Typy Muscle Cars

Automobily jsou bezesporu jedním z nejlepších témat zájmu pro mnoho lidí. Pokud se podíváte na automobilový průmysl na světě, najdete širokou škálu automobilů, které jsou zařazeny do několika kategorií. Jedná se o sportovní vozy, muscle cars, luxusní auta a další v závislosti na velikosti. Svalové auta byla hit na silnicích v 80. 70., a 90. let. Nicméně, jak dnešní spotřebitelé chtějí auta s dobrou plynu najetých kilometrů, použití těchto osobních automobilů vyřazeny. Ale tam je malá třída spotřebitelů, které i dnes upřednostňuje použití těchto svalových stroje.

Typy Muscle Cars

Jednoduše řečeno, jsou svalové auta věřil být ty, které mají dvoje dveře a sedadla, přicházejí s V8 nebo větší motor, a mají značné množství výkonu a točivého momentu. Obecně platí, že tyto vozy mají pohon zadních kol vzhled, který dělá je ideální pro unášená a táhnout proběhnutí. Další vlastnosti těchto vozů je, že jsou k dispozici za slušnou cenu, ale jsou dost vysoké, pokud jde o spotřebě paliva.

Rozhodování o zařazení nebo typy svalových automobilů je velmi obtížné. To je proto, že neexistují žádné důkazy, na kterých lze tyto stroje být tříděny, s výjimkou několika. Jeden takový bodem srovnání je velikost vozidla, například v plné velikosti bouráku nebo pony auto. Full-auto velikosti má větší a dlouhé tělo s motorem V8, vzhledem k tomu, pony auto jsou menší auta s pořádnou motorem. Tam jsou některé s luxusními instalovaných funkcí, které jsou známy jako auta výkonu luxusní.

Nejlepší Bouráky

Chevrolet Camaro
Výroba tohoto vozu z Chevroletu začal v roce 1966 a pokračuje dodnes, se výroba zastavení 2002 – 2009. Tam bylo pět generací až do současnosti. To bylo vyrobeno v soutěži na jeho konkurent Ford Mustang. Camaro má většina ze stejných dílů jako Pontiac Firebird. První generace modelů se pohybovala od 3,8-litrovými motory I6 až 7-litrové V8, zatímco pátý pohybuje generace modelu od 312 bhp 3.6-litrový V6 na 550 koní 6-litrový V8.

Ford Mustang
Ford Mustang je proslulý muscle car z 60. a 70. let, a byl nabízen v pěti generacích. Brzy Mustangs mají 200 HP a 320 HP motory V8, zatímco některé produkovaly dnes mít 5-litrový V8. V roce 2000, bylo asi 173.680 modely prodávané v americkém automobilovém trhu. V současné době, můžete získat 2012 Ford Mustang v základní ceně jen o 22.500 dolarů. Vzhledem k síle a styl, je tento vůz byl oceněn několika uznání v automobilovém průmyslu.

Dodge Challenger
Můžete říci, že Dodge Challenger je typickým příkladem tradiční muscle car. Dokonce i 2011 je Challenger má vzhled a pocit z toho vyrábí v roce 1970. Tento vůz se vyvíjí od roku tři generace. Většina varianty 70s Challenger přišel s 5,2 až 7-litrový motor V8. 2011 top-end varianta vozu je vybaven 6,4 litrovým motorem Hemi V8. Základní cena 2011 model je považován za o $ 25,000. V loňském roce, bylo asi 36.790 z nich se prodávají na trhu v USA.

Pontiac Firebird
Tento vůz byl poprvé představen na trhu v roce 1967, po kterém to bylo k dispozici v dalších dvou generací. Třetí generace vůz byl používán jako KITT v 1982 TV seriálu “Knight Rider”. To je to, co dělal toto vozidlo více než slavný. První generace auto přišel v 3,8 litru I6 na 6,6-litrové motory V8, a čtvrtá generace měla 5,7-litrový V8. Vůz je již k dispozici od roku 2002, ale můžete se pokusit dostat použit jeden.

Právě jsme zahrnoval některé z nejpopulárnějších auta svalu. Existuje mnoho dalších, jako je Ford Thunderbird, Mercury Cougar, Plymouth Barracuda, AMC Machine, Dodge Charger, Chevrolet Corvette, a tak dále. Stejně jako SUV z 80. a 90. let, svalové auta mají velmi mužskou vzhled a cit pro těžké jízdy nadšence.

Power Windows nepracuje
Autoservisy
Olej Pan Těsnění
Bad Příznaky ložisko kola
Kdy vyměnit šokům
Nejlepší Sedan for the Money
Odometer Opravy
Alternátor Náklady
Výrobci automobilů Seznam
Diagnostika auta potíží
Brzdové destičky Výměna

Leave a Reply