kompozity, které jsou vázány na způsobí nějaký hluk kvůli své přirozené rezonanční frekvence vibrací, které spadá do slyšitelného rozsahu. Zde jsou některé z hlavních příčin, které mohou vést k svištění brzd.

Zkreslené Brzdové Rotory
Jedním z hlavních komponentů brzdového systému rotoru brzdy. Pokud je ohnutý nebo zkreslený tvar, může to působit nesoulad s brzdové destičky a vést k pískací kotoučovými brzdami.

Opotřebení brzdového obložení a prachu
Brzda squeaking může být důvod ke změně opotřebované brzdové destičky. Opotřebované brzdové obložení může vystavit opotřebení brzdového obložení ukazatelů, které jsou kovové pláty vložené pod pad materiálu byla identifikace opotřebovávat se jednodušší. Kontakt těchto plechů s rotory může vést k squeaking brzd. Také prach podána mezi brzdové destičky a rotory spolu s nadměrným vibracím může vést k pískání hluk.

Jak opravit Them?

Pokud jste potýkají s problémem, je řešení obvykle nachází při útoku na příčinu. Zde jsou některé ze způsobů, ve kterých můžete opravit pisklavé brzdy:
Spray kotoučová brzda Oblékání
Disk brzdy oblékání spray je k dispozici, které mohou snížit skřípání šum zakrývá brzdové destičky zezadu a napomáhání jejich vyhledávání podle brzdových pístů. Tím je zajištěno, že se podložky nejsou přijít do styku s rotorem, když nejsou v provozu. Spray oblékání na zadní brzdových destiček stříkáním do střední části brzdových třmenů. Dávejte pozor, aby jste Nestříkejte materiál na stranách brzdových na rotoru brzdy.

Buben brzdová čelist výměna
Výměna válcové brzdovou čelist může zatknout skřípání hluk opotřebované boty materiál hromadit a vést k skřípání. Ujistěte se, že všechny padlý trosky kvůli opotřebované materiálu je zrušeno z Po výměně brzdové čelisti.

Brzdové destičky Výměna
Pokud opotřebovaných brzdových obložení je viníkem, který způsobuje brzdy skřípat, pak výměně destiček je řešením umlčet brzdy. To může účinně neutralizují skřípání brzd zvuk ve většině případů.

Umyjte Brzdy & Zkontrolovat Fluid
Umyjte celý brzdový sestavu s hadicí při vysokých tlacích vyklidit všechny částice nečistot, které by mohly nahromadil. Zkontrolujte hladinu brzdové kapaliny a jít na flush brzdové kapaliny v případě, že zjistí, že je nejasné, místo čistého zlatých. Neúplné zasunutí třmeny, která způsobuje ječení kvůli nedostatečné hladiny brzdové kapaliny a tepla problémy mohou být zatčen nahrazení tekutiny.

Určité občasné množství brzdy kvičící bude stále kvůli vnitřní rezonanční frekvenci materiálu při vysoké vibrace a vysokých rychlostech.

Samolepky na auta
Co je Otáčkoměr
Nejlepší Concept Cars
Čištění hliníkových kol
Americká auta Vs zahraniční vozy
Nejlepší autobaterie
Jak vyměnit brzdové světlo
Autorádia zapojení
Diagnostika ječivý zvuk při akceleraci
Bad Příznaky ložisko kola
Uzamčené Keys v Car

Leave a Reply